Question Как да преведем кокаин?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Здравейте, момчета от BB, приятно ми е да се запознаем с вас

Исках да ви попитам за добър начин за рязане на кокс и какви материали ще са ми необходими в този процес
Прочетох в Reddit, че мога да използвам лактоза или инозитол. но не беше пълно и ясно ръководство.

Също така, трябва да знам как да го пренарежа отново след процеса на рязане? Ще бъда много благодарен, ако някой ми помогне в този процес, като ми изпрати линк или статия за процеса.
Аз съм noob в областта на химията, така че се надявам този процес да не е сложен.

Прочетох, че мога да използвам бензокаин, но е трудно да се намери този химикал. Лактозата или инозитолът добри варианти ли са?

Благодаря ви, момчета.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Вярно е. Нито едно съкращение не е добро. но реалността е такава, че съкращенията са това, което дава на дистрибуторите от по-ниско ниво марж на печалбата. така че ако трябва да го направите, направете го по възможно най-безопасния начин.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Здравейте, имате 2 възможности levamisole
ZiBVmn0k9y
само трябва да изпарите водата и да направите паста И да измиете ацетонното пюре, защото лабораториите добавят нещо с лоша миризма, един път, когато измиете, поставете да изсъхне и направете фин прах, левамизолът преминава теста за пукнатини, но не добавяйте exceso, това е за наистина добър продукт,добавете 10 % и това ще добави блясък, а продуктът с ацетоново пюре се пресова в калъп с малко тегло, не използвайте хидрауликова преса, защото няма повече блясък, и използвайте нажежаеми крушки, вторият вариант е фенацетин, но ви трябва бенцен за работа, който е по-труден за получаване
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Най-добрият метод за рязане на кокаин е с нож :alien::devilish:

Няма нужда от химия LMAO
 
Top