Question Какво се е случило с Дред?

bbgate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Deals
5
Здравейте на всички, кой знае какво се е случило с Дред? Той не работи...
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Хората трябва да се научат никога да не се доверяват на непознати връзки.
по-добре е да се оставя такова чувствително съдържание там, където е публикувано от администратора.
ПС: всички тези връзки така или иначе са мъртви
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Всъщност това беше PGP подписано съобщение, подписано от администратора, което може да бъде проверено от всяко лице, което има своите PGP.

Намерих го за много полезно, тъй като от дни нямам достъп до Дред и дори не можех да видя това съобщение.
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18

Редактиране (18.): Прецакайте DDOSER. Средният ми пръст е насочен към теб, а членът ми е насочен в майка ти.

Току-що стана 10Х пъти по-трудно да свалиш съществуваща връзка с Дред. Вероятно все още ще получавате проблеми с таймаута (повече сега) при достъп до Dread, но вземете нова самоличност и се надяваме, че ще стигнете до captcha. Все още ще е по-бавно, отколкото ми се иска, скоро ще наглася този процес на въвеждане около пръстена, който ще бъде практически невъзможен за сваляне (освен ако мрежата Tor не се срине). Поне такава е надеждата.

Бих искал също така да изкажа голяма благодарност за размера на подкрепата, която получихме по време на този престой. Хората мразят да ни спират толкова, колкото и ние мразим това. Заради това си заслужава, когато свършим всичко. Ще работим няколко дни, за да стабилизираме този процес, за да запазим високото време за работа и да подобрим достъпността.

Интересно е да се види промяната в мрежата Tor, когато започна атаката на Dread: https://metrics.torproject.org/torperf-failures.html?start=2022-09-01&end=2022-09-18 (метриките изостават с около два дни). Няма да стане много по-добре, докато атаката не спре или не се случи POW. Нуждаем се от още около 800 охранителни възела в мрежата Tor, така че ако само част от хората в общността могат да отворят само един охранителен възел, ще имаме повече от достатъчно. Можете да видите инструкциите за това тук. Уверете се, че не отваряте твърде много охранителни възли едновременно с една и съща IP подмрежа или хост (те ще бъдат маркирани като лоши възли и няма да бъдат добавени!). Ако искате Дред да е онлайн, това е единственото най-добро нещо, което можете да направите за нас. Тези повреди на веригите прецакват толкова много на заден план.

Това е битка и мрежата на Tor е пределът.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
И така, върна ли се DDOS на Дред? От вчера нямам достъп... същото е и за Alphabay някак си
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
AlphaBay се завръща, но Dread все още е под гигантски Ddos... Но те ще се върнат, аз съм почти сигурен в това
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Да, можем да се доверим на HeadJanitor и Paris за това, че си вършат работата!
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Това е 100 % ЛЕ, те се опитват да докажат, че дред е азбука, а също и преди WHM.
Това изобщо не е добре.
те могат да променят всяка седмица от хостинга, но това не е решение.
Силата, която влагат в този DDoS, е невиждана, не искате да знаете цената на този €€€€€€
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Стига те да са свободни, мисълта ви е 100% на място.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

100%!

Това е интересен подход, все още не съм го виждал по този начин.
Чувал съм някакви цифри и е безумно какво може да струва DDOS от такъв мащаб на ежедневна база, а..
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Защо ЛЕ ще прави такова нещо. имам предвид, че Дред е източник на информация и за ЛЕ!
Хора, не искам да знам цената на този Ddos... Безумен
Двойно по-безумна, ако е LE...
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

dread винаги е бил безплатен допреди 6 месеца. днес те генерират малко състояние от приходи от потребителите. а ако става дума за пари, те обикновено не стигат за дълго.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Дред получава пари от ДНМ за реклама, което прави платформата донякъде и незаконна.
Също така, ако /u/hugbunter е свързан с други ДНМ като WHM или AlphaBay, логично е ЛЕ да се опитва да атакува неговата мрежа.

Също така, кой друг би могъл да разполага с необходимите средства, за да извърши такава голяма DDOS атака?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Никой ! И ЛЕ арестува много от хакерите и всички от тях избират да работят за тях, когато е необходимо
така че да запазят свободата си.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
искаш да кажеш, че този ддос всъщност е платен с публични средства?
какъв срам
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Правителствата разполагат с най-огромния капацитет за DDoS атаки. Това не им струва нищо. Парите на данъкоплатците няма да пострадат
Но се съмнявам, че правителството го прави. По-вероятно е някой да иска да получи значителен дял от трафика на форума "Дред".
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Съгласен съм с вас HEINSENBERG, аз лично смятам, че Dread е полезен и за LE. Това е голям източник на информация за всеки, който е в даркнет.
Може би предстои гигантски фишинг хаха
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Този път няма невъзможни
Единственият начин беше, ако на пазара отиде измама на изхода, така че хората да не могат да се оплакват, а те да имат
време да прехвърлят всички средства от пазара.

Но това не е случаят, така че 100% LE
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Вие сте луди. Дред е 100% тъмна мрежа само с изключена java по всяко време
не е възможно да се проследи който и да е потребител без java.
Така че LE нямат нищо общо с dread.
това е най-безопасното място извън целия интернет за един потребител и това е вярно.
 
Top