Question Кафяви метилонови кристали (проблеми)

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Кристализирах кристалите на bk-MDMA, след това ги рекристализирах с дионизирана вода (за да ги направя по-чисти) и те все още имат кафяв цвят (предполагам, че се дължи на примеси) и кристалите миришат на метиламин, целта ми е кристалите да са прозрачни на цвят .
 

Attachments

  • Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 338

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
мога да ви отговоря. така че от това, което знам, прекурсорът, т.е. 2b34m, трябва да е чист, след това 1 по 2 трябва да има много добра вана след аминиране във вода и сода за хляб, само водата не почиства продукта от метиламина след вкисване, не може да има излишък на киселина и разтворът на свободна основа не може да се загрява, трябва да се държи в леденостудена вана през цялото време. след 4 прахът hcl трябва да е чисто бял, ако има друг цвят - жълт или кафяв - има примеси. Ако вече имаме чист фин прах от метилон hcl, тогава можем да го кристализираме
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Минута 0:44, както можете да видите, цветът на кристалите на 4-MMC е оранжев и не вярвам, че такава мащабна лаборатория синтезира нечисти продукти.
 
  • Like
Reactions: Sig
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Но как да имам чист CAS 52190-28-0?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
JNH0hTEpUO

Същите тези кристали, след втора рекристализация, сега изглеждат по-прозрачни от преди и по-светлокафяви.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
повече време измивате с ацетон и можете да получите почти чист кристал
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
След кристализация/рекристализация как се промиват кристалите с ацетон и с какви количества? Взех малка чаша и добавих малко ацетон и кристалите на bk-MDMA, след което филтрирах ацетона от кристалите на bk-MDMA с помощта на филтърна хартия.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Направих го правилно?
 
Top