Question L-metamfetamin neden daha fazla kullanılmıyor?

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Winstar sıçanları üzerinde deneyler yapıyorum ve ortalama olarak d-meth ile l-meth'i karşılaştırırsak, D-meth iştah bastırma ve dopamin salınımı açısından daha üstündür. Ancak yağ kaybı açısından bakıldığında, sıçanların çok daha aktif olma eğiliminde olduklarını ve artan noradrelin seviyeleri nedeniyle L-metamfetamin ile daha kısa sürede daha fazla kilo verdiklerini + karaciğerlerinin herhangi bir yağ türünden muaf olduğunu gördüm.

NAFLD'si olan obez insanlar birkaç hafta içinde bundan kurtulabilir.

• Bu da beni insanların neden L-metamfetaminden hoşlanmadıkları sorusuna götürüyor. IV l-meth daha kötü olduğu için mi?

Örneğin l-selegin, l-metamfetamine dönüşür ve birçok insan bunu mao-b inhibisyonu için kullanır, ancak daha az istenen stereoizomere DÖNÜŞÜR .

• Tekrar soruyorum, neden d,l-metamfetamin daha fazla kullanılmıyor? Bunun nedeni d-metamfetaminin en çok bağımlıyı üretmesi mi? Bunun arkasındaki mantık nedir?

"Oneliners" için lütfen cevap vermeyin: "LoL onun bcs es ist scheiße" ♄, lütfen detaylandırmaya ve düşüncelerinizi paylaşmaya özengösterin.

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
19
Neden CBD değil de THC içeren ot içiyorsunuz? Sadece THC psikoaktiftir. Metamfetamin de öyle. D-Meth psikoaktiftir L-Meth değildir.
Yani d-meth işe yarıyor l-meth yaramıyor.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
L-meth'in daha az suistimal edildiği yönündeki düşüncelerinizde yanlış yönlendirildiğiniz kanısındayım. Gördüğüm methlerin neredeyse tamamı D,L. Mevcut öncüllerin çoğu D,L üretiyor. P-2-p, P-2-np, PMK, BMK, HEPSİ rasemik ürünler üretiyor ve insanların %10'undan daha azı bunu ayırmaya çalışıyor. Çoğu insan neye baktığı ya da ne kullandığı hakkında hiçbir fikre sahip değildir. Şu anda piyasada L-meth satan birileri var. Şunlara bir bakın. Bir tanesi diğerlerine benzemiyor. 😅🤭🤫

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
113
Deals
54
cevaplamak kolay = berbat kardeşim :D ve ayrıca insanlar elde etmesi kolay / ucuz olan şeyleri kontrol etmeyi tercih ediyor