Question testosteron

redbull66

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, darknet üzerinden testosteron satın almak istiyorum birisi bana güvenilir bir site önerebilir mi lütfen.

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
şu anda burada başka steroid bulamazsınız, o zaman soldaki pazar bölümüne bakabilir ve başka ilaçlar satın alabilirsiniz. darknet'te testosteron bulabileceğiniz başka birkaç pazar var ama belirli bir tane öneremem.

gelecekte bu pazarda da steroidler bulabilirsiniz.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Ne testosteronu? Ham? Yağ mı? Asetat? Enantat? Propiyonat? Toz satın almak istiyorsanız, qingdao sigma chemical'a sorun, onlar en popüler steroid satıcısıdır, onlar da yağ yaparlar ve çok çok ucuzdur, ayrıca catcafe.is, goldenlabs.org pharmoz-labs, granabolic.is, europharmma'ya da gidebilirsiniz, bunlar steroid satıcılarıdır vb.

Ama bir döngü çalıştırmadan önce biraz araştırma yapın, rxmeso'ya gidin :)

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
yeniden satmak istiyorsanız, qingdao sigma'ya gidin, çok miktarda sipariş verirseniz (örneğin 10 şişe test E 60 € 'dur, yani şişe başına 10 €' dan az) belki size bir fiyat verebilir ve 17-18 € 'ya yeniden satabilir (diğerleri gibi olmayın, 30€'dan satmayın) logonuzu vb. yapın, işte bu kadar, eğer tozu yeniden satmak istiyorsanız, qingdao'dan satın alın, ham olanın kötü olma olasılığı daha düşüktür (şişeler yerine, qingdao'nun daha önce şişelerle ilgili bazı sorunları vardı, ancak şimdi düzeltildi)

Kendiniz için almak istiyorsanız, bir trt yapmak istiyorsanız qingdao'ya gidin kardeşim x)

ama sadece bir döngü yapmak istiyorsanız goldenlabs.org'dan satın alın, adam çok profesyonel ve havalı, ucuz fiyat ve kaliteli

bu şekilde çalıştırabilirsiniz:

1-10. hafta: 500mg/hafta E3D
3-10. hafta: Haftada 500mcg HCG
10-12. hafta : hiçbir şey
12-16. hafta: 50mg clomid/20mg nolvadex

Meme uçlarınızın hassas olduğunu hissediyorsanız muhtemelen arimidex almanız gerekir, ancak farkı görmek için haftada 1 kez 0,25 mg ile başlayın, doğrudan daha fazlasını alırsanız, E2'niz kapanacak ve döngü için çok çok kötü olacaktır. 10 hafta minimumdur, vücudunuzun kazançlarınızı korumasına yardımcı olmak için 125 mg'da 4,5 hafta veya bunun gibi smtg iken devam etmek için başka bir şişe alabilir ve 2,3 hafta bekleyip PCT'yi çalıştırabilirsiniz, başka sorularınız varsa bana söyleyin ;)

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Çin'den Koffee Pharm'a göz atın. Temiz ama yasallar. Onlardan başarıyla sipariş verdim.