СИНТЕЗ НА БК-МДМА ЛЕСЕН И БЪРЗ МЕТОД.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Окончателен процес от 500 g 2b3'4mp 390 g чисти кристали от кафява кола на BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Какви мл вода ацетон и грам бо MDMA на прах u използвате, за да направите кристал и каква температура на стаята имате ??
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
1g f прах към 1'5ml acet+1ml h2o
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Какви мл вода ацетон и грам бо MDMA на прах u използвате, за да направите кристал и каква температура на стаята имате ??
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Имам само метиламин hcl.

Това ще свърши ли работа, метиламин hcl разтворен във вода, след това базиран с NaOH, след което да се продължи с реакцията?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Изпълнете процедурата в мащаб 1/10.
Пропуснати са екстракциите с етилов ацетат от водния слой (етиловият ацетат все още се попълва)
Снимка на разделителната фуния, предполагам, че белите частици са NaCl, образуван като страничен продукт след освобождаването на метиламин hcl с натриев хидроксид
DCM никога не е бил изпаряван, въпреки че е бил промиван с вода 3 пъти, пристъпи се направо към добавяне на HCl без ацетон
Суровите кристали тежаха общо 15 грама (на снимката е само част от течността, тъй като част от нея се пази за резервен вариант, в случай че липсата на ацетон доведе до някакъв проблем)
След това суровите кристали бяха натрошени и рекристализирани с метанол, 1 час в термопомпена станция, след това 2 часа във фризер, след което бяха филтрирани.
Получи се бял прах, утре правя тест за температурата на топене, за да се установи дали това е NaCl и прахът е от ускорената рекристализация.

Fqm4tsQEnu


91rwN8jnxL


TltbJVdYUC


B6x73GCYma
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Рекристализирайте крайния бял producto un acetone с метанол и h2o и поставете снимката на крайните кристали, за да изглежда резултатът от крайните кристали скъп, но изглежда хубав!!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Каква е цената на едро за килограм bk-MDMA (3,4-метилендиокси-N-метилкатинон) на европейския пазар?
И дали такова вещество ще бъде съвместимо с EZKITS Single Use MDMA Purity Test Kit (комплект за изследване на чистотата на MDMA за еднократна употреба)?
Благодаря ви!!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Същото като мдсма
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Знаете ли какво количество MDP2P ми е необходимо за производството на 1 kg MDMA?
Благодаря!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Не е необходимо да се поставя жълт
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Какво имаш предвид, приятелю мой? EZ kits има комплект за проверка на чистотата на MDMA, въпросът ми беше дали този комплект може да се използва и за проверка на чистотата на BK MDMA.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Млякото ми :)
За дни получавам кристал
 

Attachments

  • X9pUDvGKBy.jpeg
    X9pUDvGKBy.jpeg
    6.1 MB · Views: 530
  • fgDLEFsUzH.jpeg
    fgDLEFsUzH.jpeg
    6 MB · Views: 529

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Здравейте, скъпи ми братко... един въпрос... защо пръстът ми е толкова млечен и мазен... не би ли трябвало кристалите да се образуват така... мисля, че нещо не е наред... Моля, сподели с мен, ако искаш крайния резултат насаме... и ако мога да ти помогна с нещо друго, ще се радвам... това показва, че си добър човек... нека поговорим насаме, ако желаеш. Мога да ви помогна повече и по-добре. ... Ще ви сътруднича и с предводителя, ако все още е необходимо.
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Сега не благодаря имам прекурсор колко искам знам всички стъпки и по-добре като вашия синтез много по-лесно и по-бързо. И моята БК е много по-чиста
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
тези кварцове, в които са направени партиди за постигане на максимална чистота с няколко промивания на свободната основа до пълната ѝ прозрачност с помощта на H2O и натриев бикарбонат.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
но във фазата на рекристализация никога не е била толкова гъста в процеса, солта HCl винаги се е разтваряла перфектно в ацетон и вода, оставяйки я напълно прозрачна и не толкова гъста... може би рекристализирате продукта по друг начин,... но защо сместа за рекристализация е толкова гъста и бяла?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Здравейте, скъпи ми братко... един въпрос... защо пръстът ми е толкова млечен и мазен... не би ли трябвало кристалите да се образуват така... мисля, че нещо не е наред... Моля, сподели с мен, ако искаш крайния резултат насаме... и ако мога да ти помогна с нещо друго, ще се радвам... това показва, че си добър човек... нека поговорим насаме, ако желаеш. Мога да ви помогна повече и по-добре. ... Ще ви сътруднича и с предводителя, ако все още е необходимо.
 
Top