Question İlaç işimi başlatıyorum

pabloescobar1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
İlaçlarım çok pahalı olduğu için ilaçlarımı satmakta sürekli sorunlarla karşılaşıyorum.e, tek bir gram için 61 dolar ve herkesin satın almaya gücü yetmiyor ve şu anda bir müşteri tabanım yok, çevrimdışı olarak birçok insanla bağlantı kurmayı denedim ama sonuç vermedi, bu yüzden şimdi şansımı internette denedim, düşündüğüm şey ya kendi web sitemi geliştirmek ya da instagram aracılığıyla potansiyel kitlemi hedeflemek, instagramda potansiyel kitlemi hedeflemek kolay ama bunu web'de nasıl yapacağım çünkü kitlemi hedeflemek için herhangi bir stratejim yok ve web siteleri oluşturma konusunda herhangi bir deneyimim yok ve bir büyük sorun da ödemeleri nasıl alacağım , wasabi ve samurai gibi gizlilik odaklı birçok bitcoin cüzdanı var, ancak bunlar güvenilir mi ve bitcoinlerimi yerel para birimimde nasıl nakde çevireceğim, bu konuyla ilgili herhangi bir deneyimi olan varsa lütfen bana yardımcı olun ve lütfen bana bazı stratejiler verebilir potansiyel kitlemi nasıl hedefleyebilirim ve müşteri tabanımı hem instagramda hem de belki web'de nasıl oluşturabilirim.

Teşekkür ederim

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Belki de ürününüz büyük kitlelere ulaşmak için berbattır? Bağımlılık mı yapıyor yoksa popüler mi?