Ескроу

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
видях системата за плащане на мостри, но не разбирам, че купувачът плаща парите, така че какво става, ако продуктът не стигне до ръката му, не можах да разбера тази част, защото продавачът взема парите от крайните етапи
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
От купувача зависи да реши кога да освободи парите на продавача. В противен случай администраторът се кани да сключи сделката
 
View previous replies…

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Наказанието за внасяне на химикал в страната започва с 10 години затвор, не мислите ли, че е нормално да създавам такива сценарии? Докато правя бизнес с продавача, ще му дам както парите си, така и адреса си. Ако продуктът не стигне до мен, ще загубя парите си. ако човекът изпрати продукта, но увисне на митницата, ще загубя парите си и ще отида в затвора, не мислите ли, че това е важен проблем?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Когато купувате или продавате нещо забранено, винаги съществува риск от загуба на пари и/или свобода. Трябва да обмисляте всяка стъпка, преди да купите нещо, и да сте наясно с рисковете. Подгответе адреса, който ще дадете на продавача. Нашата система за ескроу не гарантира, че няма да имате проблеми с органите на реда. Попитайте потребителите на форума как да пазарувате, за да сведете до минимум възможните рискове.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Уао интересна тема.
Моля, как се работи.
Срещам трудности при създаването на акаунт за депозиране.
Може ли някой да ме преведе през стъпките, моля 🙏
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Разкажете ни какви трудности срещате?
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
Къде са изчезнали монетите, които внесох?
 

eralinam

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Търсих уики на вашите форуми ре; безопасна доставка на продукти онлайн т.е. къде да приемам покупките си, какви адреси мога да използвам и т.н. от страна до страна трябва да варира аз съм в Оз. ще търся другаде просто се опитвам да получа добра пряка помощ чрез вас, защото вашият пазар изглежда професионален. благодаря за всяка помощ пренебрегвайте, ако това е твърде дълъг мост.
продължавайте работата
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Доставчикът ме пита дали използва форум ескроу и изпраща поръчката, но не я приема по някаква причина от моя страна, дали плащането ще им бъде освободено. Предполагам, че да, но за да потвърдя тази точка.
Благодаря.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Много погрешно е да се конструират хипотетични задачи. Ако възникне проблем, ще се стремим да го решим справедливо. Защото всеки може да създаде тема във форума и да ни обвини в неправилно решаване на даден проблем. А ние не искаме да изглеждаме в очите на обществото като хора, които не могат да гарантират справедливо решение на спорни ситуации.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Колко часа имам, за да финализирам плащането, след като сделката бъде потвърдена?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Имате 24 часа, в противен случай сделката отпада
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Здравейте , имам въпрос относно плащането на ескроу , получавам плащане само когато клиентът получи стоките ?
Какво се случва, ако клиентът получи стоките, но ми каже, че не е получил стоките, или чака повече от 48 часа, за да натисне бутона "окончателно", за да изпрати парите. Как мога да бъда сигурен, че съм получил парите дори при доказателство от моя сайт в списъка за проследяване?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ние ще разгледаме проблема и ще потърсим решение.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
По време на процеса на покупка или продажба използването на ескроу услуга може да осигури сигурни трансакции и спокойствие
.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
При ескроу споразумението трета страна държи и контролира прехвърлянето на активи или пари между две страни, участващи в сделка
.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ескроу действа като обективен посредник, който държи парите или активите под попечителство, докато бъдат изпълнени правните задължения, като дава сигурност и увереност и на двете участващи страни
.
 

mistah mistah

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, разрешавате чрез вашите ескроу услуги да се сключват сделки с оръжие? Ако да, моля, уведомете ме
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Какво да направя, ако стоките ще бъдат задържани от митницата? Ще получи ли продавачът пари?
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
О, скъпи! Благодаря Имам нужда от пари, защото ми дойде датата на операцията.
 
Top