Question Приготвяне на метамфетамин за първи път.

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Може ли някой да обясни основните неща за приготвянето на метамфетамин и как мога да го започна? имам псевдо, но не знам други неща
Искам да направя около 3,5 унции
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Не мога да ви кажа нищо друго, освен да започнете да четете във форума. Там има повече информация, отколкото ви е необходима за това, което се опитвате да направите. Опитвам се да помагам на хората, но изглежда, че не сте прекарали и половин час в четене на постовете, свързани с вашата тема. Ако го бяхте направили, не мога да си представя, че щях да задам толкова обширен въпрос.
 

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
I dont understand a shit is so fucking complicated............like i want a video or something
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Брато на този сайт има буквално видеоклипове стъпка по стъпка. Метамфетаминът по принцип е боклук, привлекателността му беше, че е толкова лесен за производство, когато можеш да отидеш в Walmart и да си купиш 10-50 опаковки псевдоефедрин. Там има наркотици, които ще издухат сърцето ви от гърдите при 35 мг. И това не е скъпо.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Редуцирате ефедрин, псевдоефедрин, норефедрин, фенилпропиламин или фенилацеталкарбонол с 1 кислороден атом. 😅😆😁😄
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
След като промия реакцията си с луга, бих ли могъл да изтегля маслото и да го дестилирам, за да почистя крайния продукт. А когато червеното и йодът реагират, за да се получи hi, той е газ, така че трябва ли да има ho2, за да остане в колбата?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Вземете 5-литров пластмасов буркан, направете амалгамация, след като вашият алиамин е готов, добавете 100 милиметра метиламин 40% в метанол, добавете 10 милиметра бмк, разбъркайте и добавете в реакционния съд, и изчакайте, докато започне да се нагрява, добавете балон и разклащайте на всеки 10 минути 2 часа, добавете малко Naoh и изчакайте още 2 часа, след което целият алиамин се разтваря и се превръща в сива утайка, дестилирайте и използвайте газ hcl или друг метод, който изберете, но първо прочетете основите, как да направите добра амалгамация.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
40мл 40%метиламин във вода,за 10мл бмк.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Той прави хидридонова киселина/фосфор, не е включен метиламин. Както казах на стената си, няма полза от дестилацията. Може би ще спечелите 1-2% чистота, но теглото, което ще загубите, е много повече проценти. Добавянето на вода не е за предпочитане, освен ако не се налага, за да се стартира, тогава е само няколко мл
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Така че би било по-добре да го кристализирате. С газ и да го рекристализирате на парчета, като го нагреете в толуол . Ще се разпадне ли на парчета по този начин
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Почти съм сигурен, че ще искате двоен разтворител за най-добри резултати. Мисля, че извличате основата с неполярен мехур или я подкиселявате, за да се утаи, след което рекристализирате в двоен разтворител
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Какво представлява двойният разтворител. Като смес от толуол и нафта ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Подобно на това, но вероятно не толкова конкретно по-малкият разтворител е този, в който целта не е разтворима. Смятам, че в раздела за видео има видеоклип за рекристализация, който ще ви каже кое е най-добро и ще обясни защо
 
Top