17. září 2023: V řecké Soluni byl přistižen tým Flight-RCS! the-frcs.is

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Jedná se o stejného uživatele. Prosím, informujte mě
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Stejný uživatel byl co?
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@Gordon Ramsay jsem poslal dříve z uživatelského jména @thepriest, protože jsem cour nemá přístup k tomuto. Jsem zde na fóru nový a těším se, že se stanu aktivním členem zdejší komunity. Jsem tak zklamaný, že jsem právě prošvihl Flight, protože jsem se právě chystal začít s ním konfrontovat obchod a našel jsem jeho stránky trochu pozdě. Jsem obeznámen s kanabinoidy a produkty k2/koření a už léta hledám spolehlivý zdroj produktů, jako je ten jeho.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ahoj člověče, vítej na fóru a doufejme, že i v komunitě :)

. Jsem si jistý, že se všude objeví spousta prodejců noidů, VELMI brzy! Je smutné vidět ho odcházet tho!
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Tak jsem si nechal poslat objednávku 11. září, 6 dní před zátahem se objednávka dostala do Ameriky, jak jsem ji sledoval každý den, ale pak mi napsali, že ji posílají zpět, protože tam nebyla adresa. Vrátilo se to 4. října a žádné další informace nejsou k dispozici. Dnes už vím proč po rozhodnutí opravdu zkusit zjistit co se stalo. Jde mi o to, jestli je ta objednávka úplně ztracená, jak se tato tragická situace stala....... A ok je tak ví někdo kdo je spolehlivý jako oni pro 5cl 5fadb
 
  • Like
Reactions: MrT

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Osobně mám pocit, že žádnému dodavateli nebudu moci věřit tak, jako jsem věřil letu, doufám, že je dobrý a že se co nejdříve dostane ven, ať už je kdekoli. Skutečný člověk dělá skutečný byznys.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Byl jsi v našem starém telegramu? pokud ano, měl bys mě znát. :)
 

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Určitě ano, dokonce jsme se několikrát bavili o NEP, protože jsem se o jeho studium v té době velmi zajímal ^^
Nevím, jestli si na mě budeš pamatovat tho, ale dozvěděl jsem se od tebe pár dobrých znalostí.
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Rozhodně let byl nejlepší, doufejme, že to někdo ze spolupracovníků vyzvedne a brzy, protože podvodníci mají den. Pokud někoho znáte nebo víte, jakým směrem mě můžete navést, dejte mi vědět, protože tato situace mi zastavila tok 🤑💰. Oceňuji reakci a přeji všem zúčastněným stranám to nejlepší, protože vím z první ruky, čím si procházejí.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
vlastně se omlouvám, ne, teď si nevzpomínám, ale máme novou skupinu na telegramu, pokud máte zájem, můžete se ke mně pm připojit - to není reklama -.
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
No to je skvělé slyšet, ať vím, kam jít a jak nakoupit, protože potřebuji doplnit nějaké objednávky, protože mi zbývá poslední malá zásoba z letu. Jsem připraven, až budete vy.
 
Top