Question Jak se řekne kokain?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ahoj kluci z BB, těší mě, že vás všechny poznávám

Chtěl jsem se vás zeptat na dobrý způsob řezání koksu a na to, jaké materiály budu při tomto procesu potřebovat.
Na Redditu jsem se dočetl, že mohu použít laktózu nebo inositol. ale nebyl to úplný a jasný návod.

Také bych potřeboval vědět, jak to mám po procesu řezání znovu rozjet? Byl bych velmi vděčný, kdyby mi někdo pomohl v tomto procesu tím, že mi pošle odkaz nebo článek pro tento proces.
Jsem v chemii noob, tak doufám, že tento proces není složitý.

Četl jsem, že mohu použít benzokain, ale je těžké tuto chemikálii sehnat. Je laktóza nebo inositol dobrá volba?

Děkuji vám.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Pokud se do toho pustíte, neřežte to ničím, co je aktivní. použijte benzokain nebo lidokain. nepoužívejte kofein nebo inositol. dobře to promíchejte. přeceďte to. dejte to na pár minut do trouby a pomocí hidraulického lisu z toho udělejte cihlu.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
vůbec s tím nesouhlasím... benzokain, prokain atd. jsou antirytmické látky a mohly by způsobit zhoršený stav srdce. je to hojně používané, ale vůbec to není dobrý nápad... upřímně řečeno, všechny řezné látky kokainu jsou nebezpečné, jedna z nejnebezpečnějších se přidává v kolumbijských/peruánských továrnách , nebudu sem psát název, abych nedal nápady, je velmi známá, ale nováčka by to nemělo ani napadnout v přidávání.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
A dělají to proto, že to zvyšuje účinnost, ale opravdu nechutné a nebezpečné věci, a tak se to vždycky řeže, neexistuje kokain, který by se s tím neřezal, protože to přidávají výrobci v Jižní Americe.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Myslím, že máte na mysli Levamisol, naprostá hovadina!
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Děkujeme vám za pomoc.

Chtěl bych se zeptat na následující:
1. Je laktóza dobrá na krájení?
2. Existují jiné způsoby, jak vyrobit cihlu nebo znovu rozválet prášek, pokud nepoužijete hydraulický lis?
3. Proč nedoporučujete používat inositol?
4. "dobře to rozmíchat" myslíte tím, že to prostě rozmíchám v desce? někdo mi radí rozpustit koks i řezivo v roztoku, aby se spojily na molekulární úrovni. Tak co si o tom myslíte?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nemusí to být nebezpečné, ale bude se vám z toho lepit nos.
Proč nepoužíváte taurin?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Přesně tak... nemůžeme s tím nic dělat... musíme to předpokládat, ale nebezpečí přichází, když si o tom nějaký člověk přečte a řekne si, sakra... přidám víc, abych zvýšil výkon, pak budu král! a je to svinstvo, které je závislé na dávce.... pár je velmi špatné, ale překročením hranice můžete zabíjet lidi. možná není dobré mít morálku nebo svědomí, když prodáváte drogy, ale....
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
všechny polyalkoholy mají velký účinek v trávicím systému... viděl jsem lidi, kteří bojovali o záchod po konzumaci řezaných věcí s manitolem... jako vždy... záleží na dávce.... laktóza dá dobrý vzhled, pokud to uděláte správně... můžete použít "magii", která má přesný vzhled čistého koksu z rybích šupin... ale musíte si ho vyrobit nebo koupit u prodejce
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Nedělejte to, kamaráde... může to zabít lidi nebo poslat na pohotovost s velmi špatnou reakcí.
Existuje spousta dalších
"zdravých" možností.... pokud jste si jisti, že váš koks nebude použit ke kouření, existují krásné a kouzelné možnosti... aminokyseliny jsou k tomu fantastické, ale pokud se někdo pokusí udělat bázi nebo cracj, bude to nemožné... a špatný zápach... ale vizuální výsledek bude fantastický... například valin , tryptofan.... (valin by byl perfektní řez pro vizuál, ale hrozný pro kouření)
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Proč by měl být valin nebo tryptofan dobrý pro vizualizaci je to bílý prášek bez lesku, co by ho mělo udělat dobrým?
Pokud chcete, aby se leskl a vypadal dobře, je inositol špatný nápad.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Myslím, že je to dobré, ale můžete mi poradit, jak to "udělat správně"?

Určitě ne,
Nejdřív poctivost a pak peníze.
Ptám se jen na neúčinné řezací prostředky.

Myslím, že je to dobrý nápad, Můžete mi napovědět o způsobu míchání a opětovném rozkmitání po řezání? mám použít rozpouštědlo nebo smthn.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Myslím, že taurin je dobrý nápad; vypadá jako bílý a lesklý prášek, Ale myslím, že je cítit na rozdíl od normálního koksu, že?
Znáte dobrou metodu míchání? jako jestli to mám prostě smíchat NEBO je lepší rozpustit obě chemikálie do roztoku, aby se spojily na molekulární úrovni.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Můžete vysvětlit, co máte na mysli pod pojmy rozpouštět v roztoku a vázat?
Záleží na tom, v jakém množství chcete rerozpouštět a jak moc chcete řezat?
Pokud prášek rozmixujete, ztratí vločkovou strukturu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Taurin je bez zápachu a chutná mírně nakysle, není psychoaktivní a je endogenní látkou, která neucpává sliznice. I když to víte, nevadí, když ho budete užívat nosem, je mnohem příjemnější než cokoli jiného. A protože lidé stejně poznají, že se natahujete, budou rádi, že jste do něj nedali špínu.
Jak to uděláš, to nevím, budeš muset něco vymyslet, taurin je rozpustný ve vodě, měl bys aspoň tuhle možnost.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
mělo by záležet na zdroji, který jste koupili... moje byly ultra lesklé a v honbě za valinem mají dokonalý vzhled... mnohem lepší než ostatní věci... no a čistý efedrin hcl jsou také dokonalé , vlastně profesionální střihač by měl vědět, že PRO řezání s efedrinem dá dokonalý výsledek, ale, nebezpečný
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
re-rock, jak jste ho pojmenoval, je jeho základní mat... u potřebujete aceton nebo di-etyl eter ... lis by byl dobrý nápad, ale existují i jiné způsoby, jak plly tlak, buďte nápaditý, bro
 
Top