Question NEÚSPĚŠNÁ REAKCE 2-IODO-4MP

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
ZKUSIL JSEM SI VYROBIT 2-JÓDOVÉ4MP POPRVÉ PŘESNĚ PODLE DANÉHO RECEPIE VE VEDIO NA FÓRU ZAČALO TO PODLE OČEKÁVÁNÍ I PŘIDÁNÍM VŠECH SLOŽEK, JAK JE UVEDENO, DOSTAL JSEM STEJNĚ VYPADAJÍCÍ RM SMOLNĚ ČERVENÝ ČERNÝ HNĚDÝ, ALE KDYŽ JSEM TO NECHAL A PŘIŠEL PO 6 HODINÁCH BARVY SE ZMĚNILA NA SVĚTLE HNĚDOU JAKO KÁVA JAK SE TO STALO MŮŽE NĚKDO POMOCI Koupil jsem si ty přísady za velmi nízkou cenu na první pokus a nepovedlo se to MŮŽE NĚKDO ŘÍCT PROČ PŘIKLÁDÁM FOTO JODONOVÁ BARVA JE ZTRACENA @Novator @G.Patton pls help experts
 

Attachments

  • DLiqF4nyBR.jpg
    DLiqF4nyBR.jpg
    3.1 MB · Views: 157

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Především vás zdravím. Prosím, nepište na klávesnici s klávesou Caps Lock. Malá písmena umíme přečíst. Není to tak hezké.

Máte na mysli toto video?

Nechali jste volnou bázi mefedronu v otevřené nádobě po dobu 6 hodin? Mám pravdu?
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ne @G.Patton Mám na mysli vedio 2-iodo-4 methylepropiophenone.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Můžete být v popisu problému konkrétnější, prosím? Popište svůj postup krok za krokem a všechna množství činidel.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
S14JnE9kPm
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton tak jsem postupoval podle tohoto VEDIO krok za krokem nejdřív jsem přidal 4mp podle uvedeného množství podruhé jsem přidal ipa podle uvedeného potřetí jsem přidal hrnek podle uvedeného a potom jsem přidal jód podle uvedeného vše vypadalo správně jako ve VEDIO pak jsem to nechal míchat při 60-ti65 stupňů, jak je uvedeno, a když jsem se po 6 hodinách vrátil zkontrolovat, barva RM se změnila na hnědou, na rozdíl od červenohnědé černé ve VEDIO, proč, takže od této chvíle je 17+ hodin míchání ukončeno a já jsem odstranil RM v nádobě kelímek byl v baňce, ale barva je hnědá, ne načervenalá jako ve VEDIO.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Můžete použít obrázky reakční směsi?
Přidali jste CuO, jak je uvedeno v tutoriálu?
Pokud jste si přečetli tento tutoriál, měli byste vědět, že reakční směs musíte zahřívat a míchat nejméně 15 h (ne 6 h).

Máte ve své reakční směsi takovou suspenzi?
H1ROM2jbom


P.S. Pokud budete svůj text interpunkčně doplňovat, bude se vám mnohem lépe a pohodlněji číst.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ne, takhle jsem nevypadal. vím, že musím zahřívat a míchat 15 hodin, a také jsem to míchal 17+ hodin, ale to, co jsem chtěl říct, je, že na začátku, když jsem všechno začal, Rm vypadal stejně jako ve VEDIO, ale po uplynutí 6 hodin, když jsem přišel zkontrolovat, barva RM se stala světle hnědou na rozdíl od VEDIO, také po 17+ hodinách směs nevypadala jako ta ve VEDIO.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Neodpověděli jste na mé otázky
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ne, nedostal jsem stejně vypadající suspenzi, která se stala světle hnědou.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Zahřívali jste reakci během těchto 17 hodin nebo ne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Pokud jste vše udělali jako ve videu, pravděpodobně je problém ve vašich činidlech. Jakou CAS 4mp jste použili? Jste si jisti, že to byl 4'-methylpropiofenon?
 

INDIANELK2

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton přesně to samé jsem si myslel Získám dva vzorky od dvou různých místních prodejců jeden byl tmavě žlutý druhý byl čistě bílý. Ten bílý voněl velmi dobře ten žlutý byl hořce cítit zkusil jsem to nejdřív s tím žlutým a reakce selhala a teď to zkouším s tím bílým uvidíme co se stane . Pokud vím, reakce není tak těžká, aby se správně provedla. Zkoušel jsem to také s hbr na žluté, když jsem přidal peroxid vodíku, zčervenal a pak zežloutl, ale po dodržení přesně stejné metody, jak je uvedeno ve vediu, se stále nesráží ani po 24 hodinách míchání.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Chuť činidla byste neměli zkoušet. Nepomůže vám to určit jeho kvalitu, jen vás otráví a pomůže k onemocnění rakovinou. Zkontrolujte jeho bod tání. Snadná metoda kontroly.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton jak ti můžu napsat pm chci nějaký návod člověk to zkoušel znovu a vypadá to, že se mi to nedaří 😫 zaplatím ti, jestli chceš pls pomoz mi. 🙏😭
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
2i4m lze vyrobit v mikrovlnné troubě, která není tak drahá, jak je, mnohem rychlejší.
 
View previous replies…
Top