Question Sentez videoları kaldırıldı mı?

kemocite

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
YouTube'da DOB, DMT ve Amfetamin sentezi videolarının kaldırıldığını gördüm, neden?

Nszgent

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Birisi videoları indirmek için bir bağlantı da sağlayabilir mi? Forumdaki bağlantı benim için zaten çalışmıyor

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Merhaba, YT'den uyarı aldık ve bu videoları kaldırdık. Onları buradaki Video bölümünde bulabilirsiniz (sol çubuktaki düğme).
@Nszgent Video oradan da indirilebilir. Her videonun altında İndir düğmesi var. Düzgün çalışıyorlar. Muhtemelen internet veya tarayıcı ile ilgili bir sorununuz var.

kemocite

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Yanıtınız için teşekkürler. Bu siteye daha fazla video yükleyecek misiniz? Bir LSD sentezi veya MDMA sentezi videosu görmeyi çok isterim! Teşekkürler!

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Evet, Meth sentezi üzerinde çalışıyoruz. MDMA video için LSD'den daha gerçekçi olacaktır. LSD sentezi karmaşıktır ve gizli laboratuvarlar için daha kolay sentezlenen çok sayıda farklı benzer analog vardır.

StarWars

Don't buy from me
New Member
Reaction score
71
YT'nin politikası, insanları uyuşturucu üretmeye ikna edemeyeceğiniz, gösteremeyeceğiniz, Rusya'dan 4mmc'nin nasıl üretildiğine dair birçok harika video yt tarafından yasaklandı, dizüstü bilgisayarımın tamir edilmesini bekliyorum çünkü rus forumundan 4mmc'nin hızlı üretimiyle ilgili 2 harika videom var