Question D-Lizerjik asit metil ester nedir

csigger

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Merhaba.
D-Liserjik asit metil ester cas 4579-64-0 psikoaktif mi yoksa lsd için öncü mü? Dozajı nedir?
Teşekkür ederim!

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Mükemmel bir soru kardeşim.

Bence bu maddeyle 100'lerce gram LSD üretebilirsin.

Önce metil esterin hidrolize edilerek LSA olan karboksilik aside dönüştürülmesi ve daha sonra LSD'ye dönüştürülmesi gerekiyor.
Muhtemelen burada LSA'yı LSD'ye dönüştürecek 2 yöntem açıklanmaktadır.

Ester aside nasıl dönüştürülür? Bu çok basit. Sadece içine herhangi bir baz ekleyin, böylece asit metal tuzuna dönüşecek ve saflaşacaktır. Bu rehberi erowid'de bulabilirsiniz.

Cidden uzmanların ilgisine ihtiyacımız var. G.Patton @HIGGS BOSSON @William Dampier ve @hisenberg

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Merhaba. Tam olarak neye ihtiyacınız var? Cas 4579-64-0'dan LDS sentez yolunu zaten tanımladınız.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Örneğin D-Liserjik asit metil esterin HCl ile hidrolizi d-liserjik asit amid (LSA) elde edecektir, ancak bu ürünlerle sıcaklık ve süreler konusunda dikkatli olmalısınız normalde düşük sıcaklıklar ve uzun süreler kullanılır, bunun tam sayılarına sahip değilim.
LSA kendi başına LSD'ye benzer psikoaktif etkilere sahiptir ancak LSD'nin benzer etkileri için daha yüksek dozlarda LSA'ya ihtiyacınız vardır.
LSA'nın LSD'ye dönüşümü hakkında tam süreci bilmiyorum ama araştırabilirim.
Bu konuda yardımcı olabilirim ;-)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Güzel, teşekkürler! Dikkatlice kontrol edeceğim ilginç görünüyor.

csigger

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Birinden D-Lizerjik asit metil ester formundaki lizerjik asidin nasıl yapılacağını adım adım anlatmasını isteyebilir miyim?
Bana yardım etmek için yeterli bilgisi veya isteği olan var mı? Eğer bana akıl hocalığı yapabilecek biri varsa, o zaman başlamaya cesaret edebilirim. Bir rüya gerçek olur. Bedava yardım istemiyorum.

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Biraz kafam karıştı ama yanılıyor da olabilirim. D-Lizerjik asit metil esterin hidrolizi neden basit Lizerjik asit (Karboksilik asit) yerine LSA (BİR AMİT) oluşumuyla sonuçlanır. Çünkü gözlemlediğim kadarıyla, bir esteri HCl gibi bir asitle reaksiyona soktuğunuzda, bir amid değil, bir karboksilik asit oluşturur. Ama yine de yanılıyor olabilirim ama şöyle olmalı,
D- Liserjik asit metil ester + HCl --> Liserjik asit, daha sonra herhangi bir LSA'dan LSD'ye yaygara olmadan LSD'ye dönüşebilir.

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
LSA, lizerjik asit kardeştir.
Yani aynı şeyden bahsediyorsunuz. LSD amiddir, LSA amid değildir, sadece karboksilik asittir. Liserjik asidi amide dönüştürün.

View previous replies…

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
İnternette araştırın dostum, Liserjik asit ve LSA iki farklı moleküldür, Liserjik asit LSD-25'in doğrudan öncüsüdür, ayrıca aktif bir bileşik değildir ve ergotaminin hidrolizi ile elde edilir. LSA ise sabah sefası tohumlarında ve Hawaii bebek ağaç gülü tohumlarında bulunan aktif bir bileşiktir. Sadece internette araştırın, öğreneceksiniz.

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Sorun değil dostum, asıl mesele şu ki, Çin'den birkaç gram toz sipariş edip bunu binlerce doz LSD'ye dönüştürebilmeniz inanılmaz bir şey. Bir gün bu kimya ile çalışmayı çok isterdim.

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Biraz kafam karıştı ama yanılıyor da olabilirim. D-Lizerjik asit metil esterin hidrolizi neden basit Lizerjik asit (Karboksilik asit) yerine LSA (BİR AMİT) oluşumuyla sonuçlanır. Çünkü gözlemlediğim kadarıyla, bir esteri HCl gibi bir asitle reaksiyona soktuğunuzda, bir amid değil, bir karboksilik asit oluşturur. Ama yine de yanılıyor olabilirim ama şöyle olmalı,
D- Liserjik asit metil ester + HCl --> Liserjik asit, daha sonra herhangi bir LSA'dan LSD'ye yaygara olmadan LSD'ye dönüşebilir.

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Neden bunu bir son ürün olarak kullanmıyorsunuz ve bu üründen kurutma kağıtları üretmiyorsunuz?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Dozaj rejimi benzer olsa da, klasik bir psychedelic değildir, etkileri çoğunlukla vücut etkileri (genellikle hoş olmayan) ile birlikte biliş ve ruh hali üzerinedir, görsel olarak çok zayıf psychedelictir.