Question Otázky pro výrobce zde na fóru BB. Jaká je vaše nejúspěšnější obezlička pro zaslané balíčky?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Představte si to jako svého druhu anketu. Dělám průzkum, jaká metoda se zdá být nejúspěšnější mezi dodávkami léků kupujícím. Všichni máme své vlastní jedinečné techniky, jak zamaskovat balíčky s drogami, aby se zabránilo jejich zabavení během přepravy. Chtěl jsem se tedy zeptat ostatních výrobců, jaký je váš způsob, jak na to jít?

Pro zachování čistoty příspěvku by bylo dobré, kdybyste popsali svou techniku a uvedli, které konkrétní drogy se to týká (člověk může různé látky obfuskovat různými způsoby). Bylo by hezké poznamenat, zda bylo nějaké takto zabalené balení někdy zabaveno. Popište, v čem je vaše metoda jedinečná a jaké výhody / bezpečnostní opatření přináší. Bylo by také skvělé, kdybyste použili různé způsoby přesčas, abyste je mohli individuálně porovnat na základě svého osobního názoru. A co je možná nejdůležitější, podělte se s námi o štítky spojené s konkrétní drogou (jak jste balíček zvenku označili, aby si ho celníci mohli přečíst).

Tento příspěvek je opravdu určen lidem se zkušenostmi. Pokud jste poslali jeden balíček a naznali jste, že je to den, pak to nijak nedokazuje účinnost vašeho přístupu. Nejsem žádný fajnšmekr a hajzl. Nemusíte mít visačku "výrobce", abyste se mohli zapojit do tohoto vlákna. Jen nějaká osobní zkušenost yk.

Myslím, že trocha diskuze by nikomu neuškodila.
 

mistun

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Vše, co jsem kdy posílal poštou, bylo zasíláno ve dvojitých vakuových sáčcích (sáček v sáčku). Nosím rukavice a každý sáček je po uzavření vyčištěn pomocí izopropylalkoholu nebo etanolové lázně a důkladně vydrhnut. Tím se v podstatě zabrání tomu, aby se ven dostal jakýkoli zápach, a vakuové sáčky jsou samy o sobě poměrně levné.
Nikdy se mi nestalo, že by mi nějaký balík zabavili, ale nikdy jsem neposílal do zahraničí, takže to nemusí být úplně relevantní. Úspěšně jsem tímto způsobem přepravoval houby, trávu a meskalin.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Skvělé. Děkuji za váš příspěvek. Dáváte do balení ještě něco jiného než dvojitě uzavřený vakuový sáček, ve kterém se mísí?
 

mistun

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Ne, ale na tom bych měl více zapracovat. Také jsem slyšel o některých metodách, jak kokain skrýt, například adsorbovaný na dřevěném uhlí nebo smíchaný s thiokyanatanem.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ano, dřevěné uhlí bylo v Escobarových dobách používáno jejich konkurenčním kartelem.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Přečtěte si vlákno, ke kterému se vyjadřujete, pokud někdo řekne, že metodou k ukrytí kokainu je thiokyanatan, je normální se zeptat, jak se to dělá, ne každý ví, co je thiokyanatan.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
No, takhle jste to předtím neformulovali. Skoro to vypadalo, že jste se vyjádřil ve špatném vlákně. Kdybyste řekl něco jako "Viděl jsem lidi, kteří používají thiokyanatan. Proč? Jak to pomáhá?", to by dávalo smysl, ale vaše vyjádření vůbec nenaznačuje přepravní vztah.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Co si myslíte o balení látek pomocí domácí 3d tiskárny?

Při zasílání látek je důležité napodobit správnou legendu, která je uvedena v dokumentech (konosamentu).

Pokud je to možné, je lepší použít automatické doručení, protože zásilka projde kontrolními skenery ve vzduchu.

Je třeba se vykázat falešnými osobními a kontaktními údaji.

Někdy se v elektronice skrývají látky.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Vlastně jsem o tom také uvažoval. V mnoha zemích jsou na elektroniku specializované popelnice, které můžete vyrabovat a získat tak různou rozbitou elektroniku včetně desek plošných spojů a podobně. Jejich hustota se po celém povrchu značně liší, což rentgenové skenery kontrolují. To se skutečně zdá jako dokonalý způsob, jak skrýt látky, pokud je nějak rovnoměrně rozdělíte po povrchu řekněme náhodné desky s plošnými spoji. Pěkné.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
V případě zasílání drahých a objemných částek musí odpovídat historii. Nemůže to být levná vějička, pokud poštovné stojí 2000usd nebo smth. Musí odpovídat příběhu. Pokud vábnička vypadá draze a dobře provedená, je uvěřitelné, že si ji lidé koupí a zaplatí tisíc nebo něco za její zaslání. Musíte být kreativní, abyste vydělali peníze.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Dostal jsem vzorek kodeinu z Číny, a když dorazil, dostal jsem ovocný koláč. To mě zmátlo a začal jsem si myslet, že je jakoby nasáklý do dortu nebo tak něco, až jsem si nakonec uvědomil, že má falešný střed. Pak jsem našel stranu, kterou jsem otevřel, a jistě tam byl sáček s librou uvnitř. A prošlo to přes čínskou i americkou celnici. Bylo to zatraceně slizké.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Zajímavé, bylo to objednáno přes Alibabu?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Byl to vlastně prodejce odtud, na fóru pro vzorky vložil příspěvek s nabídkou několika různých léků. Spojil jsem se s ním jako první a sehnal jsem chemii, kterou jsem chtěl, a on mi ji za pár dní poslal a do USA dorazila tuším za něco málo přes 2 týdny. Byl jsem psyched napsat mu recenzi a udělat nějaký skutečný obchod s ním, ale on zmizel. Nemůžu ho nikde najít ani jeho příspěvky a ptal jsem se i moda a ten mi řekl, že o ničem neví. Je to šílené.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Sakra člověče o_O

jsem měl to samé s chlapíkem ze Španělska, poslal mi 10 lahviček kodeinu za úžasnou cenu a po první úspěšné objednávce se už nikdy neobjevil, to bolí :D :D
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Sakra, to je drsné, vždycky bolí, když člověk přijde o takovou zástrčku.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Oblíbené látky jsou noční můrou při expedici. Pokud je cítí psi, je vaše práce mnohem těžší. Tráva, kokain, xtc, pervitin atd... Vyžadují vakuové uzavření a ani to není zárukou. U těchto látek v podstatě hrajete hru, zda budou chyceny, nebo ne. Pokud jste opravdu dobří, možná 5 % vašich balíčků bude zabaveno. Je téměř nemožné, aby nebyl zabaven žádný. Lidé si to neuvědomují, jde spíše o to, jak byl balíček odeslán, než o cokoli jiného. Pokud je v něm nějaká červená vlajka, je pravděpodobné, že bude prohledán. Žádná zpáteční adresa, nejednoznačný popis, štítek vytvořený online, nízká deklarovaná hodnota atd.
U toho, co v současné době zasílám, je to poměrně snadné. V závislosti na zemi to někdy nemusím vůbec skrývat, protože je to legální. Nemohou zabavit zboží, které není zakázané. Obvykle ji však schovávám v rámci položky. Něco malého, co se dá vydlabat, aby se tam vešlo pár gramů prášku. Také nechcete, aby se předmět dal snadno otevřít. Abyste se dostali k obsahu, musí být předmět zničen. Pokud je dobře zabalen, nevypadá podezřele ani na rentgenu. Používám vatové tampony, abych ji zabalil opravdu pevně, aby v ní nezůstalo žádné prázdné místo. Předmět by také neměl být příliš těžký nebo lehký na to, co je, takže do jednoho předmětu můžete dát jen tolik, kolik chcete, nebo ho musíte opravdu naplnit vatou nebo něčím jiným, abyste dosáhli vyšší hmotnosti. VŠECHNO UTŘETE!!! Místo toho, aby předmět rozbili, pokud se jim zdá podezřelý, otřou ho zvenku a otestují, zda na něm nejsou zbytky. Doufejme, že to pomůže
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Testování zvenčí. Zajímavá poznámka...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Omlouvám se, ne, mám na mysli pouze položku, v níž se produkt nachází. Například pokud jsem ukryl kokain do plyšového medvídka, pravděpodobně nezničí medvídka, ale místo toho se podívají, jestli je malé množství na vnitřní straně obalu nebo medvídka. Pokud bude výsledek pozitivní, mají vás. Měl jsem to vysvětlit jasněji, chápu, odkud pochází zmatek. Ne, nedělají stěry z vnější strany.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ano, rozuměl jsem. Váš komentář mě skutečně zaujal. Nejedná se o žádnou ironii
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Hra se stává složitější, když se dostanete ke stogramovým dodávkám.
Ale ano.
První červenou vlajkou je země původu. Pokud žijete v drogovém státě, budete mít problémy s odesíláním na jiné kontinenty, například do USA.
Viděl jsem nabídku nějakého malého G z Evropy na zasílání do usa nebo austrálie expresní cestou. Nikdy to moc nefungovalo, nejlepší volbou je pomalu a jistě a znám mnoho chytrých prodejců, kteří nabízejí pouze možnost zasílání obyčejnou poštou pouze do těchto zemí. Stačí, aby byl zabaven jeden balíček, aby se případ začal budovat a vyšetřovat. Zůstaňte v bezpečí G a poslední.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Pokud přepravujete velké množství, je to všechno hra čísel. Falešné adresy jsou nutností. Příjemce by měl používat poštovní schránku s falešným jménem. Zasílejte expresní zásilkou. Cílem je jednoduše obejít systém. Sledujte sledovací číslo. Při kontrole sledovacího čísla používejte VPN!!! Pokud se zásilka vůbec zpozdí, zapomeňte na ni. Je pryč. Pokud nemá žádné zpoždění a je doručen včas, je šance, že jste v pořádku. Tohle není hra, kterou můžete hrát věčně. Vydělejte peníze a odejděte, než se proti vám vytvoří opravdu silný případ. NENECHTE SE ZPOHODLNĚT! Nikdy si nemyslete, že když to jednou fungovalo bez problémů, bude to fungovat i nadále.
 
Top