Question НЕУСПЕШНА РЕАКЦИЯ 2-ЙОД-4МП

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
ОПИТАХ СЕ ДА СИ НАПРАВЯ 2-ЙОД4MP ЗА ПЪРВИ ПЪТ ТОЧНО КАКТО Е ДАДЕНО RECEPIE ВЪВ ВЕДИОТО НА ФОРУМА, ЗАПОЧНА КАКТО СЕ ОЧАКВАШЕ, КАТО ДОБАВИХ ВСИЧКИ СЪСТАВКИ, КАКТО БЕШЕ СПОМЕНАТО, ПОЛУЧИХ СЪЩИЯ ВИД RM СМОЛА ЧЕРВЕНО ЧЕРНО КАФЯВО, НО КОГАТО ГО ОСТАВИХ И ДОЙДОХ СЛЕД 6 ЧАСА ЦВЕТОВЕТЕ КАК СЕ СЛУЧИ ТОВА МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА ПОМОГНЕ ЗАКУПИХ РЕАКТИВИТЕ НА МНОГО НИСКА ЦЕНА ЗА ПЪРВИЯТ ОГЛЕД И НЕ СЕ СЛУЧИ МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА КАЖЕ ЗАЩО ПРИЛАГАМ СНИМКА ЦВЕТЪТ НА ЙОДОНА Е ИЗЧЕЗНАЛ @Novator @G.Patton pls помощ експерти
 

Attachments

  • DLiqF4nyBR.jpg
    DLiqF4nyBR.jpg
    3.1 MB · Views: 157

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
На първо място, здравейте. Моля, не пишете с Caps Lock. Ние можем да четем малки букви. Това не е толкова приятно.

Имате предвид това видео?

Оставили ли сте свободната база на мефедрона в отворен съд за 6 часа? Имам ли право?
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Не @G.Patton Имам предвид ведиото за 2-йодо-4-метилепропиофенон
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Можете ли да бъдете по-конкретни в описанието на проблема си, моля? Опишете процедурата си стъпка по стъпка и всички количества реактиви.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
S14JnE9kPm
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Патън Така че следвах този VEDIO стъпка по стъпка първо добавих 4mp, както е дадено количество второ добавих ipa, както е дадено трето добавих чаша, както е дадено и след това добавих йод, както е дадено всичко изглеждаше правилно, както в VEDIO след това го оставих за разбъркване при 60-65 градуса, както е посочено, и когато се върнах да проверя след 6 часа, цветът на РМ се промени на кафяв за разлика от червеникавокафявия черен цвят във VEDIO защо, така че към момента 17+ часа разбъркване са приключили и аз отстраних РМ в съда чашата беше там в колбата, но цветът е кафяв, а не червеникав като във VEDIO
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Можете ли да приложите снимки на вашата реакционна смес?
Добавихте ли CuO, както е казано в урока?
Ако сте прочели този урок, би трябвало да знаете, че трябва да нагрявате и разбърквате реакционната смес не по-малко от 15 ч. (а не 6).

Имате ли такава суспензия в реакционната си смес?
H1ROM2jbom


P.S. Ако поставяте препинателни знаци в текста си, той ще бъде много по-лесен и удобен за четене.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Не, не съм изглеждала така... знам, че трябва да нагрявам и разбърквам в продължение на 15 часа, а също и че го разбърквах в продължение на 17+ часа, но това, което исках да кажа, е, че в началото, когато започнах всичко, Rm изглеждаше така, както във VEDIO, но след като минаха 6 часа, когато дойдох да проверя, цветът на RM стана светлокафяв за разлика от VEDIO, а също и след 17+ часа сместа не изглеждаше като тази във VEDIO
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Не отговорихте на въпросите ми
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Не, не получих същото изглеждащо окачване, което стана светлокафяво
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Загрявахте ли реакцията си през тези 17 часа или не?
 

INDIANELK2

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Да, направих всичко точно както е показано
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ако сте направили всичко както във видеото, вероятно проблемът е във вашите реактиви. Какъв CAS на 4mp сте използвали? Сигурни ли сте, че това е 4'-метилпропиофенон?
 

INDIANELK2

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton точно така си мислех и аз Придобивам две проби от двама различни местни доставчици едната беше тъмножълта другата беше чисто бяла. Бялата миришеше много добре жълтата беше с горчив мирис опитах това първо с жълтата и реакцията се провали и сега опитвам с бялата да видим какво ще стане . Доколкото знам, реакцията не е толкова трудна за изпълнение. Опитах и с hbr на жълтия, когато добавих водороден пероксид, той стана червен, а след това жълт, но след като следвах точно същия метод, както е показано във ведиото, той все още не се утаява дори след 24 часа разбъркване.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Не трябва да опитвате вкуса на вашия реактив. Това няма да ви помогне да определите качеството му, а само ще ви отрови и ще ви помогне да се разболеете от рак. Проверете температурата му на топене, човече. Лесен метод за проверка.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton как мога да ви пиша искам някакви насоки човек опитах го отново и изглежда, че се провалям зле 😫 ще ви платя, ако искате pls да ми помогне 🙏😭
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
2i4m може да се направи в микровълнова печка, която не е толкова скъпа, колкото е, много по-бързо
 
View previous replies…

INDIANELK2

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
По лесен начин, така че да мога да разбера
 
Top