Looking for a vendor Herhangi bir reaktif tedarikçisi sentez kitleri satar mı?

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Reaction score
26
Amfetamin yapmak için küçük ölçekli bir reaktif kiti satın almak istiyorum, ancak ilk kez amfetamin yapmak için sadece büyük ölçekli dmt ekstraksiyonunda deneyimim olduğu için fazladan para harcamak istemem. Küçük bir amfetamin sentezi için ihtiyacım olan her şeyi bana satarak bana yardımcı olmak isteyen var mı? Takip ediyor olacağım https://bbgate.com/threads/the-easiest-way-to-make-amphetamine-in-the-kitchen.6950/
Litvanya'da Phenylnitropropene veya Mercury'ye erişemiyorum, ancak gümrükten kaçınmak için Letonya, Polonya ve Almanya'da da reshiplerim var

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,712
Deals
666

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Reaction score
26
Evet, ücretsiz bir tane istedim, ancak bunu elde etmek için en iyi şansı istiyorum ve bunun yerine kitin kendisi için ödeme yapacağım

View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,712
Deals
666
Yakın gelecekte, ayrıntılı bir sentez incelemesi yazdığınızda ve ardından bitmiş ürünü pazarımız aracılığıyla sattığınızda para iadesi alabileceğiniz kitler satmaya başlayacağız. Bu arada, kiti ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Reaction score
26
DMT ekstraksiyon yöntemimi paylaşırsam bir kit alabilir miyim? Büyük olasılıkla toplamda yaklaşık 1-2 saat süren bir tane yapabilirim haha STB

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
282
Ben olsam 5-7 g substratla başlayan Al/Hg p2np indirgemesine veya 10-15 g p2np'nin çok daha az riskli olduğu ve bu ölçeğin tekrarlayarak öğrenmek için mükemmel olduğu NaBH4/CuCl2'ye giderdim. Ayrıca ölçek büyütmenin, özellikle de amalgam prosedürünün korkulması gereken bir şey olduğunu ve hazırlık ölçeğini giderek daha yavaş bir hızda mükemmel bir şekilde uygulamadan ölçekte on kat artışa asla kalkışılmaması gerektiğini öğrenmelisiniz. 100g ciddi bir deneyim ve ekipmanla ele alınmalıdır.