Question Как да разрежете чист амфетамин?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Опитах се да продам чист сулфат. Само за да разбера, че средната чистота е 13% и хората биха надхвърлили 500 мг, завършвайки в интензивното отделение. Дори обвиняваха лекарството.

Дали кофеинът би бил добър за намаляването му да речем до 40 процента? или някакъв неутрален режещ агент би свършил по-добра работа?

Това активно налага мисията на ББ. Смисълът е да има повече чисти наркотици. Ако това беше хероин, хората щяха да падат като мухи. Трябва да се намали, но все пак да е най-доброто на улицата.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Не знам дали тази смес може да се отрази добре на организма, няма да е добра за сърцето, преди да я разрежете с някаква помощна съставка на някакво лекарство, което не е вредно за организма и няма никакви ефекти върху него. но аз не съм експерт, говоря от незнание
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Категорично сме против всякакво рязане на продукти поради факта, че то може да има отрицателен ефект върху здравето и е несправедливо. Ако искате да предупредите клиентите си, можете да им кажете правилната доза.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
но ако потребителят не се довери на продавача и вземе 100 mg или 200 mg, мислейки, че скоростта е намалена? брато ще умре
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Напълно съм съгласен с вас, но все пак има някои костюмари, които не се вслушват в това, въпреки че сте ги предупредили за рисковете, свързани с високата чистота и "неизвестните разфасовки от улицата", други рискове. останалите хора.

Ако не познавате продавача, например някой, когото сте намерили на нощно парти, рискът от предозиране с основното вещество (наркотика) може да е по-малък, но рисковете да пострадате от разфасовките са много по-големи, защото в тях може да има съставка, която да ви причини анафилактична реакция.

Аз също не харесвам рязането на наркотици, но когато хората ме помолят да го направя, защото продуктът, който продавам, е твърде силен за тях, добавям само ЕДНО рязане, което е кофеин за амфетамин, и винаги казвам на моите клиенти точното съотношение на чистота и да са наясно, че това е по-лошо за здравето им, отколкото просто да приемат правилните дози от ненарязания наркотик.
Това е моят съвет като дилър. Винаги бъдете ясни с вашите клиенти.
 

Ciro di Marzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Е, не всеки е достатъчно умен, за да види това. Някои от моите приятели са такива. Обикновено обаче егото им е по-високо от коефициента им на интелигентност. Когато имаше наистина добър материал, казах на един от тях да не бута 1 нагоре, той се засмя.
"Аз имам 20-годишна рутина. Сериозно? - Ти имаш максимум. 20-годишна рутина за гледане на снимки, подобна на тази в грубото говно".
Междувременно той, глухото и нямо автентично зомби, картотекира дебелия като пръст "гарантирано ляво предсърдно мъждене".
Наложи се да му крещя, за да го накарам да ме послуша.
Мнозина може да са по подобен начин. Сигурно ще обвинявам себе си, ако им е писнало от него, защото можеше да имам повече разум. И така, труден въпрос...
Ако трябваше да го разреждам, това щеше да е декстроза или глицин. Последното може да е по-добро решение. Естествена аминокиселина, която се използва и за подслаждане, тя е напълно разтворима във вода и няма отрицателен ефект върху нивата на кръвната захар. Също така, доколкото ми е известно, не са известни странични ефекти при консумация на големи количества. Бих го разредил до поне 75% чистота, от тях. Или по-скоро 80%... За да проверите колко се е влошила и да я настроите съответно. След това би имало по-евтина версия и по-скъпа версия. Интелектуалецът със сигурност ще избере евтината. Но поне няма да сложи 1G в дартс.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Манитолът е един хубав,и суроватка на прах
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
можете да намалите с витамин като вит С или Е за антиоксидантно действие, или можете да намалите с NAC
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Може ли да се реже с витамин В3 или може да е опасно?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Витамин В3 увеличава скоростта на хемоглобина и увеличава създаването на червени кръвни клетки, така че може да бъде опасно за сърцето да се комбинират вазокостриктор и вазодилататор, да се намали с вит С или NAC, много евтино на едро com
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Вит С е аскорбинова киселина и може да изгори носа ви.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
О, не знаех това, така че NAC е добър
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Не знаех това, когато бях по-млад, съм опитвал няколко различни рязани амфетамини и повечето хора ми казваха: "Ако не гори, не е амфетамин/спайд паста".

Знам, че разбирам откъде е излязъл този фалшив факт.
Същото се случва, когато дойдете при мен и говорите за сух спийд, повечето хора ще си помислят, че ще е адски рязан, затова много дилъри добавят алкохол, белина или подобни химикали, за да ви изгори носа.
Повечето от хората, които са купували този вид рязана гадост, сега изпитват много проблеми с дихателната си система.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
можете да режете с малинови кетони за вкус, прахът също е бял
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Друг наблюдател на червения нил? :D
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Не, брато, не знам какво е това :(
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Не, брато, не знам какво е това :(
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Моля, може ли амфетаминът да се смесва с бензокаин или лидокаин? И може ли това да причини някаква вреда на потребителя?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
всичко може да се смесва с амфетамин, но да, бензокаинът и лидокаинът са опасни за сърцето и увеличават честотата на ударите в минута, така че... не е добра идея. смесвайте с NAC или smtg, които не пречат на ефекта на амфетамина, не смесвайте с таурин, не смесвайте с gaba, не смесвайте с аспирин и т.н., и не смесвайте с кафеин, гуарана или друг стимулант, NAC за мен е най-добрият, защото NAC има много добри ефекти върху здравето, особено върху мозъка, и очевидно помага на употребяващите наркотици да се противопоставят на желанието, така че... най-добрият избор imo

но може да се смеси с магнезий, мисля, или аминокиселина
 
Top