Question macun çökelmedi, sadece maviye döndü, sorun ne olabilir?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
a vessel p2np , nabh4, cucl2 ---> a oil

Hafta sonu iki sentez yaptım. Her şeyi adım adım takip ettim. Bugün denemek istedim (aseton ve sülfürik asit). Sülfürik asit ekledikten sonra karışım maviye döndü ve reaksiyon durdu. Sorun ne olabilir? Benzer bir şey kimsenin başına geldi mi?

Attachments

• p4IcZaBETo.jpg
    p4IcZaBETo.jpg
    3.5 MB · Views: 106
  • RgpZE1PFw7.jpg
    RgpZE1PFw7.jpg
    5 MB · Views: 87
  • 8dgFuH2lrX.jpg
    8dgFuH2lrX.jpg
    3.5 MB · Views: 81
  • jTbL1qYyED.jpg
    jTbL1qYyED.jpg
    4.8 MB · Views: 91

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Üzgünüm ama dürüst olmak gerekirse size yardımcı olamam, birçok farklı şey olabilir ve herhangi bir hata yapılıp yapılmadığını görmek için tüm reaktifler ve adımlar açıkça açıklanmalıdır.
Resimler hakkında blues ile ilgili bir şey görmüyorum ama cucl2 ile ilgili bir şey olabilir ama emin değilim.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Buradaki açıklamayı takip ettim. Her şeyi tam olarak gözlemledim. Ipa buharlaşıyor, rotovaptan bir karışım döküyorum, yağ donmaya başlıyor, bir değişiklik oluyor: alkol kokusu yok, ancak jöle halinde olacak. Anladığım kadarıyla serbest bazın çökelmesi için alkole ihtiyacı var.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Bütün gece uyumadım. arkadaşımın toplamak istediği şey 2 x 1 litre yağdı, IPA veya diğer alkol ürünleri içermiyordu. IPA tamamen buharlaştırıldı (rotovap). Bunu yağın alkol kokmaması için yaptım. her iki durumda da alkol olmadan çökeltmeye çalıştı. bunu kullandı: 2 litre aseton, 1 kg kafein, yaklaşık 50-100 ml oleik asit. hala yarım doz organik tabaka var 6 litre. Ipa) baz karışımı. bundan 1 litre alın ve ekstrakte etmek için işleme başlayın. çalışması gerekir...... ne olduğunu daha sonra yazacağım