Question Въпрос за екстракция на AB

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Следвах указанията в AB Extraction и стигнах до крайния продукт. Не съм сигурен дали това, което имам, е правилно, тъй като то не прилича на крайния резултат под формата на прах, както е показано на снимките. Вместо това имам тази лепкава паста, която в момента чакам да изсъхне. Някой знае ли дали това е нормално? Вече го измих с ацетон.
 

Attachments

  • 5zQhS0fgKc.jpeg
    5zQhS0fgKc.jpeg
    2.8 MB · Views: 252

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, правилното количество е 1,10, т.е. трябва да е десет пъти повече от сярната киселина, за да не е червен цветът. Най-лесният начин за използване на 37% солна киселина
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Трябва да използвате HCl газ, за да получите сух амфетамин HCl, 37% ще доведе само до бъркотия
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
доколкото знам, само сулфатът и фосфатът са подходящи, а за амфетаминовия хидрохлорид се казва, че е толкова хигроскопичен, че съществува само във воден разтвор... ако сте използвали HCl за направата на солта, нищо чудно, че тя никога няма да е достатъчно суха, за да се използва (може да е твърда в десикатор, но навън на открито ще абсорбира влага от околната среда)
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
1-во, твърдението ви е погрешно, амфетамин HCl може да се получи и под формата на кристали, само че не с воден HCl... затова казах, че трябва да използвате HCl газ, 37% HCl ще доведе до каша (ако все още не го разбирате, пуснете балонче сух HCl газ в разтвор на амфетаминова основа в разтворител). Не знам защо някой изобщо би се насочил към солта HCl, така че ако искате да знаете, попитайте човека, който предложи 37% HCl. Почти съм сигурен, че ако го попитате любезно, той ще сподели с вас патента си за скоростна слуз от воден HCl. 2. мислех, че всички, които се опитват да дават съвети, вече знаят какво представляват сулфатните и фосфатните соли, извинявайте, че не споменах няколко соли, докато имах Разговор за хлороводорода. 3. да, хидрохлоридът е хигроскопичен, но не е нужно да се отнасяте към него като към никел на Рейни. Една секунда нормално излагане на въздух няма да го превърне в локва.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Добре, моя грешка тогава... когато започнах (преди доста повече от десетилетие, когато бях студент по биохимия), ми дадоха да разбера, че хидрохлоридът на това специфично съединение в никакъв случай не си струва да се разочаровам, опитвайки се да го направя. Наясно съм, че за нашите общи амини хидрохлоридът е първото нещо, което трябва да се опита (поне когато се извършват препаративни изследвания на нови материали).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Прав сте, че солта HCl не си струва в посочения сценарий, но вие отговорихте на мой коментар, в който само поясних, че не можете да използвате воден HCl, защото ще се получи каша, и вместо това трябва да използвате HCl газ за хидрохлорид. За амфетамина сулфатната сол и специфичните фосфатни соли са много по-добри, но целта ми точно тук беше само да коригирам погрешната информация, която момчето разпространява.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Благодаря за съвета, момчета, ще експериментирам с различни съотношения и ще видя кое работи най-добре. Не можах обаче да намеря във форума отношение към това как мога да изсуша мокрите амфетамини. Мисля да поставя мокрите амфетамини в затворен контейнер, отделен с MgSO4. Това би ли свършило работа? Опитах се да ги изсуша за една нощ в стаята, но те все още изглеждат мокри.
 
View previous replies…
Top