Question Güvenilir TDP Tablet Kalıp Satıcıları

sassafras

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba,
Tablet yapmak için bazı TDP kalıplarına ihtiyacım var, ancak bunları bulmakta zorlanıyorum. Birçok eski web sitesi ve forum Alibaba ve AliExpress'e göz atmamı söylüyor, ancak ne zaman bir satıcı bulsam, ürünleri çoktan kaldırılmış gibi görünüyor.
Bu forumun bana yardımcı olabileceğini umuyorum. Aranızda gerçekten söz verdiklerini yerine getiren ve insanları dolandırmayan yasal satıcılar tanıyan varsa, bunu duymak isterim.
Yardımlarınız için teşekkür ederim

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Reaction score
19
Bu mağazada hem kalıp damgaları hem de farklı türde tablet baskı makinelerinden oluşan güzel ve geniş bir ürün yelpazesi var gibi görünüyor. 💊 Fiyatlar da makul görünüyor.
Ama güvenli ve güvenilir olup olmadıklarını bilmiyorum. Onları reddit'te buldum ve yasal görünüyorlardı. Belki birileri onlarla daha önce deneyim yaşamıştır ya da en azından bu dükkan hakkında bir şeyler duymuştur?

sassafras

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Yanıtlar ve PM'ler için teşekkürler.

Bu TDP kalıplarının tedarikçileriyle temas halindeydim ve bunları hala AliExpress'te satıyorlar ancak farklı bir ürün adı ve açıklamasıyla. Bu listelerin doğru bağlantılarını almak için tedarikçilerle WhatsApp veya WeChat üzerinden iletişime geçmeniz gerekiyor. Benim bulduğum "Candyland" adında bir marka ve nakliye ücreti olmadan yaklaşık 50$'a satıyor.

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Çin'den satın alın. Şüphe çekmemek için bazı metal parçalarla birlikte gönderilmesini isteyin