"Нови лекарства" на улицата.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Здравейте, тук можете да откриете пътя към самостоятелното приготвяне на мефедрон и да извлечете повече ползи. Ако искате продукта, някой ще ви го предложи, но дали ще платите хиляди за кг и ще рискувате доста или ще платите стотици за кг и няма да се притеснявате за начина, по който веществото ще стигне до вас, зависи от вас. Мога да ви предложа подкрепа по време на надграждането на вашето добро аз, ако и вие сте любопитни да станете "химик". Ако планът ти е да забогатееш, предпочитам да не се впускаш в свещената наука и може би да си купиш вече направено каквото пожелаеш. Наздраве!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Това е много умна идея, но в моя случай не си заслужава толкова. Предполагам, че реактивите и оборудването ще ми струват цяло състояние, а с моя бюджет това не е много осъществимо. Може би бих могъл да направя нещо подобно, след като преобърна няколко партиди, но няма да гледам толкова напред в бъдещето. Благодаря ви за мисълта и предложената помощ!!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Разбирането, а след това още повече разбиране и още повече разбиране е ключово. Аз правя всеки ден изследвания за нови неща, откривам нови имена на вещества, т техните атрибути, и тези, които са били открити (от мен) преди месеци, сега са асивно в главата ми, така че винаги е време
 
Top