ADBB

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
omlouvám se, že jsem ještě nepsal, ale budu, jen jsem byl trochu nesvůj z toho, že jsem měl psát některé věci. nikdy jsem nezažil, že by skupina byla tak snadno přístupná, a to mě zneklidňuje.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Dont dox youself, použij tor a pokud máš fotky, vymaž metadata před zveřejněním a jsi v pohodě, brácho.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Vymazávání metadat probíhá v našem fóru automaticky. Každopádně to může udělat kdokoli ve vedlejších zdrojích.
 

bobx888888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Zkoušel jsem to, ale narazil jsem na problém. Po 5 hodinách v baňce při 70C přestanu nechávat vychladnout a promývat. při promývání kapaliny ve vodě se pevné látky neobjevují. Používám obyčejné sítko, ale možná bych potřeboval kávový filtr, jak jste mi doporučil. Má někdo další stejné problémy ?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Každodenní rčení umí dělat umí dělat .... tak kluci, když je to tak jednoduché, proč to nedělat? )))) JEN MY máme nejlepší ADB žluté a nejtvrdší ;) všichni ostatní, kteří jsou na trhu, mají bílé ! které je téměř neaktivní.. pokud hledáte něco stabilního, můžete nás kontaktovat přímo! TAKÉ máme 5CL TOOO.

PS: Pro ty kteří se chystají odpovědět nejste jediní s tím že vás vyzývám abyste jim poslali mé výrobky zdarma aby viděli rozdíl s opravdovým adb a opravdovým silným místo vašich kluků.


PS: Pouze člověk "madmoney" dělá něco tady a já nikdo jiný.

Díky předem
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Co prodáváte: hotový výrobek nebo soupravy?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Není to snadné.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
To znamená, že jsme 3:)))
 

Attachments

  • fLYb9vBFRd.jpeg
    fLYb9vBFRd.jpeg
    144.9 KB · Views: 228

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Adbb bílý to není tak silné, ale eu prodejci velmi zvedají cenu, Pokud někdo chce pomoci s prekurzorem, mohu mu pomoci, kontaktujte mě.
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Je bílý ADBB skutečně slabší? Mohli byste porovnat účinnost s JWH210?

Mám bílý prášek od dodavatele z NL s efektními obaly, mohu ho honit na fólii?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Prodáváme nejlepší kvalitu v adb yellow! neprodáváme prekurzory prodáváme přímo hotový výrobek přesně jako preban power , můžete prodávat své bílé věci chlapci ;) ale adb yellow nemůžete vařit jako my ;) díky!
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Proč tedy neprodáváte prekurzory? Nedává smysl, co říkáte, žlutá a bílá má stejný výrobní proces, kluci, kteří mají prekurzor, ať mi napíší, abych mu pomohl vyrobit si ho sám zdarma. Už mám dost těch podvodníků, kteří zvedli cenu nesmyslně vysoko.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Různé šarže mají mírně odlišnou barvu. Před půl rokem byl slabý bílý prekurzor adbb, ale to neznamená, že nová bílá šarže adbb nemůže být silná jako žlutá. Vzpomínám si, že v NL byla nejsilnější adbb, která byla úplně bílá.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Žlutá je silnější, pokud potřebujete pomoc, napište mi, můžete si koupit jen 500gr a vyzkoušet a uvidíte na vlastní oči.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Žlutá jeho silnější , není stejný proces tvorby , ani. :)
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Co říct, možná víte, že jste lepší než čínský dodavatel, který tyto věci prodává, chápu, že chcete lidi vyděsit, ale cena je velmi drahá.
Předtím preban 1kg stál 4k euro od eu dodavatele a čínský dodavatel byl 1,6k usd.
Jak jsem řekl, pokud chcete pomoci s prekurzorem, napište mi, mohu pomoci se všemi surovinami a informacemi zdarma.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Kdo říká, že kurva potřebuju pomoc, kdo říká, že vám chci pomoct nebo jsem od vás chtěl pomoc, kdo říká o takových cenách a kdo mi může říct, jaké ceny mám nasadit, já vám prodávám, kupujete, to si nechte líbit, mám nejlepší produkt, ani mě nezajímá, co mluvíte za nesmysly, jděte mi prosím z očí.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
I
Souhlasím, přirozená variace je možná, ale neviděl jsem bílé ani žluté natolik, abych si mohl vytvořit pevný názor, a není mi cizí to, co uvádí Dragonrevolt. Nerozumím věcem, které prodejci říkají, možná on ( vy) může pomoci ostatním podobným přijít na to. Mně byla nabídnuta "nová" žlutá adb-b, prý vyrábí silnější finální produkt. Mám pocit, že mám právo se zeptat, v čem je jiný nový finální produkt, ale je to údajně silnější, i když stejný, finální produkt. Trvám na nějakém vysvětlení, případně optickém, chirálním nějaké formě izolovaného izomeru, vyloučil jsem hypotézu, že by to byl derivát 5Br, přesto ujišťují, že je úplně stejný, takže se opravdu prosazuje něco strašidelného, pokud nepřijmeme, že jeden je méně čistý než druhý, nebo možná je druhý čistší než méně čistý druh. Nebo tomu není naopak? Při předložení hojného nedostatku důkazů jsem nucen přiznat se k druhému stupni totální zmatenosti. Podobné frivolní řeči o novém, lepším prášku pmk ethylglycidátu (ne voskovém/olejovém) vzbuzují podezření a brzy se stávají předmětem zájmu a možná i podezřelým či spolupachatelem, ale to není oficiální. Stejný cas a jiný bod tuhnutí? To si žádá vysvětlení. Lze pouze vyvodit závěr, že buď se nyní nepřidávají falšující látky, nebo jsou nečistoty nyní dostatečně odstraněny. Nepodložená tvrzení a důkazy mimo rozumné vysvětlení oslabují vyšetřování a bez dalších stop případ vychladl. Dragonrevolte, jak zodpovědně vysvětlíte rozdíl mezi žlutou a bílou adb-b nebo látkami souvisejícími s adb-b nebo událostmi vyprávěnými v této diskusi? Určitě někoho zaujmeš, když ukážeš, že nabízíš víc než jen chytlavá, ale prázdná slova. A netvrdím, že kromě barvy je mezi nimi rozdíl nebo že není. Byl bych vážně a pozitivně překvapen, kdyby slušné, podrobné a metodologicky podložené vysvětlení vneslo světlo na stůl.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nejsem si jistý, jak je to v jiných RC, ale ještě předtím, než byly noidy v Číně legální, se každá šarže téměř vždy objevila jen málo odlišná barvou nebo tvarem. Od žlutého MDMB-4en-pinaca až po růžový.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Nyní můj 5cl jeho bronzový až růžový
 
Top