Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Zdá se, že nemohu najít bezvodý aceton... Kdykoli jsem v minulosti použil aceton pro syntézu, byl to aceton z
železářství, značka se jmenuje klean strip. Jaký je v tom rozdíl a lze aceton z železářství použít v

Syntéza amfetaminu???

 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Jen se ptám ze zvědavosti... kdybychom nemohli získat 2litrovou baňku s plochým dnem, která je vidět v prvním videu, a nahradili ji něčím, jako je galon na mléko, způsobilo by teplo její roztavení a v podstatě kontaminaci syntézy?
Také v tomtéž prvním videu použijeme na roztok všech 50 g hydroxidu sodného?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Můžete provést pokus: do láhve tohoto druhu nalijte 60-70 stupňů horkou vodu a nechte ji 10-15 minut stát. Vezměte v úvahu, že k této láhvi nelze připojit zpětný chladič.
ano
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Způsobí použití bez refluxu v rámci syntézy nějaké problémy?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Rozpouštědlo se částečně nebo zcela odpaří.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nesouhlasím s vámi, můžete poměrně přesně určit, zda je osoba legitimní, nebo ne koupit položením několika otázek.

A ne, důvodem pro SMART lidi je neposkytovat své kontakty veřejně, vše, co je veřejné, je rázem na seznamu sledovaných osob orgány činnými v trestním řízení. Čím méně lidí ví o některých dodavatelích, tím lépe pro lidi, kteří to myslí vážně a pracují ve velkém.

S G. Pattonem bych do jisté míry nesouhlasil, ano, BBlistings nabízejí legitimní zdroje, ale jsou neregulované, pokud jde o ceny. S některými jsem mluvil a jejich argumenty jsou směšné.

Ceny by měly být regulovány na fóru odpovídajícím vnějšímu trhu a měly by být regulovány i nadále a ne používat americký systém "volného trhu" hodnot.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
To znamená tržní hospodářství. Nikdo nebude prodávat se ztrátou. Pokud budeme regulovat ceny, nikdo s námi nebude pracovat. Můžeme jen regulovat plnění obchodů jako eskontní služby.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
G.Patton: "Je třeba, abyste si uvědomili, že se jedná o chemii, která se vyznačuje vysokou úrovní znalostí a dovedností,

V tomto příspěvku bych s vámi také nesouhlasil.

Lidé zde budou pracovat, pokud bude existovat trh, a poptávka, jak vidíme, je na fóru vysoká.

Regulace trhu má neznamená ztrátu pro prodejce, takto ekonomika nefunguje. Pokud máte regulovaný trh, znamená to, že o práci na fóru bude mít zájem více zájemců a členové se budou cítit bezpečněji.

Udělejme si například příklad:

Jeden z vás, aktuálních prodejců zde na BB-listu, prodává P2nP / 1KG za 200$, cílová cena v Evropě je 100$. Což znamená, že prodejce má minimálně 100% zisk, jak je to ztráta, pokud by byl trh regulován na 100$/KG? Samozřejmě, že budou mít zisk, ne 100%, ale možná 20%.

Je to obchod a podle toho by se s ním mělo zacházet, věřím, že fórum bude mít z dlouhodobého hlediska větší ztráty kvůli neregulovanému trhu, protože jak vidíte, většina členů skutečně hledá zdroje mimo fórum, protože lidé vědí, že mimo fórum je trh mnohem levnější a kvalita je stejná.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Jste velmi zvláštní člověk.
Pokud se lidé ptají na nějaký výrobek, tvrdíte, že ho vždy najdete a vše pod běžnou cenou .
Ale nikdy neodpovíte přímo . Pouze pravdivě, a to velmi záludným způsobem.
Nevěřím vám, že jste upřímný.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nepochopil jsem, o co vám jde.

Pokud chcete o tomto tématu dále diskutovat, pošlete mi prosím PM.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, můžete mi prosím pomoci ?

Je možné vzít lithiumaluminiumhydrid v THF (LiAlH4) místo Al/Hg pomocí vaší metody uvedené ve videu ?

Mohu okopírovat váš způsob syntézy s použitím LiAlH4 v THF ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne, pane. LiAH je určen pouze pro laboratorní použití, je VELMI pyroforický. přečtěte si, prosím, bezpečnostní list toho, s čím chcete pracovat!!! Také máte někde v této sekci postup pro redukci LiAH, pokud budete hledat a uvidíte, skutečně si všimnete, že se velmi liší.

NaBH4 je dobrá náhrada, podívejte se do vlákna.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3

auch mit LiAH-Reduzierung
takže s NaBH4 místo Lialh4 v THF bych mohl kopírovat postup z vašeho videa ?
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ahoj lidi, tuto syntézu jsem několikrát úspěšně dokončil s velmi dobrými výsledky. Bohužel mi vadí zápach izopropanolu. Co s ethylacetátem? Je možné nahradit iso ethylacetátem? Předem děkuji, milá komunito.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ano, tato syntéza funguje dokonale s ethylacetátem, jen použijte méně kyseliny octové než s isopropanolem, jinak bude vše v pořádku.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Znáte postup syntézy amfetaminu z redukce pomocí LiAlH4 v THF, který by se dal rychle a stručně popsat ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Tady máte, prosím, nespalte si dům.
Shulgin to také několikrát popisuje v Pikhalu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne tak docela, hledejte postup NaBH4 v tomto subfóru. první je zdarma druhý si najděte sami. :p
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Mohli byste sdílet tohoto dodavatele nebo mi ho poslat do soukromé zprávy?
 

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Cam mi někdo velmi podrobně popsat přesný okamžik, kdy mám při přípravě hliníkového amalgámu odlít roztok rtuti z hliníku? Není mi jasné, zda musí být těžká šedá hustá sraženina, nebo ne.
 
Top