aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Хубаво идиотът приема сделки, когато знае, че не може да ги изпълни
поне направих ескроу и си получих парите обратно минус таксата
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Изпратих съобщение на администратора и казах всички стари поръчки да бъдат отменени
 

alinporumboiu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Плащам за 10g 4mmc и така и не пристигна...
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Моля, изпратете имейл с идентификационен номер на транзакцията
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Къде е моята поръчка? поръчах 100 г кокаин получих само 98,5 г поръчах хероин от картел валентино и все още не съм получил това ощеһттр://????? съм му изпращал съобщения на сесията. чрез имейли няма отговор !
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Това беше грешка от страна на екипите за опаковане, извиняваме се за това, но хората понякога правят грешки. H е изпратен, обаче изглежда, че е бил прихванат, отговорихме на имейла ви и ви казахме, че можем да ви предложим 50% повторно изпращане, не сте отговорили. Надявам се, че това ви намира добре.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
Разбирам @aaronstevens но ми беше обещано проследяване, което така и не получих. питах всеки ден, а само ми казваха, че ще го получа тази вечер в продължение на 1 седмица подред. след това кокаинът се скъса, изпратих ви съобщение за това и вие казахте, че това е част от скрития метод, а след това 3 дни по-късно получих 7 г и ви изпратих отново съобщение, че се скъса, след което не отговорихте няколко дни и казахте "така че 3,5 г се скъса" след това никога не получих отговор. постоянно ви питах за номер на проследяване на доставката за Н, който игнорирахте този въпрос. За първи път се занимавам с вас и ви се доверявам. ако можем да разрешим проблема, нямам нищо против да опитаме втори опит. както казахте, сме хора, правим грешки. изпратих ви имейл обратно.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Вече трябва да направим списък на общия размер на парите, които е измамил... Съжалявам, братко
 
View previous replies…

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ако искахме да експлоатираме клиентите си, нямаше да им отговаряме сега, когато питат за състоянието на пратката си. Вие сте клиентите, с които не желаем да правим бизнес, обясних ситуацията в нашата организация, също така ясно заявихме, че .2 имейлът е единственият начин за връзка с нас занапред . Моля, не хвърляйте обвинения, че сме измамници, когато сме направили безброй сделки в миналото. Към момента преодоляването на тези пречки е на първо място в нашия списък с неща за вършене, как можем да препращаме продукти, ако складовете ни са били затворени и компрометирани. На всички клиенти, моля, бъдете търпеливи.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Не е нужно да ми оправдаваш нищо, пич, не се хващам на лъжите ти :D Толкова много пари са загубили хората, които са се занимавали с всичко, свързано с твоето име. Не бъди тук сега, говорейки за препращане, ако беше необходим шибан публичен пост, за да те накара да излезеш, след като седмици наред си призрачен на уж "любимите" си клиенти, човече. Изтрий акаунта си вече, приключи с това.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 унции д метамфетамин никога не са показвали хора е за добре нека да се постави
това най-малкото, което ще се случи, е да ми се спъне главата в по-лошо
да ме убиеш, .2cartel mail bs се връща обратно като недоставено
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Изпратете ми частно съобщение тук, ако имейлът не работи, като посочите всичките си проблеми
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
моята се появи в НЗ поръчах унция от мд на 4 септември, пристигна на 8 октомври това е втората ми поръчка и всичко пристигна, когато го претеглих, беше 30 грама... така че тук няма оплаквания, просто времето, което отнема. но това се случва, когато живееш на дъното на светаһттр://................thanks aaron VC,fuck has he really been arrested,looking at placing more orders..i did notice hi proton mail come back as being compromised
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Благодарим ви, брато оценяваме подкрепата от клиенти като вас.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Omg ако някой е достатъчно глупав, за да купи от този човек, заслужава да бъде ограбен. Той си мисли, че е хитър с фалшивите си оплаквания от типа "Поръчах 100 г и получих само 98,5". Толкова е лесно да се види, че той използва няколко акаунта
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Това ми беше ясно от самото начало, но въпреки това той накара мнозинството да се хване на лъжите му. Той се прикрива зад профила и на други "продавачи" тук и за мен е видно кои са профилите, които всъщност се управляват от абсолютно същия човек.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
На брато законно поръчах 100 г, получих 91,5 г. След това му казах за това и той каза, че ще изпрати отново останалата част. 2 дни по-късно получих 7 грама по пощата, така че му изпратих съобщение, в което казах, че липсват 1,5 грама, но той не ми върна.
Поръчах 100 г H, които така и не пристигнаха. трябваше да бъдат проследени, но така и не получих проследяване. постоянно му изпращах съобщения, но не получих отговор. не искам да звуча като пич, но да, общо за кокаина липсваха 1,5 г. Звучи като фалшиво оплакване, но това е истината. днес получих имейли от Valentino Cartel, но искам да ми върнат парите. те са готови да направят 50% препращане, но не го търпя. Няма гаранция, ако повторно изпращане ще пристигне. това е първият ми път, когато правя бизнес с него. моят акаунт изглежда фалшив, защото съм нов тук. аз не мисля, че ще купувам от тях, освен ако той не реши проблема и ако го направи, тогава защо да не опитате отново с тях ? грешки се случват, разбирам това. не можете да се доверите на тъмната мрежа tho всеки може да бъде зад екран.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
72
Reaction score
28
Points
18
Снимките на неговия Н изглеждаха много добре, но за щастие той спря да ми отговаря
FQB5cF0UvK
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Човек, който мами другите, е просто най-лошият вид мърша, който съществува. Излезте навън и спечелете парите си, като работите честно. Този тип хора са самовлюбени и дори не изпитват угризения за лошото, което вършат... сякаш светът им дължи нещо. Или пък са ядосани на света, защото животът им е скапан. Това е твоята ВИНА, че животът ти е наопаки, ти, шибан неудачник
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Напълно сме съгласни с това, стараем се максимално, използвайки всичките си ресурси, за да отстраним тези проблеми, погрижи се, братко.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Става въпрос за моята поръчка, която беше подплатена... Допълнителните доказателства от моя клиент и неговия клиент ще бъдат изпратени утре, тъй като всички спят.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Всъщност не задавате този въпрос като реторичен, нали? Хартията за зацапване не може да навреди, каквото и да сложите върху нея!
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
О, дяволите, добре, репликирах на момчетата от електронната поща на протона и тя каза , кажете кои сте и какви са поръчките, които получих, ...... Звучеше съмнително, както и така, че бях излязъл от там!
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Видяхме този имейл, помислих, че питате за състоянието на старите си поръчки. Извинявам се, ако сте се разколебали.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Моля, бъдете търпеливи, опитваме се да се свържем с всички, изгубихме огромен сектор от бизнеса си заради LE, много пратки бяха прихванати и се опитваме да направим всичко възможно да се свържем с всички и да решим проблема, при което и двете страни са доволни. Ние правим бизнес от повече от 10 години и тук от 2022 г., направихме много сделки и сделки, които всички са преминали перфектно. Ние не сме измамници, просто имахме някои сериозни неуспехи. Ако ви дължим пратки, моля, изпратете имейл до [email protected], включете в имейла си какъв продукт дължим колко от него, последван от доказателство за транзакция и история на предишните съобщения. Благодаря на всички за разбирането. На хората, които се чувстват предадени, се надявам да постигнем споразумение. Бъдете в безопасност, останете на високо ниво.

VC
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
ДО ВСИЧКИ, КОИТО СМЯТАТ, ЧЕ НАШАТА ОРГАНИЗАЦИЯ СА ИЗМАМНИЦИ

Това е шефът на цялата организация, който говори

Първо id иска да каже благодаря на всички, които показаха подкрепа на Valentino Cartel по време на този тежък период и искахме да знаете, че подкрепата ви не остава незабелязана, наистина оценяваме всеки един от вас.

Напоследък виждаме някои негативни коментари за нашата организация, които ни разстройват, разбираме всички ваши разочарования, но не е приятно да виждаме как лоялните ни клиенти се обръщат срещу нас след една грешка.

За да изясним нещата, членът, който управляваше този сектор от бизнеса, беше арестуван, а неговата сесия, prototnmail и telegram бяха компрометирани. Данните на неговото устройство са криптирани, така че не се страхувайте, че не сте изложени на риск, но занапред смятаме, че е най-добре да използвате друг имейл адрес. Поради загубата на услугите за изпращане на съобщения новият член, който беше разпределен да се занимава с този сектор, няма предишна информация, така че всичко, което прави сега, е ново за него. Това означава, че той не познава нито един от старите клиенти и нито една от техните поръчки, ето защо той иска от хората доказателства за плащане и история на съобщенията със стария член. На всяко лице, което е поръчало, е бил даден номер на поръчката, който е бил регистриран на телефона му. По този начин, когато е разговарял с екипа по опаковане, те са могли да дадат съответните номера за проследяване. След ареста на този член загубихме страшно много информация и в момента се опитваме да съберем възможно най-много, за да можем да отстраним проблемите. Другият проблем са конфискациите, много от изпратените ни пратки наскоро бяха конфискувани, а основните ни складове във Франция и Германия бяха затворени, което допълнително затрудни организацията ни. Ако трябва да съм честен с вас, последните три седмици бяха изключително прецакани.

Много от вас коментираха, че сме измамници, и затова съм прозрачен с вас. Всички клиенти, които помагат на този нов член да се ориентира в този сайт, ще бъдат изключително ценени. Макар че току-що видях, че са ни отнети правата за продажба, което е срамно да се види. Моля, пишете ни за всякакви запитвания. Най-важното нещо е да се възстанови доверието, което беше изградено преди това. Стремим се да го направим, като предоставим на всеки максимум 75% презаписване в зависимост от ситуацията. Моля, изпратете ни имейл с доказателство за транзакция, оригиналната си поръчка, колко, ако изобщо е пристигнала, и адреса за доставка. Очакваме с нетърпение всички нови бизнес възможности, които се появят на пътя ни.

Информация за Поръчките, направени в периода 25 септември - 2 октомври, са загубени за неопределено време. Всички нови поръчки, направени от 5-ти, когато възобновихме дейността си, са обработени, освен ако не са направени през сайта bbgate. Благодарим ви за разбирането. Бъдете в безопасност, хора мои.

Шефът
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Лол, ти си толкова пълен с глупости
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Вие и другите 5 акаунта, които използвате за фалшива кореспонденция
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top