Jak jste se o nás dozvěděli? Je to pro nás důležité.

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Hledal jsem spolehlivý rp/I recept. Bez chemického vzdělání, ale s několika posledními lety intenzivního studia, mám pocit, že mám základní dovednosti potřebné k tomu, abych to zvládl. Jen se nechci vyhodit do vzduchu nebo se navždy uspat. Takže porovnávám různé recepty a hledám ty, které se zdají být legální. Prohledával jsem archiv úlu, errowid, rhodium a pak jsem se ocitl tady. Věřím, že se tu dají získat skutečné znalosti.
 

Arachne

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den všem,

Hledal jsem nového dodavatele katinonu, protože můj přestal dodávat, a našel jsem toto fórum. :)
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Četl jsem o BB na různých fórech a stránkách, abych měl o vás dobrou a úplnou představu, ale vše začíná u Dreada, kde jsem poprvé našel existenci tohoto fóra. Opravdu jsem rád, že jsem našel takovou komunitu! Doufám ve šťastné, stimulující a dlouhé soužití, abychom mohli všichni růst togheter v nejlepším způsobem!
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Vaše videa jsem poprvé viděl na YouTube a viděl jsem, že chemie má tu správnou podobu. V popisu jsem viděl váš cibulový odkaz na Dark Webb a přibil jsem, když přišlo na hledání mého cechu chemiků.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
V komentáři na youtube byl odkaz na video strýčka hniloby, zapomněl jsem, na co přesně, ale přistihl jsem se, že jsem celou noc sledoval sekci videa. Velmi si vážím toho, co zde děláte.
 
Top