Máte nějaké dotazy?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,723
Points
113
Deals
666
Plánujeme vydělávat na reklamě DNM a chemických činidel.

Se získáním finančních prostředků do našeho rozpočtu si ještě polepšíme. Plánujeme vytvořit:
- Chemické a farmakologické studie látek.
- Recenze laboratorního vybavení.
- videonávody na syntézu látek.
- službu testování činidel (bude se zabývat nákupem a testováním činidel).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
159
Points
43
Je hezké vidět, že máte alespoň nějaký plán. Většina podobných fór prostě existuje jen proto, aby později zanikla bez finančních prostředků. Zvlášť se mi líbí nápad s testováním činidel. Většina lidí si nemůže koupit spektrometr a nedokáže si představit, že by posílali své vzorky do veřejné laboratoře. Co kdyby zjistili, že jde o drogy, že?
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Pokud chci poslat své věci CW zjistím % čistoty a další informace.
hledám laboratoř, která provádí testování na coc, china white, crystal meth nebo cokoli podobného fentu prosím o zaslání informací a pokynů a zda s ním mohu komunikovat před zasláním vzorku
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dobrý den, pane.

někdy nemohu najít témata nebo obrovské metody zveřejněné, když například dát v: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO na GBL atd.

7gSGBVbFcH
díky.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Existuje omezení, že značka by měla mít minimálně 4 písmena.

musíte se vrátit na fórum a pak to zkusit znovu. mělo by to být v pořádku, existuje časový rámec, zatímco píšete odpověď nebo vytváříte vlákno, připojení se samo resetuje, musíte zprávu zkopírovat a refresf a pak vložit a znovu odeslat. Ptal jsem se na to, ale myslím, že to xenforo opraví v nějaké příští aktualizaci v jejich php repozitáři.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Stačí doplnit, co chcete z klíčových slov, například 5meo syntéza, 5meo účinky, 5meo prodejce nebo něco podobného.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Vždycky si myslím, že se sníží mé výsledky kvůli být tospecifické a nebo chybně zadané atd. žádný stres zvládne předpokládám, že díky!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,309
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
Rozhodně byste měli vytvořit reagencie pro bodové testování. Kyselina sírová a formaldehyd dělají Markýze, hydrát choralu a jód pro Meltzera. Spousta z nich je jednoduchá. Ty se prodávají za 15-20 dolarů za 10 ml kapátko. To je 14,50-19,50 dolarů zisku. Vezmu si od vás Merke/Marquis. Případně jich 8 hoď do krabičky za 4 dolary, k tomu lakmusový papírek a jamky na důlky a je z toho sada za 150 dolarů.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Mám potíže s dešifrováním zpráv prodejců. Zaplatil jsem za produkty, ale potřebuji mít možnost dešifrovat zprávy PGP od prodejce, abych mohl získat své věci.

Používám Kleopatru.
Mám blok veřejných klíčů PGP od prodejců.
Mám zprávu PGP produktu

Vím, že nějakým způsobem mohu vygenerovat klíč s blokem veřejného klíče PGP dodavatele a poté použít klíč k dešifrování zprávy PGP produktu. POMOC!!!
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Použijte gpg4win Myslím, že je to nejjednodušší
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,309
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
Podporuji myšlenku nástěnky pro diskusi mimo téma. Dnes by se mi hodilo místo, kde bych se mohl zbavit některých věcí, a téma nebylo něco, co bych mohl zveřejnit na svých sociálních sítích. Nesouviselo to s chemií, ale s drogami. Dnes ke mně domů přišli 2 lidé, aby mi něco prodali. Chodili spolu, teď je obviněný z domácího násilí a má náramek na kotníku. Byl nepřátelský vůči situaci a já ho musela přinutit, aby odešel. Normálně je to můj přítel.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,723
Points
113
Deals
666
Můžete si vytvořit skupinu. Nebo můžete blogovat ve svém vlastním profilu. Nebo navrhněte řešení, které bude vyhovovat všem
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,309
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
Dobře, díky, myslel jsem, že musím být příznivcem, abych mohl založit skupinu. Každopádně se jím hodlám brzy stát. Ještě jsem důkladně neprozkoumal všechny aspekty stránky. Děkuji za tipy. Co se týče řešení, které by vyhovovalo všem, přemýšlel jsem v tomto smyslu. Úl měl "gauč Houbárna má "off topic diskuze" Možná název místa, které je místním barem nebo hang out Jessie a kohorty v televizním seriálu. Místo pro věci, které nejsou drogová chemie.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,723
Points
113
Deals
666
Můžete se připojit k některé z existujících skupin.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,309
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
Když se pokusím vytvořit skupinu, píše mi to ?oops you are not allowed to view this page or perform this action"? Stránka, kterou doufám vytvořím, je Chemie 101, věci, které jste se měli naučit v hodinách chemie.
GWOqr4U6xH
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane jste u mod a učitel této nové skupiny gratuluji pokud ano a mimochodem až příště někdo přijde k vám domů kde spíte a jedná foll popadněte plechovku bare mase a dejte jim pěknou ránu a brzy to všichni budou vědět nerušte tropane chci se připojit k této skupině a učit se.
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,309
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
Jsem správce a doufám, že se mi podaří získat pomocníky. Vidím užitečnost a potřebu takové skupiny, i když jsem pro tuto práci beznadějně nekvalifikovaný. právě v této chvíli se lidé chystají míchat silnou chemikálii s jinou silnou chemikálií v zavařovací sklenici na svém pultu. Ještě ani neuvažovali o tom, co se stane potom. Mohlo by se to vyvařit a zmrzačit rodinného psa nebo způsobit požár nebo je oslepit. Na této stránce jsou lidé a příspěvky, kteří při hledání (ať už hledají cokoli) zapomněli na logiku a chystají se zaujmout přístup "vyjebat a zjistit něco, co by mohlo ukončit jejich svobodu nebo život. Pokud budou mít štěstí, nestane se vůbec nic. Nesledovali dostatečně pozorně recept. Přidali reaktanty ve špatném pořadí. Možná chota recept, který nefunguje, protože byl mnohem jednodušší než ten, který by fungoval, nebo protože si někdo neúplně pamatoval něco, co mu bylo řečeno nebo co viděl. Člověk, který se pekelně snaží vyrábět drogy, aniž by nejprve pochopil mechaniku základních chemických postupů, představuje vážné nebezpečí, kterému se lze vyhnout.
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Je povoleno zprostředkovávat rc dodavatele, i když nejsou sponzory?

Toto fórum se mi líbí, ale v syntéze jsem stále ještě docela začátečník, takže bych rád nabídl zprostředkování rc prodejců, protože rc scénu znám velmi dobře, a tak bych mohl část vrátit.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,723
Points
113
Deals
666
Co máte na mysli pod pojmem zprostředkování?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Někdo něco hledá a já mu poskytnu existující poskytovatele s pověstí toho, co hledá, pokud nějací existují. (Žádné další náklady, jen odkaz nebo jméno na dodavatele).
 
Top