Syntéza mefedronu (4-MMC); snadné provedení - vysoká výtěžnost

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Gratuluji, takže váš výrobek vypadá po uplynutí reakční doby a před jakýmkoli mytím/čištěním takto, je to tak? Pokud ano, jsme všichni zvědaví na vaši záhadnou metodu, jak získat superčistý produkt z reakce, která sama o sobě není čistá s několika vedlejšími reakcemi. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont wash nothing I throw acid and aceton mix and get this all.u need know what u do freebase i made in 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Služba Wickr.me/singal/tegram Potřebujete odpovědi na otázky, spolehlivě zaplatit nebo navázat spolupráci. :)
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
No, pokud udělám můj 4mmc příliš čistý a ne stimulující, pravděpodobně bych prostě jít 2009-10 styl a smíchat methylone s mefedronem dostal několik úžasných highs z tohoto komba v průběhu let
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pamatujete si, kolik miligramů methylonu a kolik mefedronu bylo toto kombo?
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Je rotovap při této reakci nezbytný?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
@thevines2: Přesně tak to cítím i já. Je mi jedno, o kolik jsou špinavé léky lepší, lepší je to kompenzovat druhou čistou látkou. Špinavé drogy jsou stejně jen vícero neznámých látek.

@K-Cyanide: Jak mám vědět, že nemáš ve svém produktu nezreagovaný prekurzor, vedlejší produkty a HCl? No jasně, máš, proto je to mnohem lepší. Můžeš si taky šňupnout čistič odpadů a bude to příjemné, ale měl bys?

Vyrobte čistý produkt. Nikomu se to nelíbí? Boohoo make something else they like and do it right. Můžete si vyrobit pervitin v hasicím přístroji se starými bateriemi, ale měli byste?

Jste tak dobří, proč neizolujete izomery a vedlejší produkty, neuděláte biotest a pak nepošlete na hmotnostní spektrometr? To rozšíří studii a umožní vám to zjistit, zda svým zákazníkům nenabízíte špatný produkt. Zajímá vás to, nebo jsou to pro vás peníze?" - Rétorika.

Vaše metoda je špatná. Všichni to vědí. Vy to víte také. Máte přístup "dost dobrý pro ulici" a to mě uráží. Asi jste si to taky střihl s kofeinem a dětskou výživou, co? Tvůj 4mmc není stimulující? Zapomněl jsi na izomer R nebo co? Viděl jsem pěkné krystaly 4mmc, ale ty máš opálený prášek, kterému říkáš 99%, který není stimulační? Jsi lhář a pouliční prodejce. Každý krok vaší metody je odpad, proto vidím, že se toto vlákno objevuje každý den a upozorňuje na vaše chyby a váš jedovatý způsob života. Velmi přiléhavé uživatelské jméno, bratře. Věděl jsi, co děláš lol

Tak by mě zajímalo, co je lepší, cigarety nebo nikotin?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pokud by bylo nezreagovaného prekurzoru velmi mnoho, strhlo by vám to maso z obličeje. Jen jemné přičichnutí k němu je velmi bolestivé to je pravděpodobně značka 1 mg nebo méně.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Také, jaký čistič odpadů je příjemný? Mám k dispozici HCL+H²O, H²SO⁴ a NaOH. Pokud je to něco jiného, tak si ho pořídím, ale zaujal jste mě. Díky za tvůj cenný příspěvek!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nevěřím, že se jedná o evangelium. Osobně mohu říci, že u dextro-metamfetamin.HCl a u amfetaminových solí lze odstraněním i těch nejmenších nečistot hodně získat. Zisky jsou v "jasnosti mysli" a ve velmi snadném comedownu. Samozřejmě může mít někdo jinou definici "žádoucích účinků", která se definovala použitím obvyklého obchodního svinstva, které z amfetaminu udělalo delirant, ale upřímně řečeno, to není můj problém.

U 4-MMC mám pocit, že by mohlo dojít k vedlejší reakci zahrnující karbonylovou část, zejména při použití nadměrného množství metylaminu. Také mě trochu překvapuje, že se nikdo neobtěžuje s odstraněním bromu, když barva jasně ukazuje, že je stále přítomno hovno (červená/růžová), Žádný bisulfit, thiosulfit nebo dřevěné uhlí, proč ne?

@DavidNichols Reduktivní aminace neexistuje. Jedná se o Substituci.

Všichni laskavě začněte ostatním ulevovat a také všichni přestaňte psát "ex cathedra" "mluvící za boha". Nakonec všichni vaříme jen z vody a nejde o "vítězství", ok?

thx
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
přebytek nukleofilu (methylaminu) snižuje pravděpodobnost reakce sekundárního aminu s bromoketonem, protože sekundární amin je reaktivnější.
s podmínkou, že vzal suchý bromoketon, s největší pravděpodobností nebyl žádný volný brom, ale barva roztoku jasně ukazuje na velké množství nečistot v původním bromketonu.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Samozřejmě je tam krvavý brom, vidíte to!
Jednoduché, jak to je: Do načervenalého roztoku přidejte trochu thiosíranu ve vodě, dokud se nezbarví. Brom se změnil na bromid.

Zjistíte, že každá reakce zahrnující brom má takový krok zahrnut, ty, které ho nemají, používají jako následný krok čištění chromatografickou kolonou.

Také bych se vsadil, že methylamin jako primární amin je reaktivnější, mnohem reaktivnější než methcathion jako sekundární amin, nemluvě o vysoce pravděpodobných sterických překážkách.
Mám však problém pochopit, proč by methylamin neměl reagovat s keto-skupinou, což by nebyl problém, pokud je bromoketon již přeměněn na sekundární amin, protože pak vzniká pouze imin, který se vrátí při kontaktu s vodou, ale pokud se tak stane na bromoketonu, vznikne amin a bromo je nahrazen OH-, hydroxylem.....
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Takové zbarvení může být způsobeno i nežádoucími reakcemi, ale nepochybně stojí za to bromoketon promýt tylosíranem sodným nebo otestovat na přítomnost volného bromu. Domnívám se, že s největší pravděpodobností se jedná buď o dibromoketon a/nebo částečnou bromaci do kruhu.
Sekundární aminy jsou reaktivnější a metkatinon má sterické překážky. Abyste této reakci lépe porozuměli, doporučuji vám prostudovat analýzu nečistot v mefedronu; existuje velké množství vědeckých prací s analýzou nečistot. Stručně řečeno, zjišťují nečistoty samokondenzace kathinonu (konečným produktem je imidazol), kondenzace kathinonu s bromoketonem, vznik iminu kondenzační reakcí kathinonu s methylaminem jsem nezaznamenal.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Dělal jsem to jen jednou ve velmi malém měřítku a ani v jedné z vrstev se neobjevily žádné stopy po pomeranči. Ve skutečnosti jsem si nejdřív myslel, že jsem to podělal, protože tady vidím spoustu fotek s oranžovou.
 

HOLLANDSFINEST

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Velmi přehledné téma, díky za sdílení těchto znalostí 🙏
 

Mehdi

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Může mi někdo poslat metodu?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Bratříčku, proč si nevolíte 4 mmc a destill inku rotovap ?

Jaký je bod varu ve freebase a vakuu, víte?
 
  • Like
Reactions: $!$

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
potřebujete velmi silné vakuum o velikosti řádově 10 mikronů, volná báze mefedronu se velmi snadno samočinně kondenzuje, podle toho je třeba, aby bod varu byl alespoň nižší než 100 stupňů, a ještě lépe ještě nižší.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
@Kyanid
Děkuji za tento podrobný postup. IMHO je to vlastně jeden z nejlepších zde.
 
  • Haha
Reactions: $!$

Woody

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Dobrý den, pánové. Dostal jsem nové chemikálie a s těmi mi poslední známá syntéza s brom toluenem a metilem nefunguje. 4chlorofenyl-1-bromoethyl-keton, pro rozpouštědlo dcm. Po reakci se snažím okyselit, ale žádná kapka mouky... Přestal jsem míchat a vznikly 2 vrstvy, které jsem vzal do oddělených nádob, a jedna z nádob začala krystalizovat... Dostal jsem asi 10 % krystalů a hodně mastnou lepkavou žlutavou pastu... Může mi někdo poradit, jak na to?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Nahrávání některých obrázků mite není mimo reakce dostatečně dlouho
 
Top