Question Otázka k extrakci AB

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Postupoval jsem podle pokynů v knize AB Extraction a dospěl jsem ke konečnému produktu. Nejsem si jistý, zda to, co mám, je správné, protože to nevypadá jako konečný výsledek ve formě prášku, jak je uvedeno na obrázcích. Místo toho mám takovou lepkavou pastu, u které momentálně čekám, až zaschne. Nevíte někdo, jestli je to normální? Už jsem to umyl acetonem.
 

Attachments

  • 5zQhS0fgKc.jpeg
    5zQhS0fgKc.jpeg
    2.8 MB · Views: 252

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, správné množství je 1,10, to znamená, že by mělo jít o desetinásobek kyseliny sírové, aby barva nebyla červená. Nejjednodušší způsob použití 37% kyseliny chlorovodíkové
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
K získání suchého amfetaminu HCl musíte použít plynnou HCl, 37% bude mít za následek jen nepořádek.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
pokud vím, adekvátní jsou pouze sírany a fosforečnany a hydrochlorid amfetaminu je prý tak hygroskopický, že existuje pouze ve vodném roztoku... pokud jste k výrobě soli použili HCl, není divu, že nikdy nebude dostatečně suchá, aby se dala použít (v exsikátoru může být pevná, ale venku na volném prostranství bude absorbovat vlhkost z okolí)
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
1. vaše tvrzení je chybné, amfetamin HCl lze vyrobit i ve formě krystalů, jen ne s vodnou HCl... proto jsem řekl, že musíte použít plynnou HCl, 37% HCl bude mít za následek zmatek (pokud to stále nechápete, probublejte suchou plynnou HCl do roztoku amfetaminové báze v rozpouštědle). Nevím, proč by se někdo vůbec rozhodl pro sůl HCl, takže pokud to chcete vědět, zeptejte se toho, kdo navrhl 37% HCl. Jsem si celkem jistý, že když ho slušně požádáte, podělí se s vámi o svůj patent na rychlosliz z vodné HCl. 2. Myslel jsem, že každý, kdo se snaží poradit, už ví, co jsou síranové a fosforečnanové soli, omlouvám se, že jsem nezmínil několik solí, když mám Konverzaci o chlorovodíku. 3. Ano, hydrochlorid je hygroskopický, ale nemusíte s ním zacházet jako s Raneyho niklem. Druhé normální vystavení vzduchu z něj neudělá louži.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Dobře, moje chyba tedy... když jsem začínal (před více než deseti lety, když jsem byl studentem biochemie), bylo mi dáno na srozuměnou, že hydrochlorid této specifické sloučeniny v žádném případě nestojí za to, abych se frustrovaně snažil vyrobit. Jsem si dobře vědom toho, že pro naše běžné interst aminy je hydrochlorid to první, co se zkouší (alespoň při preparativním výzkumu nových materiálů).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Máte pravdu, sůl HCl se v uvedeném scénáři nevyplatí, ale odpověděli jste na můj komentář, ve kterém jsem pouze upřesnil, že nemůžete použít vodnou HCl, jinak vám vznikne nepořádek, a místo toho byste měli pro chlorovodík použít plynnou HCl. Pro amfetamin je mnohem lepší síranová sůl a specifické fosforečnanové soli, ale mým cílem právě zde bylo pouze opravit nesprávné informace, které kluk šíří.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Díky za tip, kluci, budu experimentovat s různými poměry a uvidíme, co bude nejlepší. Nenašel jsem však ve fóru ohledu na to, jak mohu sušit mokré amfetaminy. Přemýšlím o tom, že bych mokré amfetaminy dal do uzavřené nádoby oddělené MgSO4. Fungovalo by to? Zkoušel jsem je sušit přes noc v místnosti, ale pořád vypadají mokré.
 
View previous replies…
Top