Безплатни мостри от форума на ВВ за всички!

trixxx01

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Хей, мога ли все още да си взема малко?:cool:
 

JeszebelinHell

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Аз също се интересувам. Вчера получих вашия образец, БЛАГОДАРЯ ВИ!! Какво удоволствие! Как да съобщя на другите колко страхотни са вашите продукти?
 

kheffer

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Здравейте,

мога ли все пак да получа безплатна проба? Моят наркотик в чойс е метамфетамин

:) Благодаря,


Бо
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Не разполагаме с мета :( Но разполагаме с нещо много по-добро. Чакам те в DM брато ;)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
9bMFjGYeiR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Това е образецът, който получих от хората в BB. 2 g от 4 mmc или "кат". Съжалявам, че не направих по-добра снимка извън торбичката. Беше предимно смачкан и на прах, така че не е много за гледане, но така или иначе, безплатни наркотици, така че няма оплаквания тук (y). Разпознавам тази миризма... да... тази отчетлива миризма... и вкуса! Това е повече или по-малко това, което се разпространяваше като "моли" в моя район преди около ~10 или повече години. Беше в състояние да мине за МДМА или за негов аналог заради "търкалящия" ефект, който дава.

Прекъснах направо и IV'ed .3 или така .. и да.. това е нещо. За тези, които не знаят, това е нещо като психеделичен амфетамин - това е най-добрият начин, по който мога да го опиша. Това е силно еуфоричен стимулант, като при достатъчно висока доза се получават визуални ефекти. Използван IV е доста интензивен хайп при ~.25g и нагоре трябва да видите визуални изкривявания (в зависимост от теглото, аз съм около 180lbs.) Получавате интензивен прилив на еуфория за около 30 min, след което започва да отпада и сте на високо за около още един час. Той се различава от други стимуланти като кокаин или дексамфетамин, защото ви дава това характерно усещане за "търкаляне". Трудно е да се обясни - то е прекалено стимулиращо, но в същото време почти се чувства като седативно или релаксиращо... но просто ви дърпа. То ви кара да се чувствате малко "опиянени", но не подобно на хероиново кимване.
Споделих останалата част от него с някои приятели и ги помолих за обратна връзка... те също го вкараха, приблизително същото количество като мен. Те наистина нямаха какво да кажат, освен: "Хареса им и беше хубаво... и дали имам или мога да получа още." Надявах се на нещо повече, но не можеш да очакваш толкова красноречиви доклади за пътуването от улични наркомани.
Дадох на друг приятел 0,8, за да си направи парашут (да го изяде). Тя също много му се зарадва. Тя каза, че е била адски висока за около 3 часа, след което е слязла за още 2 и се е върнала към нормалното след около 6 часа след дозата. Тя искаше да знае колко скоро съм в състояние да получа повече също. Така че, нека се знае, че тази проба беше добре приета и ще бъде пропусната, тъй като има добро търсене, но няма предлагане.

Някаква информация за тези промоционални синтезаторни комплекти? :B

Благодаря на всички в ББ - на администраторите, на персонала, на всички потребители. На всички, които направиха това възможно. Това беше наистина готино и нещо, което не се вижда... като никога?
Кой раздава безплатни мостри и не очаква да получи нещо в замяна? Много страхотно... Благодаря отново.
 
View previous replies…

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Голямо уважение към екипа на @Glitchy & bb 💞 💪🏻, страхотна работа, моята извадка беше страхотна, както казахте 🔥⭐🙀
 

menpl

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Той също иска това. Оригинал 4mmc, без фалшификати!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Нещо друго, което забравих да спомена, е доставката/опаковката. Отне ми около седмица, за да стигна до САЩ от Централна Европа. Отне около още една седмица, за да стигне до мен в североизточната част на САЩ.
Дойде в малък плик с размерите на пощенска картичка. Пликът съдържаше запечатан миларов плик, който съдържаше малка ябълкова торбичка, както се вижда на снимката (мисля, че размер 1515?).
Ясно е, че няма нищо прекалено скрито в това, но и няма нужда. Прекаленото скриване само ще навреди в тази ситуация, така че няма нужда да се тревожите. Нещо толкова малко няма да бъде разследвано или преследвано. Освен това няма никакви данни за транзакция, така че ако нещо се случи, просто се правете на глупави и отричайте, отричайте... отричайте.

Благодаря ви отново.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ай, благодаря за тази актуализация, аз съм от източното крайбрежие на САЩ, просто съм по-надолу на юг. Честно казано, препъвах се дали ще пристигне или не и това ми помогна много. Отдавна не съм получавал нищо инт.
 

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Определено бих се отказал да опитам този. Аз съм в Съединените щати, което е възможно.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Вече се свързваме с вас мат ;)
 

Sollitude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Бих искал да опитам проба, моля 🙏🏻
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Проверете вашия DM pls :)
 

ledzeppelin88

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Пример? Благодаря.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Очакваме ви и в ДМ, брато :)
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Здравейте мога ли да имам проба метамфетамин дори бих платил търся наистина силен метамфетамин като през 90-те години ченемет в днешно време вече не го намирам или рядко, че е толкова силен, въпреки че камъните са чисти каква е причината ?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Хей, брато, не разполагаме с образци на Мет.
 

JoshuaBiden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
hi дали безплатните мостри все още са в сила?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Здравей, братко! Да. Чакам те в DM за по-нататъшно сътрудничество.
 

kicksonthemoon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, бих искала да пробвам и една проба, ако все още са налични.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Вече сме в контакт с вас в DM bud
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Бих искал да имам безплатна проба , търся метамфетамин, който се предлагаше през 90-те години от Чешката република в днешно време никой метамфетамин не се доближава до това, което се предлагаше на виетнамския пазар тогава
 
Top