Question Как да разрежете чист амфетамин?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Опитах се да продам чист сулфат. Само за да разбера, че средната чистота е 13% и хората биха надхвърлили 500 мг, завършвайки в интензивното отделение. Дори обвиняваха лекарството.

Дали кофеинът би бил добър за намаляването му да речем до 40 процента? или някакъв неутрален режещ агент би свършил по-добра работа?

Това активно налага мисията на ББ. Смисълът е да има повече чисти наркотици. Ако това беше хероин, хората щяха да падат като мухи. Трябва да се намали, но все пак да е най-доброто на улицата.
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Моля, може ли амфетаминът да се смесва с бензокаин или лидокаин? И може ли това да причини някаква вреда на потребителя?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
всичко може да се смесва с амфетамин, но да, бензокаинът и лидокаинът са опасни за сърцето и увеличават честотата на ударите в минута, така че... не е добра идея. смесвайте с NAC или smtg, които не пречат на ефекта на амфетамина, не смесвайте с таурин, не смесвайте с gaba, не смесвайте с аспирин и т.н., и не смесвайте с кафеин, гуарана или друг стимулант, NAC за мен е най-добрият, защото NAC има много добри ефекти върху здравето, особено върху мозъка, и очевидно помага на употребяващите наркотици да се противопоставят на желанието, така че... най-добрият избор imo

но може да се смеси с магнезий, мисля, или аминокиселина
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Честно казано, ако ще си смесвате амфетамин, трябва да ви забранят да посещавате този форум.

Ние не популяризираме режещи вещества!
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
вие смесвате, защото потребителят на амфетамин не мисли, че това е ЧИСТ амфетамин и това ще доведе до много свръхдози, можете да продавате ЧИСТ амфетамин, когато сте известен и сериозен продавач.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Трябва да е едно от най-лошите оправдания, които съм чувал.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Какви са ползите, когато продавате чист амфетамин? когато намалите амфетамина с добър продукт като NAC или smtg, това е от полза за потребителя и за вас. когато на всички пазари се продава амфетамин с лошо качество, не можете да кажете "хей, продавам чист амфетамин 98%, доверете ми се, момчета !", защото всички казват това.

Потребителите на спийд приемат 200 мг спийд, за да получат някакъв ефект, така че, ако продавате 98% чист спийд, представете си броя на хората, които ще приемат 200 мг чист спийд наведнъж... те никога повече няма да приемат вашия спийд, защото ще имат повече странични ефекти, отколкото добри ефекти
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Не го съкращавайте. Просто кажете на клиентите си дали е силен.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Мислите ли, че потребителите ще ви се доверят? Трябва да сте познати в магазините и да сте сериозен продавач, за да продавате PURE speed...
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Пич, спрял ли си някога и помислил ли си, че може би именно кофеинът, който влагаш в скоростта си сега, причинява страничните ефекти и свръхдозите? Особено когато е смесен със спийд?
Когато човек взима чист спийд, не трябва да консумира кофеинови напитки, а Ред Бул и тези енергийни напитки са също толкова кралски за предозиране. Един Ред Бул кара добрата скорост да се обърне срещу някои хора и превръща доброто време в страшно и опасно. Проучете как кофеинът въздейства на организма, това е напълно различен механизъм от този на амфетамините. Кофеинът ускорява работата на сърцето на първо място с много!. Амфетаминът централната нервна система малко се разпространява до всички различни системи в тялото чрез ЦНС.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
сджит в белина и го дай безплатно като кафяв проклет пич какъв шибан въпрос и аз губя всички тези проклети химикали, за да премахна твоя crackmix thnx вземи 1 грам кафеин, ако се чувстваш добре, отколкото да попиташ отново
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
pls забрани резачките егоистични хора го продават за повече и ако умрат или вземат твърде много не е твоя отговорност продаването на смесен сджит е ако кажеш, че продаваш амфетамин, продаваш него, а не смес разбираш ли ме или може би можем да се срещнем, за да поръчам проба, ако е твърде силен, ще ти помогна да го отрежеш
 
Top