Инструкции за работа с видеоклипове.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Добър метод, поздравления. Защо не избрахте метода за получаване на амфетамин чрез 1-фенил-2-нитропен > 1-фенил-2-нитропропан > ЦИНК + солна киселина?
Обемите се увеличават повече, а температурата е по-стабилна.
Добивът на крайния продукт е много по-висок

Разходът на NaBH4 по време на образуването на пропан при 0-5 градуса е много по-малък и добивът на крайния пропан е по-висок.

Смятате ли, че това е достатъчно, за да се получи амфетаминовата основа в изопропанол без допълнителна фракционна дестилация?
Смятате ли, че крайният продукт не съдържа борати?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Това ли е начинът, по който е?


Колби с три гърла и плоско дъно от 5000 ml. поставени в ледена баня и поставени върху магнитна бъркалка. Инсталираме обратен кондензатор, охлаждан с течаща вода, капкомер с компенсатор на налягането и термометър.


В колбата се поставят 70 g NaBH4, разтворени в смес от 300 ml вода и 700 ml IPA.
Капва се разтвор от 108 g P2NP в 200 ml. IPA през допълнителната фуния с такава скорост, че температурата на реакционната смес да не се повишава над 5 градуса.

След като се добави целият пропен в колбата, в колбата се образува бяла каша с неразтворими борати, сместа се охлажда до 0 градуса и бавно се добавят 300 ml. охладена 85% оцетна киселина, като температурата в колбата се поддържа не по-висока от 3 градуса. Когато се добави цялата оцетна киселина, боратите трябва да се разтворят и разтворът да придобие жълтеникаво-бежов оттенък.

Заспиваме в колбата с една порция 270 g цинков прах и добавяме 800 ml през фунията. 38% солна киселина в количество от около 50-60 ml за една минута. След това оставяме сместа да се разбърква в продължение на 2 часа.
Утайката се филтрира допълнително, като се промива на филтъра с 2-3 порции IPA, по 20-30 ml всяка. филтратът трябва да бъде напълно прозрачен. Ако има някакви чужди включвания, твърди частици, се филтрира отново.

Към филтрата се прибавя охладен 50% воден разтвор на NaOH, докато на повърхността излезе слой от жълтеникаво масло, който ще се отдели, а водният слой се промива 3-4 пъти със 100 ml. IPS. Комбинират се отделените маслени и алкохолни екстракти, добавят се 50 g фино смлян натриев сулфат, сместа се охлажда под 0 градуса и се държи на тази температура в продължение на 2-3 часа. След това сместа се филтрира, утайката се промива върху филтъра 1-2 пъти с 50 ml безводен IPS.
Към филтрата се добавят 200 ml. безводен ацетон, сместа се поставя на бъркалка и се добавя 96% сярна киселина на капки, докато киселинността на сместа достигне 5,5 - 6. Още по време на добавянето се образува утайка, необходимо е сместа да се разбърка в целия обем. Ако смесването е трудно, може да се добави малко безводен ацетон.

След като се достигне необходимата киселинност, утайката се филтрира, промива се на филтъра с малко количество ацетон до пълното ѝ побеляване и се изсушава на въздух (или на батерии) до постоянно тегло. Получават се 100 + -10 g d,l-амфетамин сулфат.

Ако е необходимо, от филтрата могат да се дестилират разтворители, утайката може да се разтвори в 30-50 ml. безводен ацетон и да се получат още 5-15 g от веществото. Тези остатъци обаче са доста мръсни и ще отнеме много време да се промият през филтъра и може да се наложи рекристализация от система етанол-вода, за да се постигне същата чистота като на оригиналния продукт.
 

Attachments

  • JwzPysoRh3.jpeg
    JwzPysoRh3.jpeg
    50.5 KB · Views: 357

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Да, +- този метод. Основна задача при образуването на пропан с голям добив.
Използвайте и горна бъркалка за разбъркване на цинка.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Лично аз бих се радвал на видеоклип за синтез на фенобарбитал. Дори го поисках в една тема в този форум с някои от собствените си подробности и неуспехи.

След това един забавен (който никой със здрав разум не би опиталһттр://....) би бил 2,6-диизопропилфенол (известен още като: пропофол). Това е сравнително проста процедура:
  1. Реакция на H2SO4 с фенол за присъединяване на сулфатна група на място 4 (като защитна група)
  2. Реагира се с IPA, за да се присъединят двете изопропилови групи на местата 2 и 6.
  3. Реагирайте с NaOH, за да отстраните сулфонатната група на място 4, като по този начин получите пропофол.
Повече подробности за синтеза можете да намерите тук.

Няколко причини, поради които смятам, че си заслужава да направя видеоклип за него:
  1. Много е трудно да се приема самостоятелно, трябва да се влива с лидокаин, защото адски щипе на мястото на инжектиране, и не е разтворим във вода, така че трябва да се емулгира с екстракт от соя
  2. Напълно законно е. Не е включен в нито един от списъците на наркотичните вещества на DEA.
  3. Въпреки че никой не би опитал това, след като го направи, смятам, че е хубаво да имам такова често използвано животоспасяващо лекарство в лекарствената си колекция :)
Но бих се надявал първо да направите видео за фенобарбитал (или друг барбитурат)! Това е едно от нещата, с които наистина се затруднявам :-(
Дали едно дарение би помогнало за ускоряване на видеото за синтез на фенобарбитал :-D lol Ако е така, напиши ми съобщение.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,309
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Мисля, че много хора биха проявили интерес към видеоклипа;
Разделяне на енантиомери на метамфетамин чрез D-винена киселина или нещо подобно. Не мога да си представя, че няма да изминат това допълнително разстояние, за да добавят 50% повече сила.
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
53
Reaction score
28
Points
18
Кога мога да получа видеоклип за синтеза на P2P от бензалдехид
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Страхотно съдържание, както винаги.

Това наистина ми помогна да разбера много по-добре последните етапи на синтеза на амф. фрибаза чрез P2NP & NABH4.

Очаквам с нетърпение повече съдържание от вас
 

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, Хайзенберг
Уважавам и оценявам това, което правите. Имам няколко въпроса, на които се надявам да ми помогнете с отговори.

Въпросите ми са
1. Ще кристализира ли неразрешен метамфетамин
2. Неразредените кристали на метамфетамина сърбят ли или задушават ли гърлото, когато се пушат

Един приятел получи някакво метамфетаминово масло не съм сигурен откъде го е взел, знам, че не е синтезирано с псевдоефедрин. Не знам дали е извършено разтваряне, но това, което знам, е, че кристализиралият метамфетамин сърби/задушава гърлото, когато се пуши.

Има ли нещо, което мога да направя, за да спра сърбежа/задушаването. Измих кристалите с ацетон и също така извърших екстракция с киселина/основа, но все още не спира сърбежът/задушаването при пушене.

Ще ви бъда благодарен за помощта
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Хубаво видео.

Ще има ли видео на

Хидролиза на N-формиламфетамин от BMK-P2P

Хидролиза на N-формиламфетамин по NaOH начин

Мисля, че много хора ще имат полза от това, тъй като много хора използват BMK-P2P и тъй като има видеоклип за това как да се синтезира BMK

/Благодарим
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Начинът на превод на формамид-формовата киселина...
 

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Видео на p2p за метамфетамин
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
вече има видеоклипове по тази тема, интересува ме обаче да видя p2p to meth NaBH4 reductive amination
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Това би било чудесно допълнение
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
107
Points
28
MDA форма хелионална
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,309
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
МА от фенилефрин. Би повдигнало някои вежди.
 

Tames1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Видеоинструкциите са популярна форма на комуникация, използвана за демонстриране на това как да се изпълни дадена задача или да се извърши определено действие. Те осигуряват визуално и слухово изживяване за зрителя, което улеснява проследяването и разбирането на сложни концепции. Видеоинструкциите могат да бъдат намерени в различни платформи, включително в социалните медии, образователни уебсайтове и платформи за електронно обучение.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
523
Reaction score
276
Points
63
ако кажем, че swim редактира някакъв видеоматериал, той трябва ли да ви бъде изпратен за преглед и евентуално постпродукция, преди да бъде официално качен заедно с работния протокол и всичко останало?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666
Непременно ще гледаме видеото. Ако е направен добре и без фактологични грешки, ще се радваме да го публикуваме във всички платформи, в които публикуваме нашите видеоклипове
 
Top