Question Ne yapmalı, ne yapmalı (bu kimya ile)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
X6j4JrvpmK
Bu sizin babanız, yüzlerce şey, b phenylethylamine (2-phenylethylamine) Takviye mağazasındaydım ve bunu gördüm ve ani bir tepkiyle aldım çünkü nakit param vardı ve bildiğim kadarıyla bunu satmamaları gerekiyordu. Bütün gece uyumadım ve bundan yapabileceğim iyi bir şey bulmaya çalıştım. Formaldehit yoluyla alfa metilasyon hikayeleri, bir ceseum katalizörü hakkında folklor okudum. Bir çeşit fentanil analoğu yapabilecek gerçek bir yazı gördüm.... Ancak 0'dan kendi prosedürümü yazacak kadar deneyimli değilim. Daha hızlı gitmekle ilgileniyorum ama "titreşimimi yükseltmek" phikal tarzı değil. Ayrıca retro sentezden kaçınabilseydim bunu tercih ederdim. Yapmam gerekiyorsa, yapmalıyım ama kendi başıma nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bana iyi bir yön göstermek isteyen var mı? Elimi tutmanızı istemeyeceğim, hesap kitap işlerini ben yapacağım. Sadece atlamak için iyi bir yer bulamadım. Muhtemelen doğrudan 1900-1930 patentlerine gitmeliydim.

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
P2p sentezlerinde metilamin yerine bunu kullandığınızı ve bunun size dmeth vermesi gerektiğini% 100 bilmiyorum. Rasemik yerine reddit'te buna bakın

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Ben şüpheciyim. Bu 1-feniletilamin için doğru olabilir ama bu 2-feniletilamin. Bu yazıdan sonra onu bazı ilginç kimyasallara metillemenin birkaç yolunu okudum ama henüz denemedim. Dimethylphenylethylamine kulağa meth gibi geliyor ama aslında birkaç çeşit saçmalık. En yeni sarhoş alımıma geçiyorum, bu propriyonik asitle ne yapacağım? Propriophenone, 4-methylpropriophenone, ephedrone ve ephedrine için çok karmaşık yollar gördüm... şimdiye kadar

View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
246
İndirgeyici bir aminasyon yapabilirsiniz ancak ürün Amfetamin olacaktır, bölünme nitrojendedir.
Propriyonik Asit Demir II tuzu veya kalsiyum tuzu + Benzoik asit tuzu -> kuru damıtma -> Propiofenon

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
İpucu için teşekkürler, amfetaminin metamfetamine dönüşmesi iyi bilinen bir alkilasyon reaksiyonudur. Sanırım sadece Rodyum arşivinde 2 rota var.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
246
Çoğunlukla "formilasyon" olarak adlandırılsa da, bu sadece formaldehitin indirgeyici bir aminasyonudur, en iyi para-formaldehit ile yapılır, kullanımı çok daha iyidir ve tersiyer Amine aşırı alkilasyona karşı yardımcı olur.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Kimse bana kimya öğretmedi, bu yüzden halojenasyon diyebilirim veya klorlama diyebilirim, alkilasyon veya metilasyon diyebilirim. Ne anlama geldiğini biliyorum ama terimleri doğru kullanmıyorum. Bu bir fenil parçası mı yoksa aromatik bir benzenol mü? Bana deniz mavisi gibi geliyor.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Ayrıca bir başka güncelleme, uygulama mağazasında bulunan kingdraw, geriye dönük sentez (ve yan reaksiyonlarla sentez tahmini) yapar, muhtemelen bir reaksiyon yazmaktan% 10 daha kolaydır 😀 ilaç yapmadığınızı düşünmesi için onu kandırmanız gerekir