WHATSAPP | ANDROID !!!UYARI!!!

Tüm BB topluluğuna merhaba. Size yakın zamanda öğrendiğim bir şeyi anlatmak istiyorum. Romanya polisi tarafından çok sayıda uyuşturucu kaçakçısı yakalandı. Bunlardan bazıları benim iyi arkadaşlarımdı. Birçok kişinin dahil olduğu oldukça uzun bir davaydı.
Son olarak, herkesin Android telefon + Whatsapp kullandığı ortaya çıktı. Her insan taciri gibi siz de kendinizi olabildiğince korumaya çalışıyorsunuz. Grup üyeleri, bir metin yazdıktan sonra resmi ve konuşmayı sildiklerinde güvende olduklarını düşünüyorlardı... Ancak ne yazık ki güvende değillerdi. Çoğu, telefonlarında bulunacak bir şey olmadığına inanarak telefonlarından şifreyi verdi, diğerlerinde ise 4/8 karakterden oluşan bir pin numarası vardı. Sonunda, dün insanlardan biri bana 400 sayfalık iddianameyi gösterdi ve ben de çok dikkatli bir şekilde okudum. Orada pek çok şey görebiliyordum. Ama en çok gördüğüm şey Whatsapp'taki konuşmaları, resimleri ve videolarıydı. Açıkçası Whatsapp'ın uçtan uca şifreli olduğunu düşünüyordum. Ve gerçekten de uçtan uca şifreleniyor, bu da aktarılan konuşmanın ele geçirilemeyeceği anlamına geliyor. Sorun ANDROID, Android telefon DATA dahili belleğinde bir klasör oluşturur. Bu dizinde, bir uygulama yüklediğinizde dizinler oluşturulur. Yani polis kesinlikle her şeyi görebilir. SIGNAL'ın oluşturulmuş bir dizini olmadığını fark ettim. Bu iyi bir şey.
Android'in kötü bir telefon ya da whatsapp olduğunu söylemek istemiyorum. Bu yazıyla söylemek istediğim tek şey, iletişim kurmak için hangi uygulamayı kullandığınızın çok da önemli olmadığı... En önemli şey, en az 10 karakterden oluşan ALPHANUMERIC bir şifreye sahip olmaktır. Her seferinde o şifreyi yazıp durmanın can sıkıcı olduğunu biliyorum, ama üzülmektense güvende olmak daha iyidir.
Ekstra koruma için yapabileceğiniz şeyler!!!
Eğer yukarı doğru bir iPhone xs'iniz varsa Kilitleme Modunu etkinleştirin. Bu USB'yi devre dışı bırakacaktır.
Ayrıca FIND MY PHONE'u ISO/Android'de etkinleştirebilir ve güvendiğiniz birine şifreyi verebilirsiniz. ICLOUD veya GOOGLE'da fabrika ayarlarına sıfırlama yaparken yakalanmanız durumunda.

Arkanızı Kollayın, Ailenizi Koruyun, BreakingBad'i Destekleyin

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Hepsi saçmalık. Ekibimiz 10 yılı aşkın bir süredir ilaç işinde ve en eski üyelerden bazıları neredeyse 20 yıldır bu işin içinde. Günümüz gerçeklerinde, popüler habercileri kullanmak yürekten gelen bir itirafla karşılaştırılabilir. İsrailli bir şirket tüm gelişmiş ülkelere UFED adı verilen ekipmanı tedarik etmektedir. Bu ekipman LE'nin iPhone'lardan, macbook'lardan ve diğer işletim sistemlerinden her şeyi almasını sağlıyor.
Tek seçenek USB üzerindeki işletim sistemini kullanmaktır (Whonix/Tails). Kendi cihazınızda hiçbir iz bırakmayın. İletişim için jabber+otr kullanın. Ve tabii ki posta hizmetlerini kullanamazsınız, sadece ölü damlaları kullanabilirsiniz. Çevrimiçi uyuşturucu satıcılarının 10 tutuklamasından 9'u, gönderileriyle tespit edilmelerinden kaynaklanmaktadır.

Eğer birisi size iPhone/Android ve Whatsapp kullanarak güvenli bir şekilde online uyuşturucu satabileceğinizi söylerse, yüzüne tükürün.

Koltuk anonim uzmanlarının yazdıkları beni gerçekten şaşırtıyor. Çoğu kişi için, bir sitede JS'nin bulunması, bir kişiyi darknet üzerindeki bir siteyi kullanmaktan caydıran tetikleyicidir. Ancak bir siteden uyuşturucu satın alırken kendi adresinizi bırakmak "Merhaba" demek gibidir.
JS'nin tehlikeli olduğu zamanlar çoktan geride kaldı, tabii geliştiriciler projelerinde Google'ın JS'sini kullanmıyorlarsa.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
50
Checkout cellebrite ufed touch 2.
İsrail şirketi 0day açıklarını kullanıyor, telefonunuzu korumanın bir yolu yok ...

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Bunu paylaştığınız için teşekkürler. İyi girdi HEISENBERG

prisondude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
En kötü senaryo gerçekleşirse yakalanmaktan endişelenmezdim ama evet Signal daha iyi ya da bir iphone

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Her durumda sistemi düzenli tutmak için SD Maid gibi bir şey kullanmalısınız. Kendim için günlük olarak planlanmış bir temizlik çalışmam var.

SD Maid'i buradan bulabilirsiniz:

FERr1kxWuB

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Bu uygulama hakkında sevmediğim tek şey, en iyi ihtimalle telefonumu temizlemesi. Şifrelenmemiş hiçbir şeyin bir sunucuya gönderilmesini ve benim kontrolümde olmamasını sevmiyorum. Belki telefonumu temizleyebilirim ama başka bir şey yapamam

prisondude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
neden oturum uygulamasını kullanmayasınız.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Oturum kullanıyorum. Sanırım mesajlaşma uygulamaları konusunda paranoyağım. Session oldukça güvenliyse