Question Neden bir konu başlığı açmıyorsunuz : "deneyim" ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
İlaçlar, RC vb. ile ilgili bazı deneyimleri anlatmak harika olabilir, değil mi?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,712
Deals
666
Anlatının bağlamına bağlıdır.
Deneyimlerinizi burada ve burada paylaşabilirsiniz
Ayrıca gruplar halinde. Herhangi bir ürünü satın aldıktan sonra ayrıntılı bir inceleme de bırakabilirsiniz

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
İnsanları anlamsız bir kafa karışıklığına sürüklemediği sürece sorun yok, sistematik ve olabildiğince objektif olmaya çalışın (aynı anda hem objektif hem de sübjektif olamasanız da)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Bu gönderiyi yapmak üzereydim ki yapıldığını gördüm. Ben de deneyim raporu türü bir forumun faydalı olacağını düşünüyorum. 4-mc'nin kokaine kıyasla nasıl olduğunu merak ediyordum ama cevabını bulamadım. İlaç kombinasyonlarının önemli bir konu olmasına rağmen doğru yer olmadığını düşünüyorum çünkü ben tek ilaç etkileşimleriyle ilgileniyorum. Uyuşturucu bağımlılığı da benzer bir konu ama o da bir uyuşturucunun neden olduğu nesnel duyu ve hisleri kapsamıyor ve farmakoloji de çoğunlukla uyuşturucu ve vücut arasındaki fiziksel etkileşimlerle ilgili özel bir bilim dalı. Farmakoloji bölümünde sadece 1 kurul olabileceğini düşünüyorum. Muhtemelen her ders için bir panoya gerek yoktur. Hiç görmediğim veya denemediğim bir yığın ilaç olduğunu biliyorum ve bunların sizi nasıl hissettirdiği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Bu sadece benim fikrim, dostum.