Question NEÚSPĚŠNÁ REAKCE 2-IODO-4MP

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
ZKUSIL JSEM SI VYROBIT 2-JÓDOVÉ4MP POPRVÉ PŘESNĚ PODLE DANÉHO RECEPIE VE VEDIO NA FÓRU ZAČALO TO PODLE OČEKÁVÁNÍ I PŘIDÁNÍM VŠECH SLOŽEK, JAK JE UVEDENO, DOSTAL JSEM STEJNĚ VYPADAJÍCÍ RM SMOLNĚ ČERVENÝ ČERNÝ HNĚDÝ, ALE KDYŽ JSEM TO NECHAL A PŘIŠEL PO 6 HODINÁCH BARVY SE ZMĚNILA NA SVĚTLE HNĚDOU JAKO KÁVA JAK SE TO STALO MŮŽE NĚKDO POMOCI Koupil jsem si ty přísady za velmi nízkou cenu na první pokus a nepovedlo se to MŮŽE NĚKDO ŘÍCT PROČ PŘIKLÁDÁM FOTO JODONOVÁ BARVA JE ZTRACENA @Novator @G.Patton pls help experts
 

Attachments

  • DLiqF4nyBR.jpg
    DLiqF4nyBR.jpg
    3.1 MB · Views: 157

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Můžete použít obrázky reakční směsi?
Přidali jste CuO, jak je uvedeno v tutoriálu?
Pokud jste si přečetli tento tutoriál, měli byste vědět, že reakční směs musíte zahřívat a míchat nejméně 15 h (ne 6 h).

Máte ve své reakční směsi takovou suspenzi?
H1ROM2jbom


P.S. Pokud budete svůj text interpunkčně doplňovat, bude se vám mnohem lépe a pohodlněji číst.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ne, takhle jsem nevypadal. vím, že musím zahřívat a míchat 15 hodin, a také jsem to míchal 17+ hodin, ale to, co jsem chtěl říct, je, že na začátku, když jsem všechno začal, Rm vypadal stejně jako ve VEDIO, ale po uplynutí 6 hodin, když jsem přišel zkontrolovat, barva RM se stala světle hnědou na rozdíl od VEDIO, také po 17+ hodinách směs nevypadala jako ta ve VEDIO.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Chuť činidla byste neměli zkoušet. Nepomůže vám to určit jeho kvalitu, jen vás otráví a pomůže k onemocnění rakovinou. Zkontrolujte jeho bod tání. Snadná metoda kontroly.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton jak ti můžu napsat pm chci nějaký návod člověk to zkoušel znovu a vypadá to, že se mi to nedaří 😫 zaplatím ti, jestli chceš pls pomoz mi. 🙏😭
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
Kupte si stroj alfa 2 ukáže vám, jaké čisté chemikálie u pracují a jsou skutečnými chemikáliemi
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ano, pane 😁 @G.Patton
1) nejprve jsem přidal 100 g 4 mp do 3000ml baňky s trojitým hrdlem vybavené horním míchadlem a zpětným chladičem . třetí hrdlo bylo uzavřeno . ve vodní lázni, která měla teplotu přibližně 60-65 °C.
2)za druhé jsem přidal IPA 1000 ml .
3) za třetí jsem přidal 54 g CUO po malých dávkách, aby se vše řádně promíchalo (trvalo to asi 30 min).
4)pak jsem přidal GRANULAR JODINE 130 gramů v několika dávkách (za cca 30 min).
5) pak jsem to nechala vše míchat při 60-70° asi 20 hodin barva zesvětlala pak jsem zpanikařila a myslela si, že se jód vypařil tak jsem přidala dalších 30 gramů jódu .pak jsem to nechala míchat opět 7 hodin .celkem 27+ hodin
6) pak jsem vše vypnul a nechal směs usadit pak jsem ji přelil do baňky (v RM se objevila nějaká měď ) přikryl jsem ji a nechal 10 hodin při pokojové teplotě pak jsem přišel a viděl jsem jak se na černé mědi tvoří jodoketon.
7) kolem částic mědi se tvořil jodoketon .měla jsem obavy.
8) Marvin navrhl zahřát hmotu aby se keton rozpustil bez varu tak jsem to udělal stejně .zahřál jsem celou hmotu s mědí na 40-50 stupňů všechen jodoketon se rozpustil asi za 15-20 minut .pak jsem ho nechal usadit .pak jsem RM opatrně odkalil aniž bych do něj pustil měď .srazil jsem RM na pokojovou teplotu jodoketon se začal opět tvořit pak jsem ho zakryl a nechal v mrazáku za 12 hodin tam bylo více jodoketonu než předtím .
@Marvin "Popcorn" Sutton
@G.Patton
Ještě jednou vám moc děkuji za vaše rady a pomoc v celém průběhu
 
Top