Jak jste se o nás dozvěděli? Je to pro nás důležité.

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Poprvé jsem vás našel na Darknet Indexu, myslím, že to byl darknet.live, pak jsem odkaz ztratil a před několika dny mě sem poslal můj laboratorní dodavatel z ASAP Marketu, abych si před zahájením výroby udělal domácí úkol z chemie.
 

Sbalscr

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Tuto stránku jsem již v minulosti použil, ale původně mě sem nasměroval uživatel Redditu
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
nový na fóru,poslední tři dny jsem strávil analýzou zlomového špatného videa syntézy a-pvp,teď jsem tady,měl jsem tu být už před lety,je to skutečný příběh.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Během dvou dnů mě pozvali dva neznámí lidé z redditu, kde se účastním podredditů o chemii a drogách.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Na youtube, ze všech míst :D
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Náš kanál na YouTube je bohužel na pokraji uzavření, některá videa již byla smazána.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ano, skutečně, všiml jsem si, že syntéza amfetaminu z p2np + al amalgámu zmizela :(

no je to přece youtube:')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Připravujeme několik skutečně revolučních metod syntézy. Doufejme, že je stihneme zveřejnit na kanálu před jeho uzavřením.
 

m1000

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Surfování v prohlížeči Tor, Hledání odkazů, které byly ještě živé. Nakonec mě dovedly na toto místo.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ukázal mi ji důvěryhodný přítel, kterému jsem se poněkud podílel na vzdělávání s ohledem na preparativní temné umění.
 

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Byl jsem nesmírně rád, že jsem našel toto nesmírně užitečné fórum prostřednictvím youtube.
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Když se filmy na youtube rozplynou, začal jsem stahovat všechny znalosti odevšad. Když hledám něco, co chci lépe poznat, vždycky toho mám na konci víc. Myslím, že to bylo na vk.com
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ano, díky za komentář. to je to, co se učím dělat. získávat informace, dokud jsou k dispozici, a ukládat je.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Z vašich naprosto neuvěřitelných videí na YT jsem slyšel. Bylo to docela ironické, protože jsem se snažil syntetizovat 4-FA metodou redukce NaBH4 a měl jsem s tím problémy.
Pak jste zveřejnil video, a to během několika dní. Bylo to jako znamení od všemocných narkotických bohů! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Podělte se o své zkušenosti se 4-fázovou syntézou. Jedná se o zajímavou látku, která se nejsnáze získává z euforetik amfetaminového typu.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Upřímně řečeno, necítím nic jiného než u běžného amfetaminu, který jsem si vyrobil. Mám pocit, že je to možná proto, že jde o racemickou směs. Právě jsem sehnal nějakou kyselinu D-(-)-vinnou a zkusím optické rozlišení, abych zjistil, jestli izomer D-4-FA skutečně přináší nějakou euforii.

Taky jsem si říkal, že možná jen já z toho necítím žádnou euforii, tak jsem to poslal kamarádovi, který má s amfetaminy větší zkušenosti, a ten říkal, že taky žádnou necítí.

Nejsem si jistý, co, pokud vůbec něco, jsem udělal špatně, protože z toho mám pravidelnou amfetaminovou odezvu.

P.S. Všechna činidla, která jsem použil k výrobě 4F-P2NP, byla třídy ACS a 4F-P2NP jsem několikrát rekrystalizoval. Takže pochybuji, že to bylo tím.
 

adiggels

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nejdřív jsem viděl vaše videa na yt, která jsou absoulty nejlepší a tak užitečná, takže jsem začal pátrat a narazil na fórum, takže jsem rád, že jsem to udělal !
 
Top