Синтез на амфетамин от P2NP чрез Al/Hg (видео)

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
готово thx
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Не мога да намеря безводен ацетон... Винаги, когато в миналото съм използвал ацетон за синтез, той е бил ацетон от
магазина за хардуер, марката се нарича klean strip. Каква е разликата и може ли да се използва ацетон от железарския магазин в

Синтез на амфетамин???

 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Питам само от любопитство... ако не успеем да се сдобием с 2-литровата плоскодънна колба, видяна в първото видео, и я заменим с нещо като галон за мляко, топлината ще доведе ли до разтопяването ѝ и ще замърси ли по същество синтеза?
Също така, в същото първо видео, използваме ли всички 50 г натриев хидроксид за разтвора?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Можете да проведете експеримент: налейте 60-70 градуса гореща вода в този вид бутилка и я дръжте 10-15 мин. Вземете предвид, че не можете да прикрепите рефлуксен кондензатор към тази бутилка.
да
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Използването на безрефлукс ще доведе ли до някакви проблеми в рамките на синтеза?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Разтворителят ще се изпари частично или напълно.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Не съм съгласен с теб, можеш да направиш доста точна преценка дали дадено лице е легитимно или не бай задава няколко въпроса.

И не, причината за SMART хората е да не дават публично контактите си, всичко, което е публично, изведнъж се оказва в списъка за наблюдение на правоприлагащите органи. Колкото по-малко хора знаят за някои доставчици, толкова по-добре за хората, които са сериозни и работят по мащабни операции.

До известна степен не бих се съгласил с G.Patton, да, BBlistings предлагат законни източници, но те не са регулирани, когато става въпрос за цени. Говорил съм с някои от тях и аргументите им са смехотворни.

Цените трябва да се регулират на форума, съответстващ на външния пазар, и да продължат да се регулират, а не да се използва ценностната система на "открития пазар" на САЩ.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Това означава пазарна икономика. Никой няма да продава със загуба. Ако ще регулираме цените, никой няма да работи с нас. Ние просто можем да регулираме изпълнението на сделките като ескроу услуга.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Г.Патън: "За да се гарантира, че химичните науки са в съответствие с изискванията на закона, трябва да се вземат мерки, за да се гарантира, че те са в съответствие с него,

Ще трябва да не се съглася с вас и по този пост.

Хората ще работят тук, ако има пазар, а търсенето, както виждаме, е голямо във форума.

Регулирането на пазара има не означава загуба за продавачите, така не работи икономиката. Ако имате регулиран пазар, това означава, че повече потенциални клиенти ще се интересуват от работа във форума и членовете ще се чувстват по-сигурни.

Нека например да дадем пример:

Един от вас, актуални продавачи тук, в BB-list, продава P2nP / 1KG за 200$, а целевата цена в Европа е 100$. Което означава, че продавачът прави поне 100% печалба, как това е загуба, ако пазарът бъде регулиран до 100$/KG? Разбира се, че ще имат печалба, но не 100%, а може би 20%.

Това е бизнес и трябва да се третира по съответния начин, вярвам, че форумът ще има повече загуби в дългосрочен план заради нерегулирания пазар, защото както виждате, по-голямата част от членовете всъщност търсят източници извън форума, защото хората знаят, че пазарът е много по-евтин извън форума и качеството е еднакво.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Вие сте много странен човек.
Ако хората попитат за даден продукт, твърдите, че винаги можете да го намерите и то на цена, по-ниска от нормалната .
но никога не отговаряте директно . Само че вярно, по много подъл начин.
Не ви се доверявам, за да бъда честен.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Не разбрах какво имате предвид.

Ако искате да обсъдим тази тема по-нататък, моля, изпратете ми съобщение.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, можете ли да ми помогнете ?

Възможно ли е да се вземе литиевоалуминиев хидрид в THF (LiAlH4) вместо Al/Hg с вашия метод, показан във видеото ?

Мога ли да копирам вашия начин на синтез с използване на LiAlH4 в THF ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Не, господине. LiAH е само за лабораторна употреба, той е МНОГО пирофорен. прочетете информационния лист за безопасност на това, с което искате да работите, моля! също така, някъде в този раздел имате процедура за редукция на LiAH, ако потърсите и видите, наистина ще забележите, че са много различни.

NaBH4 е добър заместител, проверете темата.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3

auch mit LiAH-Reduzierung
така че с NaBH4 вместо Lialh4 в THF бих могъл да копирам процедурата от вашето видео ?
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Здравейте, момчета, няколко пъти успешно завърших този синтез с много добри резултати. За съжаление миризмата на изопропанол пречи. Какво ще кажете за етилов ацетат? Възможно ли е да заменя изо с етилов ацетат? Благодаря ви предварително, скъпа общност.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
да, този синтез работи перфектно с етилов ацетат, просто използвайте по-малко оцетна киселина, отколкото при изопропанола, иначе всичко ще е наред.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Знаете ли процедура за синтез на амфетамин от редукция с LiAlH4 в THF, която да опишете бързо и кратко ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Ето ви, моля, не изгаряйте къщата си
Шулгин също описва това няколко десетки пъти в pikhal
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Не е точно така, потърсете процедурата за NaBH4 в този подфорум. първата е безплатна, втората си я намерете сами :p
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Можете ли да споделите този доставчик или да ми изпратите лично съобщение?
 

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Камо ли някой много подробно да ми опише точния момент, в който трябва да излея живачния разтвор от алуминия при приготвянето на алуминиева амалгама? Не е ясно дали трябва да има тежка сива гъста утайка или не.
 
Top