Question Fluorované amfetaminy

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Jaké amfetaminy lze insuflovat? V psyconautwiki jsou některé, které vykazují infuzní spotřebu, a jiné ne? Mám 3-fma, které mi dali omylem a při insuflování je velmi bolestivé a ve wiki nemá insuflovanou spotřebu. Udělali chybu v objednávce. Koupila jsem si pelety. Nějaké doporučení? Amfetamin jsem neužíval asi 6 let a nepamatuji si, jestli to tak bolelo.

Možná mám zlomený nos z toho všeho řezaného kokainu, který jsem celou tu dobu bral.

Líbí se někomu téma RC? Objevil jsem ho nedávno a zaujalo mě. ale ty prášky, na 3fma si koupím pravý amfetamin, který je levný
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
V jedné knize jsem četl, že někdo měl opravdu čistý 4-fluor, dvakrát přečištěný a neměl žádné potíže se sulfátem. odpovídající aldehyd a propen však... blízký benzilchloridu, pokud je v horkém roztoku.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
A jak ji mohu přečistit? Pokud je to velmi složité, mohl bych to vykrystalizovat?
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pokud mluvíme o destilaci FB s vodní parou prováděné w/o drahého laboratorního vybavení, mám na mysli základní destilační soupravu + varnou desku + vakuový kompresor, kolik času obvykle trvá vydestilovat 500 ml FB a jaký je očekávaný výtěžek v procentech? Pravděpodobně je třeba regulovat povrchovou teplotu v rozmezí 110-130, že?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nedokážu přesně říct, ale základní je vše, co potřebujete, žádné vakuum není potřeba. 500 ml báze (kromě rozpouštědel) jsem navíc nikdy nedestiloval.
Ztráty jsou prakticky nulové, protože ve skutečnosti odstraňujete své nečistoty a rozpouštědlo, nikoli produkt. na toto téma jsem zkoušel jak pod proudem N2, tak v atmosféře a není v tom velký rozdíl.
Vaše RM se zvýší maximálně na 110 ish v závislosti na nečistotách rozpustných ve vodě, nemám představu o povrchové teplotě desky, teplota se obvykle měří sondou uvnitř, povrch desky vám toho tolik neřekne.
Pokud používáte desku, je důležité zabalit přístroj do fólie, aby byl co nejlépe izolován, pro rychlé a bezproblémové výsledky musí být celé zařízení horké až do okamžiku, kdy kondenzátor začne chladit páru.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ahoj, dělal jsem čištění pomocí IPA, zveřejnil jsem to ve vlákně o čištění amfetaminu, kdyby na to chtěl někdo dohlédnout a poradit mi s tím
 
Top