Question Otázka týkající se způsobu výroby pervitinu v Mexiku!

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Lidi, díval jsem se na tento dokument: /threads/the-crystal-meth-road-video.198/.
Ale mám otázku
V tomto videu se mluvilo o některých chemických látkách zasílaných z Číny, například (CAS 288573-56-8), které se používají k výrobě pervitinu v Mexiku.
Co je to tedy za chemikálie a lze je ještě získat z Číny a vyrábět z nich pervitin na místě? Je tato chemikálie zakázaná? Jak vůbec přeměnit tento prášek na metamfetamin?

Děkuji za pomoc.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
CAS 288573-56-8 je prekurzor fentanylu, v tomto videu je chyba. Myslím, že měli na mysli glycidáty nebo APAAN, z nichž se snadno získá BMK, který se pak redukuje na metamfetamin.
Doufám, že do Nového roku zveřejníme podrobná a srozumitelná videa na téma syntézy pervitinu různými způsoby.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8

Děkujeme za vaši odpověď.
Četl jsem nějaké články o používání "fentanylu pro pervitin", zjistil jsem, že se prostě pervitin řeže fentanylem, protože je levný, snadno se shání a je velmi silný.
Říkali tomu "metamfetamin s fentanylem".

Takže si myslím, že je to jen řezná látka, ne surovina pro výrobu.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Řezání pervitinu fentanylem je extrémně nebezpečné. Higgs, co je to přesně `glycidáty`, je to název skupiny molekul? Pokud ano, která přesně je nejlepší pro získání BMK? děkuji.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Ahoj. "Glycidáty" jsou estery, které ve struktuře molekuly obsahují 2-methyl-3-oxiranovou skupinu.
 
Top