Question 5-HTP'den triptamin sentezi

fckphysicochemistry

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Arkadaşlar, çok uygun fiyatlı bir 5-HTP kaynağı buldum. Bundan triptamin sentezleyebilir miyim? İndirgeyici bir madde kullanmayı düşünüyorum ama bilgim teorik olduğu için süreçle ilgili yardımınızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Triptamin serotonin olabilir, muhtemelen hidroksit veya PTSA ile yapılabilir ancak serotinin ve ardından bufotenin yapımına dair herhangi bir belgesel görmedim. Benzer bileşikler yapmak için genel yöntem. özellikle bufotenin yapmak formaldehit sodyum borohidrid ile kolayca gitmelidir. Serotinin yapımını hiçbir yerde görmedim, kovan bilim çılgınlığı rodium. Belki bir patent veya bilim dergisi vardır ama serotoninle ilgili çoğu şey, hayvan veya insan içinde enzimatik olarak nasıl üretildiğidir.

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
ben de bufotenin yapmayı düşündüm ama sadece shulgins yöntemi var ve zamanında sadece başka kimyasallar kullandı ve bunu sorun olmadan yapabilirdim ama piroforik şeyler ya da böyle bir sıkıntı neden melatonin satın alıp triptamin yapmak için hidroksit veya asit yöntemini kullanabilirseniz ve sonra basit formaldehit borohidrit metanol çok kolay ve daha ilginç ve kullanım için daha iyi bir ürününüz var. Bufotenin'i gördünüz mü, bazı insanlar nasıl kusuyor ve tek başlarına kullanırlarsa ölebilirler. sadece daha iyi bir gün için 5-htp kullanın daha iyi duygular çünkü serotonininizi dolduruyor ve kış geliyor, o kadar harika ki ona sahipsiniz. ama hey, eğer senin yerinde olsaydım, 5 met dmt veya basit dmt için olduğu gibi befotenin yapmak için aynı yöntemi denerdim, umarım kristalize olur ve sonra bir kaynama noktası testi yaparım, eğer 4-ho-dmt'ye uygunsa harika işiniz bitti