Question valerfenon

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
Birisi bana bir tedarikçi önerebilir mi, belki Amerika Birleşik Devletleri'nde lütfen, teşekkürler!

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Benzen'in valeroil klorür ve susuz AlCl3 ile Friedel-Crafts asilasyonu yoluyla kendiniz yapmanızı şiddetle tavsiye ederim... size çok şey öğretecektir (ne yazık ki vakumla damıtmanız gerekecek)... İstediğiniz bileşik için kaynağınızı bulacağınızdan eminim ancak iğrenç bir lakrimatör olan (silah sınıfı gibi) bromlu ara ürüne dikkat edin... İyi şanslar!

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
Aman Tanrım, hızlı cevap için teşekkürler. Şimdi korkuyorum. Öğretilmenin yanlış bir tarafı yok, ancak sentezlemek istediğim şeyin arkasındaki kimyaya biraz fazla yüklendim; yani valerfenonu tam haliyle elde etmek. temelde şu anda çok az şey biliyorum.Size şunu sormama izin verin, bir kişi bromlu bir ara ürün almak üzere olduğunu nasıl bilebilir? Bu, belirli satıcılara özgü mü? Bu konuda kafamın içinde olabilirim, ama gerçekten hiçbir şeyden vazgeçmiyorum. tamam göz tahriş edici şimdi anladım, ama ara kelime kullanımında biraz kayboldum, lütfen açıklayabilir misiniz?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Halihazırda halojenlenmiş olanları satın almak ve iyi mühürlediğiniz bir reaktörde hızlıca hareket ettirmek ve ardından sevdiğiniz bir yönteme göre aminle reaksiyona sokmak çok daha iyidir (aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var)