Question Как да преведем кокаин?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Здравейте, момчета от BB, приятно ми е да се запознаем с вас

Исках да ви попитам за добър начин за рязане на кокс и какви материали ще са ми необходими в този процес
Прочетох в Reddit, че мога да използвам лактоза или инозитол. но не беше пълно и ясно ръководство.

Също така, трябва да знам как да го пренарежа отново след процеса на рязане? Ще бъда много благодарен, ако някой ми помогне в този процес, като ми изпрати линк или статия за процеса.
Аз съм noob в областта на химията, така че се надявам този процес да не е сложен.

Прочетох, че мога да използвам бензокаин, но е трудно да се намери този химикал. Лактозата или инозитолът добри варианти ли са?

Благодаря ви, момчета.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Нашият екип работи върху технологии за създаване на чисти продукти и сме против разреждането с баластни вещества, ако те не подобряват фармакологичните свойства на активното вещество
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ако ще го правите, не го режете с нищо, което е активно. използвайте бензокаин или лидокаин. не използвайте кофеин или инозитол. разбъркайте го добре. пресейте го. сложете го във фурната за няколко минути и използвайте хидравлична преса, за да направите от него тухла.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
изобщо не съм съгласен... бензокаинът, прокаинът и т.н. са антиритъмни вещества и могат да причинят по-компрометирано състояние на сърцето. широко се използва, но изобщо не е добра идея... честно казано, всички режещи агенти на кокаина са опасни, един от най-опасните се добавя в колумбийските/перуанските фабрики, няма да пиша тук името, за да не давам идеи, той е много известен, но един начинаещ не трябва дори да си помисля да го добавя.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
И те го правят, защото увеличава ефективността, но наистина отвратителни и опасни неща и затова винаги е нарязан, няма кокаин, който да не е нарязан с него, защото производителите в Южна Америка го добавят.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Мисля, че имаш предвид левамизол, абсолютно гадно!
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Благодарим ви за помощта.

Бих попитала за: - за какво се отнасяте?
1. Лактозата полезна ли е за рязане?
2. Има ли други начини да се направи тухла или да се претопи прахът, освен ако не се използва хидравлична преса?
3. Защо не предлагате да се използва инозитол?
4. "разбърквам го добре" означава ли, че просто го разбърквам в плочата? някой ме посъветва да разтворя и кокса, и режещия агент в разтвор, за да се свържат на молекулярно ниво. Така че какво мислите за това?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Може и да не е опасно, но ще накара носа ви да залепне.
Защо не използвате таурин?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

точно така... нищо не можем да направим... трябва да го приемем, но опасността идва, когато някой човек прочете за това и си помисли, по дяволите... ще добавя още, за да увелича силата, тогава ще бъда крал! и това е гадно нещо, което зависи от дозатаһттр://.... няколко е много лошо, но като преминеш границата, можеш да убиеш хора. може би не е хубаво да имаш морал или съвест, когато продаваш наркотици, ноһттр://....
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
всички полиалкохоли имат голям ефект в храносмилателната система... виждал съм хора, които се борят за тоалетна, след като са консумирали нарязани неща с манитол... както винаги... неговата доза зависиһттр://.... лактозата ще даде добър външен вид, ако го направите правилно... можете да използвате "магията", която има точния вид на чиста кола от рибена люспа... но трябва да я направите или да купите на търговец
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Не го правете, приятелю... може да убие хора или да изпрати в енергото с много лоша реакция.
Има много повече
"здравословни" вариантиһттр://.... ако сте сигурни, че кокаинът ви няма да се използва за пушене, има красиви и вълшебни варианти... аминокиселините са фантастични за това, но ако някой се опита да направи база или крак, ще е невъзможно... и лоша миризма... но визуалният резултат ще е фантастичен... например валин , триптофанһттр://.... (валинът би бил перфектната резачка за визуално, но ужасна за пушене)
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Защо Валин или Триптофан би бил добър за визуализация той е бял прах без блясък, какво трябва да го направи да изглежда добре?
Ако искате да го накарате да блести и да изглежда добре, инозитолът е лоша идея.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Мисля, че е добър, но можете ли да ми подскажете как да го "направя правилно"?

Със сигурност няма да го направя,
Честност, а после пари.
Просто питам за неефективни режещи средства.

Мисля, че това е добра идея, Можете ли да ми дадете намек за метода на смесване и повторното скалиране след рязане? трябва ли да използвам разтворител или smthn.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Бихте ли предложили по-добър режещ агент?
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Мисля, че тауринът е добра идея; изглежда бял и лъскав прах, Но мисля, че мирише различно от нормалния кокаин Нали?
Знаете ли добър метод за смесване? като например трябва ли просто да го смеся ИЛИ е по-добре да разтворя двата химикала в разтвор, за да ги свържа на молекулярно ниво.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Можете ли да обясните какво имате предвид под разтваряне в разтвор и свързване?
Зависи в какво количество искате да го разтворите и в какво количество искате да го разрежете?
Ако смесите праха, той ще загуби структурата на люспи.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Тауринът е без мирис и има леко кисел вкус, не е психоактивен и е ендогенно вещество, което не запушва лигавиците. Дори и да го познавате, няма значение да го приемате през носа, много по-приятно е от всичко останало. И тъй като хората така или иначе ще разберат, че се напъвате, ще се радват, че не сте сложили мръсотия в него.
Как ще го направиш, не знам, ще трябва да измислиш нещо, тауринът е водоразтворим, ще имаш поне тази възможност.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
би трябвало да зависи от източника, който сте купили... моите бяха ултра лъскави, а в гоненицата на валина има перфектен вид... много по-добър от другите неща... е, чистият ефедрин hcl също са перфектни , всъщност един професионален резач трябва да знае, че PRO рязането с ефедрин ще даде перфектен резултат, но, опасен
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Ре-рок, както си го нарекъл, е основният мат... u се нуждаят от ацетон или ди-етилов етер ... преса би била добра идея, но има и други начини да се плъзга налягането, прояви въображение, брато
 
Top