Purifikace amfetaminu acidobazickou extrakcí

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Proto se potýkám s krokem 8. Zdá se mi, že je zde hodně plýtvání a ztrát. Přenesl jsem extrakt ze sep nálevky přidal hořčík dal do mrazáku. Nyní jsem zde udělal filtr s vakuem. Myslím, že Buchner je mnohem lepší než sestava, kterou jsem dostal, protože unikala a objem je příliš velký. Takže za 1. při nalévání do setupu se předpokládá, že se to celé vylije.... Nechápu jak správně vylít extrakci z éteru aniž bych s ním dostal hořčík pokud nevyleju celý extrakt pak mi v tu chvíli zůstane hodně extraktu s hořčíkem co mám dělat s tou zbývající částí k oddělení. Také jsem přiložil fotky úniku. Co s tím mám dělat. Je to všechno odpad . Pokud je tam hořčík, který se dostal přes filtr, co mám dělat? V podstatě jsem se zasekl a čekám na tento krok
 

Attachments

  • uRmBhZdtAo.jpg
    uRmBhZdtAo.jpg
    5.8 MB · Views: 617
  • tgf4n2iJy8.jpg
    tgf4n2iJy8.jpg
    5.8 MB · Views: 601
  • eKPQJ5jCxG.jpg
    eKPQJ5jCxG.jpg
    5.7 MB · Views: 563
  • c5heBExUCz.jpg
    c5heBExUCz.jpg
    6.6 MB · Views: 592
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
No tak, člověče: zvládneš to. Když to zvládnu já s rukama rostoucíma ze zadku, zvládneš to i ty.
A ano! Není nic příjemnějšího pro mé oči než MDMA po vyprání éteru.
AlO4WhDYHz
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Je to vakuový filtr joanlab... Byl levný, ale jeho konstrukce je úplně špatná, umožňuje únik věcí na vnější straně... Ya zkusím nalévá jinak jsem četl lepkavé Patton napsal užitečné při objasňování věcí trochu
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
@deeperdive36 Vypadá to, že se jedná o kulový kloub, který drží pohromadě pomocí svorky.
Zkoušeli jste kulový kloub předtím namazat brusným tukem a otáčet jím, dokud nebude brus zřetelný?
To by mělo váš problém vyřešit.
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Aha, vzpomínám si, že jsem někde četl o mazání. Dnes to zkusím, snad se problém vyřeší. Díky.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton obecně, má smysl zahřát roztok voda + FB + p.ether 40/60 na 38-39C, zatímco se provádí promývání etherem? pravděpodobně to zvýší rozpustnost etheru a usnadní rozpouštění emulze?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Můžete vyprat něčím méně těkavým, ale myslím, že nemá cenu vůbec zahřívat, pokud na tom záleží.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Myslím, že to není dobrý nápad. Můžete přidat provést dvě extrakce po jedné a přidat do vody NaCl, aby se vrstvy snáze oddělily.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ano, máte pravdu, NaCl funguje docela dobře. Párkrát jsem ho vyzkoušel v poměru 15-20 gr : 100 ml a značně mi usnadňuje život.
Ale stále přemýšlím, zda by správná teplota nemohla proces zlepšit mnohem lépe.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vyzkoušel jsem ABE s kapalinou uchovávanou v mrazáku.
Bylo tam 50 gr soli, která dá 42 gr FB.
Ihned po přidání alkálie byl roztok vložen na 4 hodiny do mrazničky. Poté byl přidán p.ether, který byl předtím také uchováván v mrazáku.
Výsledkem bylo, že separace proběhla mnohem snadněji a ve výsledku bylo 40 gr FB. Barva výsledného FB však nebyla čistě průhledná: mírně nažloutlá.
Tedy mírně nažloutlá - ne čistě průhledná, ale stále přijatelná: ne kolová.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Právě jsem si přečetl toto vlákno. Říkal jsem si: " Proč jdeme s NaOh na pH 12?" Nešli jsme na pH 2, takže to není vyvážené. Pak jsem si vzpomněl na experiment, který jsem zkoušel s olejem jako nepolárním. Když jsem neutralizoval HCL pomocí NaOh, co se stalo? Vyrobila jsem louhové mýdlo. Petrolether má frakce, které reagují na parrifin. To je to, co se zde děje. Parrifin je třetí vrstva, pH 12 je přehnané a petrolether reaguje s hydroxidem sodným. Opravte mě, pokud se mýlím, nejsem chemik.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Měli bychom odpařit 2/3 objemu DCM stejně jako éter v kroku 9?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Další pokus o ABE.
Asi 300 gr mdma hydrochloridu na začátku.
1,2 l vody
85 gr NaOH
+ Asi 150 gr NaCl laboratorní kvality přidaného v průběhu procesu.

Jak se přidával NaOH, objevila se ve spodní vrstvě (ne ve vrchní!!!) pěkně špinavá černá vrstva FB, tak jsem přidal NaCl, abych je obrátil.

V prvním kroku bylo extrahováno 180 gr dokonale čistého FB pomocí p.etheru, což je extrémně nízký žluk.

Zbytky vody zůstaly v lahvích asi týden.

Po nějaké době mi další krok s 500 ml DCM přinesl 20 gr lehce nažloutlého FB, který bych osobně hodnotil 9/10. V tomto kroku se mi podařilo vyextrahovat ještě více.

Takže konečný yeld je celkem 200 gr.
Ztraceno 50 gr
 

curlyfries

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Je pro mě téměř nemožné rozpustit amf 1/1 ve vodě. ( Zkoušel jsem to 2krát s 2 různými špatnými šaržemi).
Amf je z ai/hg.
- Na jakou teplotu můžeme zahřát roztok 1/1 voda/amf ? ( 80*c ?)
- kolik vody navíc můžeme přidat?
Čekal jsem asi 1 hodinu, než jsem rozpustil 20 gramů nečistého amf ve vodě s magnetickým míchadlem ( byly v něm nějaké kousky, příště se ujistím, že je extra jemný).
Když jsem nějak zkusil přefiltrovat pevné látky, které se nerozpustily ve vodě, zbytek, který zůstal v buhnerově filtru, je jako hodně slaná struktura.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Poznámka: Jako rozpouštědlo používám DCM

Při přidání acetonu do reakční směsi v kroku 10 jsem viděl, že se vytvořily 2 oddělené vrstvy a s přidáním roztoku kyseliny sírové/acetonu jsem nebyl schopen z reakční směsi vysolit žádný prášek.

Co jsem udělal špatně? Jsou při použití DCM místo etheru potřeba nějaké specifické postupy?
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Díky moc, zkusím první metodu

Často jsem dělal metodu 2, ale jen jsem to filtroval filtrem z kávového papíru a myslím, že s acetonem jsou výsledky lepší.
 

garro

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nejprve ty všem, kteří se dělí o své znalosti.

Zadruhé, posral jsem extrakci A/B a potřebuji poradit, zda to, co mám, je obnovitelné, nebo ne.

Používám
1) louh
2) kyselinu sírovou (čistič odpadů).
3) VMP Naptha
4) ~3g pervitinu

Všechno šlo dobře. Extrahoval jsem vrstvu volné báze a zmrazil, abych odstranil veškerou vodu. Pak jsem to asi překyslil. Pokusil jsem se to obnovit a způsobil jsem větší nepořádek. V současné době mám dvě vrstvy, jednu vodní(PH ~2) a jednu naptha Byly tam také nějaké pevné částice, které byly buď odfiltrovány, nebo rozpuštěny ve vodní vrstvě.

Kyselinu sírovou jsem také ředil vodou, nikoli acetonem. Domnívám se, že to byla chyba, prosím, opravte mě, pokud se mýlím.

Několik otázek:
1) Je možné z toho získat nějaký produkt? Pokud ano, jaké kroky byste doporučili?
2) Co mám v budoucnu udělat, pokud překyselím, abych obnovil stávající proces, nebo se vrátil na začátek (amfetamin v destilované vodě)?
3) Mohu udělat A/B w/o ether/spirits layer? Jak jsem pochopil proces, tak by to nechalo řezy rozpustné ve vodě, ale chci si to jen ověřit.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Dobrý den, mám dotaz. Jaké je ideální PH pro amfetamin (kapalná forma smíchaná s methanolem) při přidání kyseliny sírové ? Amfetamin v poměru 1:2 s metanolem má ph 12.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Když má amfetamin ph12, musím dát kyselinu sírovou, dokud nedosáhne ph 6, že?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Ahoj generále Pattone, nemohu najít žádný zdroj, který by ukazoval konečnou výrobu růžových tablet adderalu. Pokud chci vyrobit růžové pilulky adderalu, musím se řídit tímto konkrétním návodem?" Děkuji za váš čas a pomoc.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Zajímá vás růžová barva nebo složení admirálu, které zahrnuje různé soli amfetaminu a dextroamfetaminu?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Nejsou všechny pilulky adderalu na trhu růžové barvy? omlouvám se za svůj naivní dotaz, ale chci se podívat na výrobu adderalu, a jak s tím můžu začít?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Už jsem si jeden takový vzala a byl pro mě super pomocníkem při soustředění. byla to růžová pilulka a bylo na ní napsáno tuším 20MG. je nějaká možnost, že bych si mohla vyrobit totéž doma nebo dokonce v laboratoři se správnými prostředky?
 
Top