Question Нов съм тук, в нужда от хора, които се нуждаят от кетамин, но моля, как мога да използвам пазарния ескроу тук

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Добър ден на всички.....

Аз съм нов тук и бях представен от колега тук, който казва, че е по-безопасно тукһттр://.... Имам малко кетамин, но въпросът е, че търся хора, които може да са готови да работят с мен дори лице в лице всяка страна. И също така, моля, как мога да използвам метода на ескроу на bbgate Имам нужда от помощ, моля.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Каква е чистотата на Кларк
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
95,9% Господине, просто ми дайте текст, за да можем да поговорим добре.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Окей, пич. Но как да изпратиш пакета, пич.
 

alikuma009

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
22
Reaction score
7
Points
3
Някаква идея тук как работи Escrow's.
Изглежда странно като другите там, изглежда ми странно.?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Какво не ви е ясно?
 
View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Можем ли да работим по Escrow тук, ако е възможно, пич
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Да, разбира се, мат много възможно да работим на ескроу тук Окей. просто ми изпратете ДМ да поговорим и къде точно.
 
View previous replies…

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Окей, сър.
Можете ли да проверите на вашия DM.
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Аз просто ви масажирам, за да проверите.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Окей.
Просто ми изпратете данните си за контакт, за да можем да уредим всичко там, след което да дойдем на есклузивния превод за правилното договаряне.
Някаква идея как да използваме метода на ескроу тук. Използвали ли сте го тук преди.
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Изпратили сте подробностите.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Кларк е толкова пълен с глупости, че се опитва да ви измами с парите ви... така удобно казва, че продуктът му е 95,9 процента чист. и откъде сте взели тези цифри? Имате ли там GC/MS ? Със сигурност, ако сте имали такива конкретни резултати, трябва да имате разпечатка, която можете да предоставите
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Кадън Гопник

Благодаря за предупреждението ❌🚯, но да ви кажа истината, че съм толкова убеден, че работя с ..CLARK012.. отначало си помислих, че това води до измама, както казахте, но глупостта не се оказа измама, брато, поръчах няколко грама и всичко премина. Така че точно сега ще вляза в пълна поръчка във форума на Escrow сега просто, че ми е трудно да използвам ескроу тук, но ще седна и ще го разбера преди деня да падне. Малък съвет за вас, получите ставка на страха от измама в сърцето си и отворете себе си, за да го опитате за себе си сутиен. Благодаря за съвета бра
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Здравейте, бъдете учтиви, моля, и не обиждайте другите членове на форума. Изказвайте мнението си, без да злословите.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
В това, което току-що казахте, има толкова много индикации, които ДОКАЗВАТ, че сте ПЪЛЕН СРАМ. Всеки, който чете разговора между тези акаунти, може да види, че постовете са от едно и също ЛИЦЕ.

Първата индикация е липсата ви на свободно владеене на английски език.

Второ, подобна кореспонденция между двама потребители, участващи в дейностите, които се опитвате да представите, отдавна щеше да бъде преместена в частен чат по очевидни причини. не за да я видят всички

И по вашата обосновка да рискувате и да се доверите на непознат, защо тогава купувачът е този, който трябва да рискува и да ви изпрати пари. Със сигурност, ако имахте продукта, за който твърдите, че имате, той щеше да говори сам за себе си и не би трябвало да имате проблеми с "доверието на непознат" и да изпратите малка сума, преди да поискате плащане, за да установите доверие и да популяризирате продукта си..

ЗАТОВА ПРИЗОВАВАМ АДМИНИСТРАТОРИТЕ ДА БЛОКИРАТ ПРОФИЛА ВИ И ДРУГИТЕ ВИ ФАЛШИВИ ПРОФИЛИ... ОСВЕН АКО ТОВА НЕ Е ВАШИЯТ САЙТ... КОЙ ЗНАЕ
 
Top