Sözde yetkililer neden bir uyuşturucu kullanıcısını yakalamayı hayatlarının amacı haline getiriyor?

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Reaction score
26
Bana öyle geliyor ki, otorite figürleri, yani polis, zamanının ve vergi mükelleflerinin parasının %90'ını uyuşturucu kullananları aramak için harcıyor. Bu kişiler genellikle morali bozuk, fakir ve kimseye zarar vermeyen kişiler! Bu dünya gerçek mi? Bu hiç mantıklı değil, belki de asıl işleri kendi işlerine bakmaya çalışan belirli bir grup insanı sistemin dibinde tutmaktır.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
Katılıyorum, bunlar hükümet için çalışan fahişeler, zenginler dışında kimseye faydası olmayan bir gündem için para alıyorlar. geceleri nasıl uyuyorlar bilmiyorum. sanırım etrafta "keş" olmaması ortalama bir insanı daha iyi hissettiriyor ama uyuşturucu kullanıcılarının şeytanlaştırılmasından nefret ediyorum. kullanımım dışında topluma katkıda bulunan nispeten normal bir insanım, ama insanlar her uyuşturucu kullanıcısının bir katil / çete üyesi / her neyse olduğunu düşünüyor gibi görünüyor.

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Reaction score
26
Kontrol sistemi, ilaç kullanan veya dağıtan herkesi ezmek için kurulmuştur. Pfizer ve bu tipler hariç, bizim gözümüzde tamamen geri kalmış bir sistem ama Hıristiyanlar bu ülkeyi yönetiyor! ve çoğunlukla önceden beslenen inançlarına dayanıyor. daha yüksek bir güce inanan kimseye saldırmak istemiyorum ama bu adamlar yargıç, jüri ve savcı

View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
evet, bi̇r keresi̇nde annemle psychedelic destekli̇ terapi̇ hakkinda konuşmaya çaliştim ve annem "ama i̇nsanlara yardimci olmasi ki̇mi̇n umurunda, bu yasa dişi ve yanliş" dedi̇.

• Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Evet, halüsinojenler en az zararlı ve en fazla potansiyele sahip olanlardır. Ama 5meoDMT ile aşırı doz alabilirsiniz.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
Hiçbir fikrim yoktu. sanırım sizi öldürebilecek rcs ve shi de var ama bu sayılır mı bilmiyorum

• Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
RC kolay (çok güçlü mikro doz) OD KIllers: 5meo-dmt, Nbombs, Noids (çoğunlukla modern)

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
George Carlin'in dediği gibi: "It's a biiig. [prestijli, seçkin - tüm güçlü] ...bir kulüp. Ve sen içinde değilsin".
Tüm bunların ikiyüzlülüğü beni kızdırıyor. Büyük ilaç firmaları temelde ne isterlerse yapabilirler. İnsanlar onların ürünleri ve ihmalleri yüzünden ölebilir, yaralanabilir ya da hastalanabilir. Birkaç kişi sessizlikleri için tazminat alacak. Eğer kontrol altına alınamayacak kadar büyük bir karmaşa söz konusuysa, o zaman toplu dava saçmalığına başvurursunuz, tipik olarak bunlar mağdurlara yarısı kadar bile kazandırmaz ve zaman kaybettirmekle, süreyi tüketmekle ünlüdürler. Sonunda siz biraz para alırsınız ve onlar da muhtemelen en kötü ihtimalle zarar ederler. Gördüğünüz gibi, bu insanlar için önemli olan tek şey para. Hiçbir şey çözülmüyor ve potansiyel olarak zararlı bir sonraki ürün serisini piyasaya sürmeye hazırlar.

Eğer ABD'den bahsediyorsanız, burayı kesinlikle Hıristiyanlar yönetmiyor. Hepimiz kutsallığımızdan daha da uzaklaşıyoruz. ABD, AB, tüm BM. Hepsi aynı grup ya da aileler tarafından yönetiliyor. Alt gruplara ve hiziplere bölünmüş olsalar da, belki çalışma yöntemleri konusunda anlaşmazlığa düşseler de, nihayetinde aynı hedefe doğru çalışıyorlar. Tüm çekişme ve çatışmalar, hala özgür seçim ya da belirsizlik olduğu ve oylarımızın önemli olduğu yanılsamasını yaratmak için sadece bir duman ve aynadır. Bu plan yüzlerce yıldır uygulanıyor. Bu başka bir zaman için başka bir hikaye.

Asıl endişelenmemiz gereken kartel kolluk kuvvetleri. Bana kalırsa onlar organize suçluların en büyük grubu. Rozetli gangsterler. Hepsi birlikte hareket ediyor ve birbirlerinin kıçını kolluyor. Bu arada insanlar komşularını satıyor, hem de "yasadışı faaliyet" şüphesi ve "yapılacak doğru şeyin bu olması" dışında hiçbir sebep yokken.

Polis tarafından sık sık durduruluyorum ve kim olduğumu anlar anlamaz "biraz tuhaf davranıyorsun, bir şey aldın mı? Gözlerin neden öyle bakıyor?" "uyuşturucunun yoğun olduğu bilinen bir bölgeden çıkıyorsun" "ne kadar aldın, nereden aldın vs. vs." Her zaman şöyle diyorum... "Bir yerlerde kayıp çocuklar falan yok mu? Durumu iyi olmayan insanları haraca bağlamak ve taciz etmek yerine gidip toplum için gerçek bir iyilik yapamaz mısınız?" Vergi mükellefleri olarak, kolluk kuvvetlerinin politikaları ve faaliyetleri, zaman ve kaynaklarının nasıl harcandığı konusunda daha fazla söz sahibi olacağımızı düşünürsünüz.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Polisler sadece kariyer basamaklarını tırmanmaya çalışıyor. Pek çok polisin kullanıcıyı gerçekten önemsediğini sanmıyorum, ancak tutuklamalar bir departmanda veya ajansta yükselmenize yardımcı olacaktır