Question Jak se řekne kokain?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ahoj kluci z BB, těší mě, že vás všechny poznávám

Chtěl jsem se vás zeptat na dobrý způsob řezání koksu a na to, jaké materiály budu při tomto procesu potřebovat.
Na Redditu jsem se dočetl, že mohu použít laktózu nebo inositol. ale nebyl to úplný a jasný návod.

Také bych potřeboval vědět, jak to mám po procesu řezání znovu rozjet? Byl bych velmi vděčný, kdyby mi někdo pomohl v tomto procesu tím, že mi pošle odkaz nebo článek pro tento proces.
Jsem v chemii noob, tak doufám, že tento proces není složitý.

Četl jsem, že mohu použít benzokain, ale je těžké tuto chemikálii sehnat. Je laktóza nebo inositol dobrá volba?

Děkuji vám.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Pravda. ani jeden řez není dobrý. ale skutečnost je taková, že právě řezy přinášejí distributorům nižší úrovně zisky. takže pokud to musíte udělat, udělejte to co nejbezpečnějším způsobem.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Dobrý den, máte 2 možnosti, levamisole
ZiBVmn0k9y
stačí odpařit vodu a udělat pastu A vyprat bílou acetonovou čističku, protože laboratoře přidávají něco s nepříjemným zápachem, Jednou vymyjete, dáte vysušit a uděláte jemný prášek, levamisol projde testem na praskání, ale nesmí se přidávat v excesu, to je pro opravdu dobrý produkt,přidejte 10 %, a to přidá lesk, výrobek s acetonovým puré lisujte do formy s malou hmotností, nepoužívejte hidráulico lis, protože není lesklejší, a použijte žárovky, druhou možností je fenacetyn, ale potřebujete bencen, protože je obtížnější ho získat.
 
Top