Question Флуорирани амфетамини

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Какви амфетамини могат да се инсуфицират? В psyconautwiki има такива, които показват завишена консумация, а други не? Имам 3-fma, който ми дадоха по погрешка и при инсуфлиране е много болезнен, а в уикито не показва инсуфлирана консумация. Направили са грешка в поръчката. Купих пелети. Някаква препоръка? Не съм употребявал амфетамин от около 6 години и не си спомням дали толкова много ме болеше.

Може би носът ми е счупен от всичкия нарязан кокаин, който съм вземал през цялото това време

Някой харесва ли темата на RC? Открих я наскоро и ми привлече вниманието. но хапчетата, за да си купя 3фма, купувам истински амфетамин, който е евтин
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Четох в една книга, че някой имал наистина чист 4-флуоро, два пъти пречистен и не е имал дискомфорт със сулфат. съответният алдехид и пропен обаче... близък до бензилхлорид, ако е в горещ разтвор.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
И как мога да го пречистя? Ако е много сложно, мога ли да го кристализирам?
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ако става дума за парна дестилация на ФБ, извършена без скъпо лабораторно оборудване, имам предвид с основен комплект за дестилация + котлон + вакуумен компресор, колко време обикновено отнема дестилацията на 500 ml от ФБ и какъв е очакваният добив в проценти? Вероятно температурата на повърхността трябва да се контролира между 110-130, нали?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Не мога да кажа точно, но основното е всичко, от което се нуждаете, не е необходим вакуум. освен това никога не съм дестилирал 500 мл основа (без разтворители).
Загубите на практика са 0, защото всъщност отстранявате примесите и разтворителя си, а не продукта. по този въпрос съм пробвал както под поток N2, така и в атмосфера и няма голяма разлика.
Вашата РМ ще достигне най-много до 110 в зависимост от водоразтворимите примеси, нямам представа за температурата на повърхността на плочата, обикновено температурата се измерва с вътрешна сонда, повърхността на плочата не ви казва толкова много.
Важно е, ако използвате плоча, да увиете апарата си във фолио, за да го изолирате възможно най-добре, за да постигнете бързи и безпроблемни резултати, цялата инсталация трябва да е гореща до момента, в който кондензаторът започне да охлажда парите.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Здравейте, направих почистване с IPA, публикувах в темата за пречистване на амфетамин, ако някой иска да го държи под око и да ми помогне
 
Top