Синтез на амфетамин от P2NP чрез Al/Hg (видео)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Може ли рецептата да се мащабира, например с 50 г P2NP: 60 г алуминиево фолио, 500 мл IPA 250 GAA. Или трябва да я изчислите специално за количеството от 50 g P2NP?

Може ли да се използва и 70-80% АА?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Мога ли да използвам живачен нитрат монохидрат или трябва да е безводен и може ли някой да ми обясни защо понякога някои реактиви трябва да са безводни и как това влияе на синтеза.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Реакцията протича в присъствието на вода, няма проблем в това
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Благодаря за отговора
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Мога ли да пречистя амфетамин със студен ацетон? Какъв е правилният начин за промиването му?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Можете, но според мен е по-добре с IPA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте на всички,

Просто съм в шок!
Изпратих крайния си продукт, който видяхте на снимките, в нарколаборатория и сега ми казаха, че има 0% амфетаминһттр://!!!!!
КАК Е ВЪЗМОЖНО ТОВА? КАКЪВ ДРУГ ПРОДУКТ МОЖЕ ДА Е???
НЯКАКВА ИДЕЯ ЗА ТОВА КАКВО МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ?
Надявам се това да е грешка или нещо подобно, ще изпратя фрибазата и крайния продукт в лаборатория за анализ и ще ви информирам, но в момента съм напълно в шок.
Благодаря.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Ако бях на ваше място, вероятно щях да изпратя за анализ и П2НП, с който сте започнали ...
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Изпратете ни резултатите от вашите тестове, за да разберете какво се е случило. Какви реактиви са били използвани и в какви пропорции? Откъде сте закупили реактивите? На снимката изглежда като амфетамин, но може да е някой от неговите аналози.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Разлейте амфетамин с ацетон или IPA в фуния на Бюхнер или Шот под вакуум.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Това е един много прост и често срещан синтез. Възможно е да възникнат проблеми, но те са лесни за решаване. Пишете тук и ние ще ви помогнем.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Сега, след като амфетаминът е изсушен и почистен с ацетон, каква е следващата стъпка, която трябва да направя, трябва ли да го сложа в хладилника или какво трябва да направя?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
След почистването прахът трябва да се изсуши добре от следи от разтворители, а след това да се опакова във вакуумен плик и да се прибере на тъмно и сухо място, може и в хладилник.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте, резултатът е 0% амфетамин, използвах всички реагенти, тъй като процесът показва, че тези реагенти са от фармацевтичен клас от професионални лабораторни доставчици за пропорцията го направих с половината от всички.
Вчера преправих процеса отново с един лекар химик и той ми каза, че крайната свободна база е смесена с IPA по тази причина е миризмата днес ще бъде изсушена и изпратена в лабораторията отново.
Относно резултата от лабораторията той ми каза, че може да има две възможни обяснения:
1- P2NP обича да полимеризира и може би молекулата е "удвоена" и поради тази причина в лабораторния тест не се "открива"
2- крайният продукт може да е самият реагирал p2np.
Ще актуализирам възможно най-скоро.
Благодаря.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте,

Тази лаборатория казва само дали е положителна или не в наркотиците и чистотата, не е подробен доклад за цялото съдържание. Благодаря.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Киселината във видеото е с 6 степени на рН. Синтезът, който съм направил, надвишава това число с много, около 9 или 10 градуса. Какъв е правилният начин да намаля киселината, за да се върна към необходимата степен от 6 градуса рН, като знам, че съм начинаещ в тази област. Моля, обяснете стъпките по по-лесен начин, благодаря ви.
 
Top