Question Otázky pro výrobce zde na fóru BB. Jaká je vaše nejúspěšnější obezlička pro zaslané balíčky?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Představte si to jako svého druhu anketu. Dělám průzkum, jaká metoda se zdá být nejúspěšnější mezi dodávkami léků kupujícím. Všichni máme své vlastní jedinečné techniky, jak zamaskovat balíčky s drogami, aby se zabránilo jejich zabavení během přepravy. Chtěl jsem se tedy zeptat ostatních výrobců, jaký je váš způsob, jak na to jít?

Pro zachování čistoty příspěvku by bylo dobré, kdybyste popsali svou techniku a uvedli, které konkrétní drogy se to týká (člověk může různé látky obfuskovat různými způsoby). Bylo by hezké poznamenat, zda bylo nějaké takto zabalené balení někdy zabaveno. Popište, v čem je vaše metoda jedinečná a jaké výhody / bezpečnostní opatření přináší. Bylo by také skvělé, kdybyste použili různé způsoby přesčas, abyste je mohli individuálně porovnat na základě svého osobního názoru. A co je možná nejdůležitější, podělte se s námi o štítky spojené s konkrétní drogou (jak jste balíček zvenku označili, aby si ho celníci mohli přečíst).

Tento příspěvek je opravdu určen lidem se zkušenostmi. Pokud jste poslali jeden balíček a naznali jste, že je to den, pak to nijak nedokazuje účinnost vašeho přístupu. Nejsem žádný fajnšmekr a hajzl. Nemusíte mít visačku "výrobce", abyste se mohli zapojit do tohoto vlákna. Jen nějaká osobní zkušenost yk.

Myslím, že trocha diskuze by nikomu neuškodila.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Oblíbené látky jsou noční můrou při expedici. Pokud je cítí psi, je vaše práce mnohem těžší. Tráva, kokain, xtc, pervitin atd... Vyžadují vakuové uzavření a ani to není zárukou. U těchto látek v podstatě hrajete hru, zda budou chyceny, nebo ne. Pokud jste opravdu dobří, možná 5 % vašich balíčků bude zabaveno. Je téměř nemožné, aby nebyl zabaven žádný. Lidé si to neuvědomují, jde spíše o to, jak byl balíček odeslán, než o cokoli jiného. Pokud je v něm nějaká červená vlajka, je pravděpodobné, že bude prohledán. Žádná zpáteční adresa, nejednoznačný popis, štítek vytvořený online, nízká deklarovaná hodnota atd.
U toho, co v současné době zasílám, je to poměrně snadné. V závislosti na zemi to někdy nemusím vůbec skrývat, protože je to legální. Nemohou zabavit zboží, které není zakázané. Obvykle ji však schovávám v rámci položky. Něco malého, co se dá vydlabat, aby se tam vešlo pár gramů prášku. Také nechcete, aby se předmět dal snadno otevřít. Abyste se dostali k obsahu, musí být předmět zničen. Pokud je dobře zabalen, nevypadá podezřele ani na rentgenu. Používám vatové tampony, abych ji zabalil opravdu pevně, aby v ní nezůstalo žádné prázdné místo. Předmět by také neměl být příliš těžký nebo lehký na to, co je, takže do jednoho předmětu můžete dát jen tolik, kolik chcete, nebo ho musíte opravdu naplnit vatou nebo něčím jiným, abyste dosáhli vyšší hmotnosti. VŠECHNO UTŘETE!!! Místo toho, aby předmět rozbili, pokud se jim zdá podezřelý, otřou ho zvenku a otestují, zda na něm nejsou zbytky. Doufejme, že to pomůže
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Hra se stává složitější, když se dostanete ke stogramovým dodávkám.
Ale ano.
První červenou vlajkou je země původu. Pokud žijete v drogovém státě, budete mít problémy s odesíláním na jiné kontinenty, například do USA.
Viděl jsem nabídku nějakého malého G z Evropy na zasílání do usa nebo austrálie expresní cestou. Nikdy to moc nefungovalo, nejlepší volbou je pomalu a jistě a znám mnoho chytrých prodejců, kteří nabízejí pouze možnost zasílání obyčejnou poštou pouze do těchto zemí. Stačí, aby byl zabaven jeden balíček, aby se případ začal budovat a vyšetřovat. Zůstaňte v bezpečí G a poslední.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Testování zvenčí. Zajímavá poznámka...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Omlouvám se, ne, mám na mysli pouze položku, v níž se produkt nachází. Například pokud jsem ukryl kokain do plyšového medvídka, pravděpodobně nezničí medvídka, ale místo toho se podívají, jestli je malé množství na vnitřní straně obalu nebo medvídka. Pokud bude výsledek pozitivní, mají vás. Měl jsem to vysvětlit jasněji, chápu, odkud pochází zmatek. Ne, nedělají stěry z vnější strany.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ano, rozuměl jsem. Váš komentář mě skutečně zaujal. Nejedná se o žádnou ironii
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Jako člověk chci opravdu pomoci, ale nemohu popsat, jak posílám balíčky kvůli bezpečnosti mých zákazníků - také často měním způsob balení/posílání.
 
Top